Jump to content
CzarnyElo

Cena minimalna w AM?

Recommended Posts

Cześć,

 

napiszcie proszę jak działa ustawienie ceny minimalnej w AM? Klient wchodzi wpisuje w polu "złóż ofertę" kwotę, klika zaproponuj i zaraz otrzymuje komunikat "oferowana kwota jest zbyt niska!". Czy abonent domeny otrzymuje informację, że taka sytuacja miała miejsce? Co konkretnie zawiera ta informacja? Czas, kwotę, adres e-mail? Czy da się hurtowo dla wszystkich domen ustawić cenę minimalną, żeby np. ograniczyć oferty na XX?

 

Czy ogólnie korzystacie z tego rozwiązania i Wam się to sprawdza?

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Składający ofertę, otrzymuje komunikat, że oferta jest zbyt niska zaraz po złożeniu oferty.

Abonent otrzymuje informację mailem, że użytkownik składał ofertę i w jakiej cenie.

Hurtowo można ustawić cenę minimalną Lista moich domen / operacje hurtowe / ustal ceny.

Korzystam z ceny minimalnej i mi się sprawdza - nie marnuję czasu odpisując na oferty warte "paczki dropsów" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety przez fakt, ze aftermarket skasowal z maili informacje o adresie mail klienta, nie ma mozliwosci skontaktowania sie z klientem, ktory zlozyl oferte, a ktora w tym wypadku nie zostala przyjeta.

 

Brak maila klienta w zlozonych ofertach jest spowodowany brakiem zaufania wobec uzytkownikow (czyli NAS), ze transakcja odbedzie sie na aftermarket. Niestety to bardzo utrudnia negocjacje i ZDECYDOWANIE obniza ilosc zawieranych transakcji, taki typowy strzal w kolano.

 

Nota bene: Kto zadaje sobie trud, papierkowa prace i czas by oszczedzic pare zlotych narazajac sie jednoczesnie na ryzyko oszustwa albo zrezygnowania klienta z transakcji?

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety przez fakt, ze aftermarket skasowal z maili informacje o adresie mail klienta, nie ma mozliwosci skontaktowania sie z klientem, ktory zlozyl oferte, a ktora w tym wypadku nie zostala przyjeta.

 

Brak maila klienta w zlozonych ofertach jest spowodowany brakiem zaufania wobec uzytkownikow (czyli NAS), ze transakcja odbedzie sie na aftermarket. Niestety to bardzo utrudnia negocjacje i ZDECYDOWANIE obniza ilosc zawieranych transakcji, taki typowy strzal w kolano.

 

Nota bene: Kto zadaje sobie trud, papierkowa prace i czas by oszczedzic pare zlotych narazajac sie jednoczesnie na ryzyko oszustwa albo zrezygnowania klienta z transakcji?

 

Ja podobnie nie rozumiem tego dlaczego Aftermarket.pl usunęło wszędzie informacje zawierającą adres e-mail oferenta. Tym sposobem straciło wielkiego plusa względem konkurencji Premium.pl. Wiedza z kim mamy do czynienia w procesie negocjacji jest kluczowa i dla mnie takie utrudnienie jest niedopuszczalne. Pisałem nawet w tej sprawie do supportu, ale bezskutecznie.

 

Teraz szukam rozwiązania tego problemu i myślałem, że może ustawienie ceny minimalnej tutaj pomoże, jednak nic z tego. Doszedłem do wniosku, że zrezygnuję z systemu negocjacji. Niechętnie, bo jest on bardzo wygodny, jednak zostałem do tego niestety zmuszony. Zostawię tylko cenę "Kup Teraz" i kontakt za pomocą formularza. Jak ktoś będzie chciał negocjować cenę, co następuje w 90% przypadków to napisze do mnie z formularza i w ten sposób będę miał pełne dane, nie tylko adres e-mail.

 

Tylko jak usunąć w nowym panelu pole umożliwiające negocjacje? Przeszperałem cały panel i nic nie znalazłem... Ktoś wie? Można to zrobić hurtowo dla wszystkich domen wystawionych na sprzedaż?

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko jak usunąć w nowym panelu pole umożliwiające negocjacje? Przeszperałem cały panel i nic nie znalazłem... Ktoś wie?

 

Ustaw taką samą cenę minimalną jak cenę kup teraz - wtedy pole do negocjacji zniknie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, ale dlaczego mamy kombinowac by cos obejsc? Ja chce po prostu sprzedawac domeny. Dlaczego AM mi to utrudnia zamiast mi w tym pomagac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×