Jump to content
gramasla

polskie domeny trzyliterowe

Recommended Posts

Ta moja nie jest słownikowa a dochodowa okazała się dopiero gdy ją zaparkowałem.

Tak więc nie wierz gębie nim położysz na zębie ...

no ok, to moze po jakims serwisie czy cos, chyba nie powiesz, ze kazda wymyslona trzyliterowka com.pl przynosi takie dochody? bo jak tak to mam dobra wiadomosc, jest jeszcze kilka wolnych

Share this post


Link to post
Share on other sites
no ok, to moze po jakims serwisie czy cos, chyba nie powiesz, ze kazda wymyslona trzyliterowka com.pl przynosi takie dochody? bo jak tak to mam dobra wiadomosc, jest jeszcze kilka wolnych

Nie twierdzę, że każda tyle na siebie zarobi ale napisałeś wcześniej bardzo ogólnie, że takie domeny są warte 0 zł.

A czasami okazuje się, że lepiej można zarobić na 3-literówce com.pl niż na innej .pl

Nawet jeśli to tylko wyjątki, które potwierdzają regułę.

 

Pewnie wielu z nas ma ładnie brzmiące domeny 3-literowe i przedłuża je po raz kolejny czekając na kupca a tu się okazuje, że pod innymi, teoretycznie gorzej brzmiącymi powstają serwisy, np. ovh.pl , tfx.pl czy itq.pl

 

Ta, którą zaprezentowałem faktycznie jest po firmie, która zmieniła nazwę ale pod wieloma 3-literówkami com.pl też działają ciekawe serwisy więc z założenia nie przekreślałbym ich pisząc, że wszystkie są warte 0 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tfx to producent leku.jesli zaparkuje tfx.com.pl w jakims serwisie to jaka ejst szansa ze mi sie to zwroci?.prosze o wyrozumialosc dla poczatkujacego:)

Szansa na zwrot z parkingu to jak wróżenie z fusów ale pewności jakiegokolwiek zarobku nikt nie da.

W każdym razie parkując ją nie ustawiaj żadnych słów kluczowych dla leków itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×