Jump to content
szogun

[Wykonam] Strony internetowe, dedykowane skrypty, ministrony, mikronisze i inne

Recommended Posts

Witam ;) Z racji tej, że mój poprzedni temat jest już nieaktualny i nie ma możliwości jego edycji pozwoliłem sobie założyć nowy temat.

 

Oferuję kompleksowe wykonanie wszelkiego rodzaju stron internetowych oraz dedykowanych skryptów (np. strony firmowe, sklepy internetowe, serwisy ogłoszeniowe, serwisy tematyczne, fora dyskusyjne, landing pages, dedykowane witryny pod konkretne pomysły itd…)

 

Bez problemu również naniosę poprawki na istniejących już witrynach (przebudowa grafiki strony, skryptu oraz inne modyfikacje na życzenie klienta).

 

Pomagam w zainstalowaniu strony na docelowym serwerze, doborze hostingu, konfiguracji oraz na życzenie mogę dołączyć do projektu krótki poradnik odnośnie obsługi panelu administracyjnego.

 

W dalszym ciągu również wykonuje mini strony oraz [uwaga] dla zainteresowanych strony niszowe, które głównie są nastawione na zarobek poprzez program Google Adsense. Do wykonania tego typu stron będę potrzebował wglądu do (najlepiej) całego portfolio przeznaczonego ewentualnie pod zagospodarowanie, aby móc oszacować najbardziej dochodowe tematy. Uniwersalny koszt jeden ministrony to 70zł, zaś strony niszowej to 150zł. Zagospodarowana domena w dalszym ciągu może pozostać widoczna dla KK informując go stosownym komunikatem na stronie, że "Domena jest na sprzedaż" w raz z przekierowaniem do formularza kontaktowego.

 

Kontakt na PW (jeżeli preferowany jest mail, wystarczy wiadomość na PW z mailem).

Przykładowe realizacje dla zainteresowanych dostępne na PW/mail.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam Kolegę szoguna. Rzetelność, fachowość i cierpliwe doradztwo dla osób mało zorientowanych (jak ja) w sprawach technicznych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z racji tej, że rozpoczął nam się nowy miesiąc, a jego nazwa pochodzi od określenia srogich mrozów to postanowiłem w tym miesiącu zrobić dla użytkowników Di.pl srogie rabaty ;)

 

Dla dwóch pierwszych użytkowników, którzy się do mnie zgłoszą w temacie lub na PW oferuje darmowe wykonanie mini strony. Myślę, że ciekawa opcja dla niezdecydowanych osób. Zobaczysz, że zagospodarowana domena może na siebie zarabiać zamiast bezczynnie leżeć u rejestratora i zwiększać grono potencjalnych klientów, którzy trafiają na stronę poprzez wyszukiwarkę szukając coś konkretnie o tematyce domeny. Stronę bezproblemowo wdrożę na serwer (jeżeli go nie masz, mogę miejsce wydzierżawić na moim) oraz w razie czego będę służył pomocą techniczną.

 

Poza tym dla użytkowników Di.pl jedynie w tym miesiącu i jedynie w tym roku oferuję możliwość zagospodarowania domeny po niższych kosztach.

 

Cena za wykonanie ministrony do końca miesiąca wynosi 50zł (max. 10 stron)

Cena za wykonanie mikroniszy do końca miesiąca wynosi 100zł (max. 10 stron).

 

Cena za inne usługi pozostaje kwestią indywidualną (do oceny w zależności od specyfikacji) oraz nie podlega zniżkom. To tak bardziej w ramach ucieczki od parkingu ;-)

 

Pozdrawiam!

 

@edit

Jeszcze jeden wolny "slot" na darmowe wykonanie mini strony :)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam wszystkich!


Niestety w poprzednim i aktualnym miesiącu musiałem odmówić przyjęcia części zleceń, ponieważ chciałem jak najszybciej wywiązać się z umów z agencjami dla których wcześniej pracowałem. Na szczęście mam już to za sobą :)


Na dzień dzisiejszy ponownie mogę skoncentrować się na wykonywaniu swojej pracy. Oferuję również w związku z tym 25% rabatu dla moich wcześniejszych klientów (cena za teksty nie ulega zmianie) i 10% rabatu dla nowych klientów, użytkowników Di.pl na takie usługi jak realizacja mini stron oraz mikronisz (strony nastawione na zarobek poprzez program Google Adsense).


W przypadku mikronisz potrzebuję pełnej listy do portfolio i wyselekcjonuje te najlepsze, nadające się pod zagospodarowanie.


