Jump to content
xtr

dir4biz.com

Recommended Posts

dir4biz.com

Directory for business?

 

Czy ta domena według Was ma potencjał sprzedaży za jakąś ciekawszą kwotę? .biz jest ogólnie przyjętą na świecie domeną biznesową, jak natomiast zapatrujecie się na "biz" w treści domeny? Na razie uruchomiliśmy pod nią katalog teleadresowy firm z przeznaczeniem pod pozycjonowanie, w założeniu: directory for business.

 

Zdziwiłem się natomiast, że domena była wolna kiedy ją rejestrowaliśmy, stąd moje pytanie o wartość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dir4biz.com

 

Czy ta domena według Was ma potencjał sprzedaży za jakąś ciekawszą kwotę? .biz jest ogólnie przyjętą na świecie domeną biznesową, jak natomiast zapatrujecie się na "biz" w treści domeny? Na razie uruchomiliśmy pod nią katalog teleadresowy firm z przeznaczeniem pod pozycjonowanie, w założeniu: directory for business.

 

Zdziwiłem się natomiast, że domena była wolna kiedy ją rejestrowaliśmy, stąd moje pytanie o wartość.

 

Wg mnie domena jest bez wartości, ale przyznam, że nie wiem na ile "biz" funkcjonuje na świecie nie licząc TLD, bo po wynikach w wyszukiwarkach nie jestem w stanie tego wydedukować. W każdym razie jeśli mocno wierzycie w tę domenę, to do kompletu przydałaby się chyba domena ze słowem zamiast liczby...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zarejestrowałem dirforbiz.com chociaż moim zdaniem strasznie to wygląda, ale będzie komplet. Dzięki :) Domena nie była rejestrowana z myślą o odsprzedaży, nazwę wybrała osoba rejestrując domeny pod katalogi firm z przeznaczeniem pod pozycjonowanie ;) Zawsze takiemu katalogowi można jednak zmienić domenę w razie jej sprzedaży.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×