Jump to content
Sign in to follow this  
kacperinjo

Przekierowanie czy zaplecze?

Recommended Posts

Witam, przechwyciłem domenę z PR2, która jest podobnej tematyki, co moja obecna strona.

 

Moja domena ma Pr0 (jeszcze) i teraz zastanawiam się czy na przechwyconej domenie postawić zaplecze linkujące moją obecną domenę, czy lepiej zrobić przekierowanie 301?

Co będzie skuteczniejsze?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Pozdrawiam,

Kacper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, przechwyciłem domenę z PR2, która jest podobnej tematyki, co moja obecna strona.

 

Moja domena ma Pr0 (jeszcze) i teraz zastanawiam się czy na przechwyconej domenie postawić zaplecze linkujące moją obecną domenę, czy lepiej zrobić przekierowanie 301?

 

Co będzie skuteczniejsze?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

 

Pozdrawiam,

Kacper

 

Ewidentnie zaplecze. Tylko pamiętaj aby "zapychać" je informacjami i ładnie podlinkować. Jednym zdaniem traktuj je jak serwis bliźniaczy a google to wynagrodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi. Zrobiłem sobie zaplecze z "seo-mix.pl" tylko nie wiem, czy dobrze, bo zupałnie się na tym nie znam :P

Trochę kiepski artykuł, ale dodałem synonimy i po 1 linku do każdego "artykułu". Mam nadzieję, że będzie dobrze :)

Może jakiś PR wleci jak będzie update, choć dawno go nie widziałem. Dzięki raz jeszcze.

Pozdrawiam,

Kacper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę kiepski artykuł, ale dodałem synonimy i po 1 linku do każdego "artykułu". Mam nadzieję, że będzie dobrze :)

Dałeś jeden zsynonimowany artykuł jako treść całego serwisu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi. Zrobiłem sobie zaplecze z "seo-mix.pl" tylko nie wiem, czy dobrze, bo zupałnie się na tym nie znam :P

Trochę kiepski artykuł, ale dodałem synonimy i po 1 linku do każdego "artykułu". Mam nadzieję, że będzie dobrze :)

 

Może jakiś PR wleci jak będzie update, choć dawno go nie widziałem. Dzięki raz jeszcze.

 

Pozdrawiam,

Kacper

jeżeli tworzysz sobie zaplecze które nie ma unikalnych artykułów i tworzysz je przede wszystkim po to aby google zliczyło ci kolejny link, to tylko sobie zaszkodzisz. Lepiej zrób sobie przekierowanie jeżeli domena ma ruch.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam doświadczenia w tworzeniu rzeczy tego typu. Stworzyłem jakiś opis, przejechałem escatem, żeby mi natłuk synonimów, a później użyłem narzędzia seo-mix.pl

 

Efekt końcowy: http://gimbusowie.pl

 

Lipa? Lepiej zrobić przekierowanie? :P

 

Widać, że większego pojęcia nie masz o pozycjonowaniu.

Rób przekierowanie, albo czytaj i się ócz ;)pozycjonowanie

potem zrób dobre zaplecze bo pożre cie zoo wujka gugla.

Edited by morderrca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×