Jump to content
Teppic

Problem z domeną dla serwisu

Recommended Posts

Witam! Będzie to pytanienietypowe jak na to forum i pewnie narażę się na "zablokowanie" oferowanych pomysłów ale... co tam;P

 

Otóż jestem na etapie tworzenia serwisu z humorem a'la fishki.pl i inne takie i mam problem z nazwą!

 

Wykupiłem na tą okazję domenę "świniak.pl" ale chciałbym poznać Wasze pomysły bo jak patrzę na tą nazwę teraz chłodnym okiem to już nie jest taka "okej";).

 

P.S> JA wiem że takich serwisów jest już za dużo, no ale ja mam chyba za dużo kasy(haha jasne;P) albo chcę zrobić coś troszkę oryginalniejszego.

 

Pozdrawiam i dziękuję za propozycje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisz ogłoszenie w dziale " Kupię " zaraz będziesz miał dużo pomysłów.

 

 

ps. świniak faktycznie nie jest Ok. ;-)

Edited by waniawp
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maciora.pl, locha.pl, prosiak.pl, itp. itd...dokup do kompletu a potem niech ktoś powie że hodowla trzody chlewnej jest nieopłacalna...:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, mam świniak.pl do kompletu.. ale ta domena srednio mi się po czasie podoba. Faktycznie lepsza wydaje się prosiak.pl ale niestety pod nią jest już serwis z humorem i pewnie jego wlasciciel pieknie sobie za niego zaśpiewa;P

 

Z ofert ktore dostalem najlepsze wydają mi się: chlew.pl, mutant.pl, hieny.pl, pudlo.pl, syp.pl

 

Naprawdę chcę by ta domena, że tak to okreslę, ładnie na billboardzie wyglądała;P I oczywiscie latwa do zapamietania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zapytaj o cenę Kolegę, który niedawno prosił o wycenę spluczka.pl ;)

 

świniak.pl, to tragiczna domena z punktu widzenia inwestora domen, ale mam wrażenie, że jest bardzo mocna w sensie wzbudzania emocji nazwą, co w Twoim przypadku może nie być bez znaczenia.

 

A ja tanio nie oddam: :)

# hycel*PL

# hipokryta*PL

 

# chlewnie*PL tez się znajdą :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hycel i hipokryta srednio na serwis z humorem pasują;P Natomiast chlewnie.pl... hmm niestety jest to liczba mnoga;P

 

spluczka.pl - taka sobie, za bardzo mi sie z brudem kojarzy... chociaz ten moj swiniak tez jakby nie patrzec;P

 

Lepszy od swiniaka bylby ten prosiak lub nawet swinia, ale w ostatecznosci muszę cos wybrac innego.

 

Fajne jeszcze by byly nalot.pl i kwik.pl... Ten drugi tez ma te "swinskie klimaty":P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×