Jump to content
pozmu

.com albo .co.uk + .info za £1 @ Crazydomains.com

Recommended Posts

Calkiem dobra oferta Crazydomains.co.uk

 

  • com - £1
  • co.uk + info w pakiecie - £1

 

Dałem swój link partnerski, jak ktoś nie chce z niego korzystać to tu jest czysty: http://www.crazydomains.co.uk

Można płacić kartą albo Paypalem
Poleca Pamela, ale czytałem nienajlepsze opinie o nich, więc polecam potem wytransferować domeny (tylko nie do Godaddy :P)

home-pam.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

No bardzo korzystne ceny. Za taką cenę można kupić .com na 3 lata po 7.75$ oraz .info na 10 lat po 1.55$ za rok.

Ale czy nie ma haczyka na wytransferowanie domen od nich?

Szukam regulaminu promocji i nie mogę znaleźć.

 

UP:

Jeżeli wystawić ceny w euro, to info 1 rok 1 euro, 10 lat - 10 euro.

Ale .com już 4 euro za 1 rok i na trzy lata w euro już nie jest taniej.

 

Dziwne wyliczenia.

Edited by nikolas

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dlaczego w euro cena rejestracji .com - 4 euro? Naprawdę dziwne.

 

Podobnież jest w DomainMonster.com. Na jednym kompie mi sie odpala cennik w EUR z promocjami, a na innym w GBP. Rozumiem dywersyfikacje klientów pod względem 'pochodzenia", ale IP jest cały czas polskie. Juz nawet windowsa zmieniłem niestety z niemieckiego na polski.

 

 

Poleca Pamela, ale czytałem nienajlepsze opinie o nich, więc polecam potem wytransferować domeny (tylko nie do Godaddy :P)

 

 

 

 

Dlaczego nie do GoDaddy? Ja obecnie wszystkie globalne tam transferuję po kolei. No fakt, obecnie nie ma jakiejś super promocji na transfery gTLDs do GoDaddy, ale wciąż są najtańsi i transfer .com-ów jest za 8,17 USD. Jak będzie trzeba, to za rok się wytransferuje wszystko do innego, np. Name.com :P

 

 

 

Ale czy nie ma haczyka na wytransferowanie domen od nich?

Szukam regulaminu promocji i nie mogę znaleźć.

Wydaje mi się, że jedyny haczyk to taki, że można zarejestrować tylko jeden taki komplet na konto. Natomiast z transferem nie powinno być problemów, gdyż transferując opłacasz/przedłużasz u nowego registrara.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobnież jest w DomainMonster.com. Na jednym kompie mi sie odpala cennik w EUR z promocjami, a na innym w GBP.

 

Rzeczywiście mają też pokręcone z cennikami, sprawdziłem przez hidemyass.com i mają ceny już w GBP.

 

 

Wydaje mi się, że jedyny haczyk to taki, że można zarejestrować tylko jeden taki komplet na konto. Natomiast z transferem nie powinno być problemów, gdyż transferując opłacasz/przedłużasz u nowego registrara.

 

No tak, 1and1.pl też miał w regulaminie 5 info po 1.22 zł na jedno konto, ale udało mi się jeszcze 5 zarejestrować/przetransferowac, wystarczyło tylko ciasteczka wyczyścić.

Tyle że, haczyk u nich, to opłacenie domeny w cenie przedłużenia, jeżeli będzie się chciało wytransferować przed skończeniem abonamentu.

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyle że, haczyk u nich, to opłacenie domeny w cenie przedłużenia, jeżeli będzie się chciało wytransferować przed skończeniem abonamentu.

 

 

 

 

 

 

 

Ale u kogo? U 1and1?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W 1and1 wszystkim jest możliwość skorzystania z usług w amerykańskim oddziale, na przykład po 1and1.pl tam zamówić te same usługi z innymi kartami płatniczymi informacjami i kontaktami.

 

1and1.com/details-domain-prices

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jak, bez problemu można wytransferować, czy jednak są jakieś haczyki?

Edited by yendo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×