Jump to content
Sign in to follow this  
eamb

spam.com.pl

Recommended Posts

Wiem, że to żadna rewelka. Chodzi mi bardziej o wartość .com.pl. Mam domeny typu pozwy.com.pl itp w teorii dobre słownikowe. Ale trochę wypadłem z branży i nie wiem czy com.pl nie odeszły całkiem do lamusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby postawienie na tym jakiejś usługi związanej z obsługą poczty e-mail - np. czegoś takiego jak tu (z możliwością zachowania aliasów na własność za kilkuzłotową, okresową opłatą):

http://www.yopmail.com/pl/alternate-email-address.php

 

+ usługa poczty e-mail na niewielki abonament z możliwością podpięcia własnej domeny (wystarczy dobrze skonfigurowany SquirrelMail albo Horde) - firmy wciąż korzystają z takich rozwiązań.

 

Do tak prostych zastosowań wystarczy nawet tańszy VPS. Zakładając, że serwer = 45 PLN/miesiąc, usługa e-mail 10 PLN/miesiąc + dodatkowe usługi z tytułu aliasów, to myślę, że 100 PLN/miesiąc na czysto jest do wyciągnięcia - w perspektywie roku daje to więcej, niż jesteś w stanie wycisnąć z tego adresu.

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak sie wlasciciel zgodzi to tyle zaplacisz?

Ależ oczywpiscie...

 

Żartujesz? Przecież eamb pyta jaką kwotę podać Klientowi w razie zainteresowania ofertą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żartujesz? Przecież eamb pyta jaką kwotę podać Klientowi w razie zainteresowania ofertą.

 

To do mnie? Nie, nie żartuję - podsunąłem pomysł zagospodarowania domeny w inny sposób - nawet jeżeli autor otrzyma w ciągu tego roku oferty na kilkaset PLN, do tysiąca, to jeżeli nie zależy mu na szybkim zysku uważam, że startup wypada ekonomicznie lepiej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu ale spam mi sie z ta szynka kojarzy, mimo ze ona nigdy w Polsce nie byla sprzedawana, chociaz w UK widzialem - ale nie kupilem bo droga byla strasznie i tez nie przepadam za tego typu produktami jak szynka konserwowa :)

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites

miałem ją kilka lat i odpuściłem. Nie było ani zainteresowania, ani pomysłu na to co z nią zrobić ;/

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

miałem ją kilka lat i odpuściłem. Nie było ani zainteresowania, ani pomysłu na to co z nią zrobić ;/

 

dzięki za info, też ją właśnie spuszczam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×