Jump to content
pepereina

chy3.pl

Recommended Posts

chy3.pl

 

Od słowa CHYTRY - co sądzicie o domenie?

Jako copywriter wiem, e wiele osób zgłaszając się po naming z wolną domeną daje mi sygnał, że podoba im się bardzo nazwa os3...

 

Jak myślicie, ile jest warta domena? Proszę o jakiekolwiek opinie pomijając fakt, że domena jest "z palca" i dopiero się urodziła...

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie sie nie kojarzy z niczym

jakis zlepek znakow

gdybys nie napisal ze ma to niby znaczyc "chytry" albo chyba raczej "chytrzy" to nie wpadl bym na to.

nazwy brandowych domen powinny byc latwe i przyjemne a Twoja na pierwszy rzut oka to jakis dziwny twor, zlepek znakow

Edited by Tabasco

Share this post


Link to post
Share on other sites

chytrzy.pl dostępna do rejestracji, choć też nie wiem po co by komu była, a chy3.pl to już wyjątkowa nadkreatywność. Bardziej mi się kojarzy z trzema ch... niż z "chytry". :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pracowałem kiedyś w os3 ale porównaj znaczeniowo ten swój twór z ich nazwą bez zbędnych emocji.

 

ostrzy = os3 = jesteśmy kreatywni "na ostro" u nas znajdziesz cos czego nie masz u innych

chytrzy + chy3 = jesteśmy chytrzy, oskubiemy Cię z ostatniego grosza

 

PS. os3 to jedna z tzw. agencji interaktywych które obudziły się w miarę wcześnie w kwestii domen - czy przypadkiem sms.pl nie była ich domeną przez długie lata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie sie nie kojarzy z niczym

jakis zlepek znakow

gdybys nie napisal ze ma to niby znaczyc "chytry" albo chyba raczej "chytrzy" to nie wpadl bym na to.

nazwy brandowych domen powinny byc latwe i przyjemne a Twoja na pierwszy rzut oka to jakis dziwny twor, zlepek znakow

nic dodać, nic ująć

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadkreatywność namingowa.

 

I ten częsty błąd: "wydaje mi się". NIe chodzi o to, żeby mi się wydawało, że doena jest the best, tylko żeby takie wrazenie miał klient.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chytrzy.pl nie jest dostępna, chyba że używasz jakiejś wyszukiwarki z nieaktualną bazą.

Zlepek liter to jedno, ich branding to drugie. Ja ledwo wymawiam instangram (czy jakoś tak), a nawet nie obchodzi mnie co to jest (w przeciwieństwie do kilkudziesięciu milionów userów, którzy się nim jarają) - fajny naming? :)

Przypominam, że os3 to firma świadcząca usługi, a chy3 nie powinno być stroną firmową ;) chytrzy to są ci, którzy korzystaliby z serwisu, np z promocjami, kuponami, okazjami, aukcjami.

Widzę, ze chyba chcielibyście, żebym wystawił domenę za 5 dyszek.. Coś mi się wydaje, że chętnie dołączylibyście do chy3.pl i nie zaprzeczajcie, znam się na tych sprawach ;)

 

P.S.: Jeśli chcecie powiedzieć szczerze, czy domena jest ok, musicie wczuć się w klienta, tak jak pisze umberto. Nigdy nie wiadomo co klientowi strzeli do głowy - moi podają podobną nazwę jako benchmark - czy to nie jest najlepsza rekomendacja Klientów?:) Dzięki za Wasze subiektywne wypowiedzi. Po ilości postów i odwiedzin widzę, że gra jest warta świeczki i o to chodziło. Klienci mówią wprost - Wy nie, ale w tej chwili 'wszystko mi mówi, ze mnie ktoś pokochał' :)

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Chytrzy.pl nie jest dostępna, chyba że używasz jakiejś wyszukiwarki z nieaktualną bazą.

[...]

 

 

Chyba raczej Ty używasz jakiejś wyszukiwarki z nieaktualną bazą ponieważ domena chytrzy.pl jest dostępna do rejestracji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, ze chyba chcielibyście, żebym wystawił domenę za 5 dyszek.. Coś mi się wydaje, że chętnie dołączylibyście do chy3.pl i nie zaprzeczajcie, znam się na tych sprawach ;)

Ostro jedziesz! Zweryfikujemy za rok. Moja szklana kula pokazuje mi już teraz status tej domeny z przyszłości "chy3.pl po zakończeniu okresu rozliczeniowego".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba raczej Ty używasz jakiejś wyszukiwarki z nieaktualną bazą ponieważ domena chytrzy.pl jest dostępna do rejestracji ;)

Daj screena, to uwierzę. Babola trzasnąłeś? Można aż 2 w wyrazie 'chytrzy' :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj screena, to uwierzę. Babola trzasnąłeś? Można aż 2 w wyrazie 'chytrzy' :D

 

rHp6LJS.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chytrzy.pl nie jest dostępna, chyba że używasz jakiejś wyszukiwarki z nieaktualną bazą.

