Jump to content
Sign in to follow this  
pablo0102

darmowy serwer / adsense

Recommended Posts

Witam

Mam dość nietypowy dylemat. Otóż jakiś czas temu, w ramach ciekawostki postawiłem sobie stronę na darmowym serwerze i pod darmową domeną (prv). Wrzuciłem reklamy google adsense, dodałem do paru katalogów itd. Oczywiście jak łatwo się domyślić zarobek z reklam był praktycznie zerowy i rzadko kiedy osiągał dolara na tydzień. Zapał do pracy minął i o stronie zapomniałem. Jakież było moje zdziwienie, kiedy wczoraj (chyba po roku) wszedłem na swoje konto i widzę, że strona osiąga zyski średnio 12 $ na miesiąc. Poszybowała mocno w górę, i na frazy, które były dla mnie kluczowe jest na pierwszej stronie. Problem jest tego typu: na stronie wdało mi się jakieś niechciane oprogramowanie (muszę oczyścić kod, ale chwilowo prv ma jakieś problemy i nie można się połączyć) a co najgorsze dla mnie, jest tam mnóstwo reklam i wyskakujących okienek. I teraz prośba o radę, co zrobić. Czy doprowadzić stronę do normalności i nie zważać na wyświetlane przez prv reklamy, licząc na zyski ze swojego adsense. Czy zrobić przekierowanie na stronę na płatnym hostingu i z normalną domeną? Co stanie się, jeśli zdubluję stronę - ewentualnie po jakimś czasie usunę tą na darmowym serwerze?

 

p.s.

mam nauczkę, żeby nie bawić się w darmoche :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy doprowadzić stronę do normalności i nie zważać na wyświetlane przez prv reklamy, licząc na zyski ze swojego adsense.

Jeśli nie zamierzasz rozwijać strony i zarobek Cię satysfakcjonuje to doprowadź do ładu i niech dalej lezy na prv.

Czy zrobić przekierowanie na stronę na płatnym hostingu i z normalną domeną? Co stanie się, jeśli zdubluję stronę - ewentualnie po jakimś czasie usunę tą na darmowym serwerze?

Jeśli myślisz nad rozwojem strony to lepiej zainwestować w hosting+domena - wtedy przekierowanie 301 z prv na nowy url. Wszelkich duplikatów unikać.

Edited by yendo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×