Jump to content
morderrca

pizzapizza.pl

Recommended Posts

pizzapizza.pl

pizzapizza.pl

 

Jakiś czas temu otrzymałem ofertę (niskie xxx) na tą domenę, ale nie zdecydowałem się na sprzedaż.

 

ładnie się składa w całość "pizza pizza!"

Na ile wyceniacie tą domenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pizzapizza.pl

 

Na ile wyceniacie tą domenę?

...chciałeś spytać czy przedłużać? Ja bym nie przedłużał. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...chciałeś spytać czy przedłużać? Ja bym nie przedłużał. ;)

 

Kurde chyba przedłużę i pomyślę nad swoją pizzerią ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu, ale z tą domeną pizzapizza.pl to mi się skojarzył Twój nick morderrca (przez podwójne r), jakoś tak pasują do siebie, może taka inspirracja?

 

SELES kiedyś sprzedał domenę domdom.pl za x.xxx zł (ale on jest mistrzowskim sprzedawcą), więc niewykluczona jest sprzedaż takiego stwora. Tyle, że ja na przykład to bym jednak uważał dłuższe trzymanie takiej domeny za bardzo ryzykowne (bojąc się, że pizzapizza.pl spowoduje debet debet na koncie) i nie przedłużałbym jej na pewno na kolejny rok. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat ostatni dzień sierpnia uczciłem pizzą, więc masz ode mnie

 

c4368265e2d06128afb6dce.1100x1100.jpg

Piszesz nie na temat...

Trzeba było ten dzień uczcił PizząPizzą

:P

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiele pizzerii ma w ofercie "drugą pizzę gratis", więc domena jest jak najbardziej trafna. ;-)

Jest bardzo dużo zajętych tego typu domen, bankbank, pracapraca, autoauto, czy nawet domenydomeny - więc coś z tego może być.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, że ostatnio był wysyp domen "informacyjnych", to rozumiem ale żeby tak co chwilę dawać do wyceny domeny dla zacinających się lub tych na podwójnym gazie ?

Czyżby to jakaś nowa tendencja rynkowa ? ;)

Byłem ciekaw jak wy oceniacie tą domenę.

Możliwe, że pizzerie wychodząc do klienta tworzą strony www i szukają łatwego adresu do zapamiętania przez pizzożerców.

 

PS: dla porównania 2 strona w google na frazę pizza

google pizza

zasadzie na kolejnych podstronach też są mało atrakcyjne dla oka adresy portali

 

Słabo to wygląda na jakiś ulotkach czy plakatach. pizzapizza.pl może zapaść w pamięć i zapewne lepsza jest niż np www.pippo.rzeszow.net/

 

 

Domyślam się, że gruby pieniądz z niej nie będzie, a może nawet żaden (choć poza wcześniej wspomnianą ofertą otrzymałem też ofertę od lokalnej pizzeri).

A domena znalazła się u mnie dzięki siostrze, która chciała otworzyć własną pizzerię, ale ostatecznie zdecydowała się na franczyzę. Coś w niej jest, że pizzerie ciągnie do tej nazwy.

 

I przyrzekam że to jedyna taka domena w moim portfolio :)

i nie wyskoczę z kolejną typu wodawoda.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena koszmar - zarejestruj teraz pizzapizzapizza.pl i odrzuć kolejną ofertę na XXX zł. Nie wierzę, aby ktokolwiek dał więcej jak 1 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...też są mało atrakcyjne dla oka ...

Skoro i Ty masz świadomość tego, że nie jest to nazwa atrakcyjna, to nie marnuj na nią czasu bo nawet jeśli za nią cokolwiek dostaniesz, to nie warto skupiać się na ewentualnych wyjątkach od standardu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu, ale z tą domeną pizzapizza.pl to mi się skojarzył Twój nick morderrca (przez podwójne r), jakoś tak pasują do siebie, może taka inspirracja?

 

SELES kiedyś sprzedał domenę domdom.pl za x.xxx zł (ale on jest mistrzowskim sprzedawcą), więc niewykluczona jest sprzedaż takiego stwora. Tyle, że ja na przykład to bym jednak uważał dłuższe trzymanie takiej domeny za bardzo ryzykowne (bojąc się, że pizzapizza.pl spowoduje debet debet na koncie) i nie przedłużałbym jej na pewno na kolejny rok. ;)

Odkopię. Może się komuś przyda.

Sprzedaż bezpośrednia za xxxx.

 

Nikt nie podjął się konkretnej wyceny, ale gratuluję intuicji thomaso oraz Pb.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo ktoś liczy na lepsze efekty wyszukiwania, albo ktoś z Indonezji niedawno wrócił.
Na jednym ze spotkań podróżniczych dziewczyna, która od długiego czasu poznawała ten kraj, wyjaśniała jak prosty jest język używany w ich kraju. Np. żeby powiedzieć coś w czasie przeszłym, trzeba do zdania wypowiedzianego w czasie teraźniejszym dodać wyraz "wczoraj". W czasie przyszłym odpowiednio "jutro".

A żeby powiedzieć coś w liczbie mnogiej, trzeba powtórzyć dwukrotnie wyraz z liczby pojedynczej.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

To prawie tak jak u nas, też mówi się domeny wczoraj, domeny dziś i domeny jutro. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkopię. Może się komuś przyda.

Sprzedaż bezpośrednia za xxxx.

 

Nikt nie podjął się konkretnej wyceny, ale gratuluję intuicji thomaso oraz Pb.

 

 

A xxxx to 1001 zł czy 9999 zł?

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

A xxxx to 1001 zł czy 9999 zł?

 

A czemu nie 1000?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra sprzedaż ;) gratulacje.

Długie negocjacje?

Około 3 tygodni.

 

Za wiele to nie zmienia czy to 9xxx czy 5xxx czy może 1xxx.

Podałem jako ciekawostkę, ponieważ tylko dwie osoby dawały jakieś szanse na jakąkolwiek sprzedaż.

 

Domenę miałem od 2013. Pozwoliłem jej spaść, ale zarazem dodałem do przechwycenia ;)

Wróciła do mnie i od tamtego czasu trzymałem.

Byłem nastawiony sceptycznie do niej, ale za razem mnie intrygowała.

Już ktoś kiedyś zrobił brand pod tą nazwą: pizzapizza.ca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena koszmar - zarejestruj teraz pizzapizzapizza.pl i odrzuć kolejną ofertę na XXX zł. Nie wierzę, aby ktokolwiek dał więcej jak 1 zł.

I teraz mogę się wypowiedzieć.... tracę wiarę w ludzkość jak widzę takie wpisy jak ten mastera... totalny ignorant albo cholera wie co...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×