Zlepek liter to jedno, ich branding to drugie. Ja ledwo wymawiam instangram (czy jakoś tak), a nawet nie obchodzi mnie co to jest (w przeciwieństwie do kilkudziesięciu milionów userów, którzy się nim jarają) - fajny naming? :)

heh, wiedzialem ze to napiszesz, ze napiszesz o instagramie

musisz wiedziec ze za takimi domenami stoja powazne kapitaly tworzace akcje reklamowe i kampanie brandingowe

i wtedy to sie utrwala, lub stoja za tym powaznie zaangazowani ludzie (wlasciciele tych domen) ktorzy kawal czasu i energii poswiecaja

na wypromowanie takich domen.

nie uzywaj takich argumentow bo to dosc amatorskie

a jezeli uwazasz inaczej to zarejestruj np: joiurza.pl albo posdfijfj.pl (bezmyslnie klapnalem na klaw) moze tez wejda w brand i bedziesz zarabial miliony

Share this post


Link to post
Share on other sites

a whois?

no stary chytrzy.pl JEST WOLNA

zrozum to

ile jeszcze mozna pisac

OVH:

 

Sprawdzenie dostępności domeny chytrzy.pl

chytrzy.pl Rejestracja jest możliwa.

Edited by Tabasco

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh, wiedzialem ze to napiszesz, ze napiszesz o instagramie

musisz wiedziec ze za takimi domenami stoja powazne kapitaly tworzace akcje reklamowe i kampanie brandingowe

i wtedy to sie utrwala, lub stoja za tym powaznie zaangazowani ludzie (wlasciciele tych domen) ktorzy kawal czasu i energii poswiecaja

na wypromowanie takich domen.

nie uzywaj takich argumentow bo to dosc amatorskie

a jezeli uwazasz inaczej to zarejestruj np: joiurza.pl albo posdfijfj.pl (bezmyslnie klapnalem na klaw) moze tez wejda w brand i bedziesz zarabial miliony

Dobrze, że mi napisałeś, bo do tej chwili żyłbym w niewiedzy:) Pamiętam o tym, że za sukcesem idzie budżet bo jestem przedstawicielem branży...

Co do klepniętych domen, nie idzie za nimi żadna idea. Jeśli artysta tworzy dzieło typu czarny kwadrat na białym tle, obraz ma za sobą ideę. Nikt, kto namaluje biały kwadrat na czarnym tle tylko dlatego, że uważa, że 'klapnie' farbą na płótno i już stanie się dzieło, nie zostanie wzięty poważnie.

Podsumowując nie wystarczy klapnąć sobie domenę, trzeba ją dobrze sprzedać - o tym wiemy oboje doskonale:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, że mi napisałeś, bo do tej chwili żyłbym w niewiedzy:) Pamiętam o tym, że za sukcesem idzie budżet bo jestem przedstawicielem branży...

Co do klepniętych domen, nie idzie za nimi żadna idea. Jeśli artysta tworzy dzieło typu czarny kwadrat na białym tle, obraz ma za sobą ideę. Nikt, kto namaluje biały kwadrat na czarnym tle tylko dlatego, że uważa, że 'klapnie' farbą na płótno i już stanie się dzieło, nie zostanie wzięty poważnie.

Podsumowując nie wystarczy klapnąć sobie domenę, trzeba ją dobrze sprzedać - o tym wiemy oboje doskonale:)

uwierz mi ze gdybym zainwestowal w joueftwz.com milion dolarow to pewnie by szybko by sie stala slawna i zarabiala by kase.

masz tyle kasy, czasu i energii aby wypromowac swoja domene? jezeli tak to powodzenia, ja w niej potencjalu nie widze zadnego, ale jezeli sie Tobie uda to juz wtedy mozesz byle co rejestrowac bo wypromujesz to i sprzedasz za spora kase

swiat domen stoi przed Toba otworem

jest tyle niezarejestrowanych domen ksiefwqo.com , adwewpwe.com, bcbxmsdkfu.com i inne,

dolozysz do nich idee i poswiecisz kase i czas i bedziesz milionerem

-- narodzil sie nam nowy domenowy mesjasz

ave

Edited by Tabasco

Share this post


Link to post
Share on other sites

no stary chytrzy.pl JEST WOLNA

zrozum to

ile jeszcze mozna pisac

OVH:

 

Sprawdzenie dostępności domeny chytrzy.pl

chytrzy.pl Rejestracja jest możliwa.

Ludzie, skończcie tę farsę.

 

status domeny najlepiej sprawdzać TU, a nie w jakimś OVH czy u innego rejestratora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • Jutro zakończenie aukcji
    • Darmowaczcionka.pl   Aukcja BCM https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605852/
    • AUKCJA AM cena startowa 1 pln  _ ZAKONCZENIE PIATEK 26.04 20:00   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605824/?utm_source=market_redirect&_track=b757a8f3eabd882fa1e133434b3ebd18
    • Woliery.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/woliery.eu/
    • dobraopiekunka.pl   Sprzedam domenę dobraopiekunka.pl za pośrednictwem giełdy AfterMarket. Nazwa idealna dla wyszukiwarki niań i opiekunek. Cena do negocjacji. Zapraszam!
    • jutro zakończenie aukcji
    • Zapraszam na aukcje domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   autoekspert.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/9890/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-23 13:11:49) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-29 godz. 19:15   arctic.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/9892/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-23 14:00:38) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-29 godz. 19:20   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,179
    • Most Online
      880

    Newest Member
    filman_icc
    Joined
×