Jump to content
Sign in to follow this  
bla-7

blokada konta w namerdive.pl lub sedo

Recommended Posts

Pytam z czystej ciekawosci :P czy ktos mial takie doswiadczenia z blokada konta w nd lub sedo? Jesli tak to co sie robi w takich sytuacjach?

Podobno w SEDO latwo banuje konto za np. wysoki kickrate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W moim przypadku to z 20uu zrobilo sie 15,000uu w ciągu dnia. Więc za to mozna dostac bana;p

Share this post


Link to post
Share on other sites
W moim przypadku to z 20uu zrobilo sie 15,000uu w ciągu dnia. Więc za to mozna dostac bana;p

Weź nie strasz, właśnie dziś na pewnej domenie skoczyło mi z normalnych kilkunastu odwiedzin do 2500, „na szczęście” CTR jest ok. 40%, więc może się nie przyczepią. To chyba przez pewien news takie zainteresowanie, ale nie jestem pewien.

Share this post


Link to post
Share on other sites
i co miales bana? jak to jest z tym banem?

Tak i tydzień prosiłem o odblokowanie ;]

 

 

@vpb

Na szczęście? Chyba nieszczęście :rolleyes: ctr 40% to bardzo duży ctr. Sądzę że to się jakoś na Tobie odbije ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak i tydzień prosiłem o odblokowanie ;]

@vpb

Na szczęście? Chyba nieszczęście :rolleyes: ctr 40% to bardzo duży ctr. Sądzę że to się jakoś na Tobie odbije ;/

 

Czy ja wiem? Na wielu dobrych domenach mam CTR 30-50%. Na tej domenie, na której tak wzrosły odwiedziny, wcześniej też był CTR 40%, a więc się nie zmienił. Wizyt od wczoraj 3600... fajne są takie skoki, ciekawe ile potrwa. ;-)

Jak miałem to samo z inną domeną (wklejałem screena w innym wątku), to nic się nie czepiali, wypłacili kasę bez problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×