Jump to content
netstel

bet.pl

Recommended Posts

Jakaś firma budowlana może kupić pod subdomenę, np. bruk.bet.pl, żel.bet.pl itd. ;-)

 

PS. domyślam się że wrzucasz do wyceny w konteście tego? http://di.com.pl/news/48934.html ;-)

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakaś firma budowlana może kupić pod subdomenę, np. bruk.bet.pl, żel.bet.pl itd. ;-)

 

PS. domyślam się że wrzucasz do wyceny w konteście tego? http://di.com.pl/news/48934.html ;-)

 

Z budownictwem raczej tej domeny nie wiąże :) Bardziej w kontekście zmian w ustawie hazardowej i tym samym wzrostu wartości domeny. Tak przy okazji to domena wróciła do nas po 6 latach kiedy to sprzedaliśmy ją z całym serwisem.

Edited by netstel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena potęga...

 

Przez lata był tam serwis w wiadomej branży a potem przeszli na jakąs bzdurną domenę a bet.pl tylko przekierowywało.

 

Moja wycena jako osoby z branży to wysokie pięć iksów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena potęga...

 

Przez lata był tam serwis w wiadomej branży a potem przeszli na jakąs bzdurną domenę a bet.pl tylko przekierowywało.

 

Moja wycena jako osoby z branży to wysokie pięć iksów.

5 X rocznie to z samych prowizji na programach partnerskich w tej branży można uciułać ;)

więc tutaj w grę wchodzi wyższa kwota :) tym bardziej po nowelizacji ustawy :)

 

btw. słaba trochę ta literówka fonetyczna od beD.pl ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

80k PLN to dla mnie absolutne minimum, choć oczywiście ciężko będzie szybko uzyskać taką kwotę/ofertę.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sądzę że za 80K to niejeden kupiłby ją od ręki.

Jak dla mnie to spokojnie powyżej xxx.xxx :>

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena bez dwóch zdań jest bardzo dobra, ale entuzjazm co do wyceny również chyba troszkę zbyt wysoki. Bukmacherzy reklamują się pod nazwami z własnego szyldu, przedrostek jest oczywiście używany bardzo często, ale człon dopełniający ma odróżniać akurat tego bukmachera od innego, aby nie było pomyłki. Cała też otoczka związana z hazardem opiera się głównie na opiniach, rekomendacjach, linkach, śmiem nawet powiedzieć, że sama domena z interesem ma naprawdę mało wspólnego. Czy jakiś gracz na rynku odważy się prowadzić zakłady na samym przedrostku, który może kojarzyć się z setkami innych firm? Druga sprawa, czy ruch type-in będzie przydatny dla bukmachera? Oni głównie żywią się rekomendacjami, linkami, opiniami.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

za kwote 100 000 - 300 000 to ja bym wolal kupic domene z palca i za ta kase co podales wypozycjonowac serwis i go w ogole stworzyc (poprzez mega baze artow co teraz lubi google itp. itd)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitreq napisałem wyraźnie, że dla odpowiedniego KK.

Ty nim na pewno nie jesteś i chyba nikt, kto dopiero startuje nim nie jest.

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba lepiej wydać 100k na super domenę i 200k na jej wypromowanie, niż wydać 300k na wypromowanie gównianej domeny?

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja wycena to przedział 100 000 - 300 000 PLN przy odpowiednim KK.

 

Ja bym się wcale nie zdziwił, gdyby to Netstel był kk dla tej domeny. :)

 

http://netstel.pl/nasze_serwisy

 

Moim zdaniem domena jest bardzo dobra pod programy partnerskie serwisów bukmacherskich i na pewno można na tym zarobić. Problemem jest gniot zwany ustawą hazardową, ale bardzo możliwe, że ta ustawa będzie musiała trafić do kosza.

 

Nawet rzecznik praw obywatelskich uważa, że kary wymierzane z tej całej ustawy hazardowej są represyjne i naruszają podstawowe konstytucyjne prawo do wolności i sprawiedliwości:

 

http://www.sprawy-generalne.brpo.gov.pl/pdf/2010/12/663459/1753556.pdf

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba lepiej wydać 100k na super domenę i 200k na jej wypromowanie, niż wydać 300k na wypromowanie gównianej domeny?

CzarnyElo pisał o kwocie za domenę więc na promowanie by musiał mieć kolejne 100-300 kola według tego co piszesz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sądzę że za 80K to niejeden kupiłby ją od ręki.

Jak dla mnie to spokojnie powyżej xxx.xxx :>

Kurcze, znów jak to bywa niekiedy w moich wycenach wstukało mi się o jedno zero za mało :wacko:

Tak na poważnie, to nie wiem czy by była taka ogromna liczba uczestników aukcji, gdyby domena została wystawiona z ceną startową 80k PLN (zakładając nawet, że wiele ludzi/firm by wiedziało o tej aukcji)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

100k pln plus, a górny limit determinuje "tylko" klient i negocjacje. Nie szarżowałbym jednak z tą samą wartością w euro, bo nie zapominajmy, że mówimy jednak o .pl ccTLD, a nie .com czy .de

Edited by AW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie bardzo wierze w sprzedaż powyżej 100k.

Ale to tylko moje zdanie.

 

Ja nie wierzę w sprzedaż poniżej 100k - bo po co?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga, nie śmiać się ;-) - IMHO odpowiednia cena to $100k. To nie jest domena dla polskiego klienta, bardziej jakiegoś Holendra - u nas jeszcze nie ma tej świadomości co do możliwości internetu.

 

Edit: tu jest takie hazardowe portfolio, wiem, że może ceny mocno życzeniowe, ale kto wie...

 

http://www.aftermarket.pl/marketsearch.php?seller=997b7700575721c86d8eb2978d40c2d1

Edited by gtone
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×