Jump to content
CzarnyElo

staropolskie.pl

Recommended Posts

staropolskie.pl

 

Witam,

 

w ciągu ostatniego tygodnia otrzymałem 3 oferty, z czego najwyższa na średnio-niskie XXXX od różnych osób/podmiotów na domenę staropolskie.pl.

 

Skąd tak nagłe zainteresowanie? Czy w ostatnim czasie ktoś widział lub słyszał jakieś reklamy, przedsięwzięcia, czy nowości związane z nazwą "staropolskie"?

 

Na ile wyceniacie ww. domenę?

 

Co byście widzieli pod takim adresem?

 

Pozdrawiam i dzięki wielkie za każdą konstruktywną opinię ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja widzę wiele zastosowań.

Wielu ludziom stare polskie czasy kojarzą się bardzo dobrze, dlatego też często to słowo używane jest w reklamowaniu różnego rodzaju produktów.

 

Jaka jest Twoja kontroferta na tą domenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezła ta domena, za 5.5k-6k PLN jednak już bym ją puścił (pewnie za 5k PLN też bym się poważnie zastanowił).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za Wasze komentarze i proszę o więcej! Co wiele głów to nie jedna ;)

 

 

Jaka jest Twoja kontroferta na tą domenę?

 

Średnie XXXX, jak jesteś enzo zainteresowany to zapraszam na PW.

 

A może wystawić na aukcję na podstawie najwyższej oferty jak jest kilku zainteresowanych i cena poszybuje do mojego minimum? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też bym ja trzymał, nie warto sprzedawać za tak niską kwotę.

 

@beemedio: jesteś pewien, że pod staropolskie.com są wędliny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

to mogą być oferty od jednego podmiotu tylko podszywające się pod inne osoby. I jak jest tak duże zainteresowanie warto wystawić domenę na aukcję mobilizując potencjalnych kupców do walki o domenę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowałem się na wystawienie aukcji na podstawie najwyższej oferty. Najgorsze jest to, że Aftermarket.pl ukrywa dane oferentów i nawet nie mam możliwości poinformowania potencjalnych zainteresowanych o aukcji... Jak myślicie cena pójdzie w górę, czy raczej pozostanie na tym pułapie? Jutro koniec aukcji, jakby ktoś był zainteresowany ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam wrażenie, że nie będzie walki w tej aukcji, ale życzę Ci, żeby się o tą domenę pozabijali i żeby aukcja skończyła się na 6k PLN.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że już wiesz - jest pomysł aby powstało województwo staropolskie. Poszperaj w necie .

 

Nawet jak nie powstanie, to idealnie będzie pod daną domeną, postawić tam pytanie : Czy jesteś za - aby powstało .........;)

 

Więc strona/adres w przyszłości może się obronić.

 

A teraz nie pozostało Ci nic innego jak jeszcze raz zaprosić na swoją aukcję..;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazwa ładna ale na jakiś brand a nie za przeproszeniem na województwo w Radomiu.

 

Na dodatek nazywające się staropolskie!

 

Każdy kto poczytał trochę historii raczej nie skojarzy pierwotnych siedzib Państwa Polskiego z Radomiem - to jakiś "fake" i nie wróżę tej inicjatywie powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

może fabryka Stara otwiera się w Opolu :)

Kiedyś pani z Głównego Urzędu Statystycznego, z którą rozmawiałem telefonicznie w sprawie sprawozdania rocznego, zapytała czy Województwo opolskie leży w ... Województwie wielkopolskim, więc wszystko jest możliwe :)

-

Politycy lubią przed wyborami pokazać lokalnej społeczności, że próbują coś dla niej zrobić.

I nawet gdyby to okazało się dla nich niekorzystne, to najważniejszy jest szum w mediach, utrwalenie sobie nazwisk kandydatów i pozyskane głosy.

-

Do spożywki nazwa pasuje ale ja osobiście jakiegoś szczególnego sentymentu do takiej domeny nie czuję. Jeżeli masz podobne podejście, to finalizuj te możliwości póki jest szum.

 

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okolice 10k zl to sluszna cena dla domey dla obu stron. Wiecej mozesz sie nie doczekac*, choc to dobra domena.

 

* w bliskim horyzoncie

Edited by AW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×