Z rabatu teoretycznie będzie można skorzystać w ciągu najbliższych 14 dni od daty napisania tej wiadomości na forum. Zastrzegam sobie też możliwość jego wycofania.


Promocja jest jednorazowa, następnej w najbliższym czasie nie przewiduje. W planach następnym krokiem promocyjnym w celu propagowania zagospodarowania domen będzie możliwość skorzystania z nadchodzącego narzędzia skierowanego dla domainerów bezpłatnie przez próbny okres czasu, ale na ten temat więcej informacji już niebawem :)


Dlaczego tylko na te usługi? Ponieważ na nie jest największy popyt na forum, a wszelkie inne usługi są wyceniane indywidualnie, a rabat według mnie powinien być ustalany od ceny stałej żeby wyglądało to fair.


Co zyskujemy poprzez zagospodarowanie domeny?


1. Zwiększamy możliwość dotarcia do KK (poprzez teksty tematyczne, widoczność wyszukiwarkach, zwiększony ruch na domenie).

2. Windujemy cenę za domenę (tak jak w przypadku sprzedaży omeblowanego domu)

3. Generujemy dodatkowy dochód (reklamy kontekstowe + PP)

4. Nie dokładamy do przedłużeń


Jeżeli nie masz serwera - nie stanowi to problemu. Mogę Ci pomóc w jego kupnie, oraz konfiguracji strony na serwerze lub też całkowicie darmowo możesz u mnie przechowywać strony na serwerze. Po realizacji stron również na prośbę mogę sporządzić bezpłatnie dokumentację, która objaśni Ci obsługę strony.


W przypadku mikronisz mogę zagwarantować (chociażby w zapisie umowy, jeżeli słowo nie wystarczy), że w przeciągu roku na pewno zwrócą się koszty realizacji i przedłużenia samej domeny. Jeśli nie - zwrócę koszty za realizacje. Gwarancji nie daje w przypadku niezamówienia tekstów na strony, czyli w momencie kiedy strony pozostaną puste lub też będą z innego źródła (chyba, że po uprzednim sprawdzeniu).


Ile więcej dana strona może zarobić to już kwestia trudna do oszacowania i jej się nie podejmuję. Oczywiście nie każdą domenę można w ten sposób zagospodarować dlatego też jak już wcześniej napisałem, potrzebna jest weryfikacja portfolio pod tym względem.


Zainteresowanych i pytających zapraszam do kontaktu na PW.


Jeżeli preferowany jest kontakt mailowy lub też telefoniczny, proszę o pozostawienie namiaru na PW, a się skontaktuje.


Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam chyba problem z wysylka wiadomosci... prosze o kontakt na adres olekslaww@gmail.com

Edited by Haribo

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam chyba problem z wysylka wiadomosci... prosze o kontakt na adres olekslaww@gmail.com

 

Wszystko OK z wysyłką - dostałem wiadomość. Co raz częściej dostaje wiadomości - czy czasem nadal moja oferta jest aktualna - oczywiście, że tak i zapraszam do korzystania z moich usług :)

 

Pozdrawiam

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uwaga.


Mini-strony wykonuje jeszcze jedynie do końca tego miesiąca. Po tym terminie, ew. mini strona będzie zaliczana jako normalna strona, z kilkoma podstronami (koszt większy). Powód? Realizacje mini stron stron zabierają zbyt dużo czasu, który można przeznaczyć na realizację bardziej zaawansowanych projektów.


Podsumowując - przez ten czas wykonałem dla użytkowników Di.pl lekko ponad 140 mini stron. Realizowałem łącznie je przez 3 lata. Jedynie dla użytkowników Di.pl jako zachętę do sprawdzenia innej możliwości zagospodarowania domen niskim kosztem, porzucając parkingi.


Każdy użytkownik który chciałby jeszcze zamówić realizację mini strony - może ją zamówić do końca tego miesiąca, może też ew. zarezerwować termin ich realizacji (na czas późniejszy), ale na nie większa liczbę niż 5 stron.


W ramach promocji i zakończenia usługi realizacji mini stron przeze mnie - za darmo zostaną przygotowane teksty na gotowe już strony. Teksty zostaną przygotowane przez copywriterkę z którą współpracuje od kilku lat oraz opłacone przeze mnie (koszt realizacji nie będzie zatem większy niż standardowy), a jedynie strona będzie od razu gotowa do ew. zarobku.



Pozdrawiam i dziękuje!

Bartek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×