Jump to content
networker

kabanosy.pl

Recommended Posts

Chwalić się nie ma czym za bardzo, bo kwota niska, ale to pokazuje, że warto zaglądać do mnie, skoro KK kilkają "kup teraz" bez szemrania

 

kabanosy.pl za 2000 pln

 

poszło patrząc po whois do duzego KK, skorzystali z okazji ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedłeś w tym roku wykonawcy .pl za cenę >10k, a teraz taka niska cena przy fajniejszej (wg. mnie) domenie ??;)

 

No to skoro taki wyjadacz jak networker sprzedaje takie domeny tak tanio to już chyba teza Alexis-a o załamaniu rynku domen jest prawdziwa :-) Chyba, że machnąłeś się o 1 zero, lub wybrałeś złą walutę przy ustalaniu cemy ;-)

 

 

A tak serio mówiąc cena bardzo okazyjna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A już myślałem, że jest to wczorajsza sprzedaż AM domeny xxxxxxxxxx.pl za 70000.00 PLN :P

 

Zapewne bardziej zadowolony tej sprzedaży może być nabywca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A już myślałem, że jest to wczorajsza sprzedaż AM domeny xxxxxxxxxx.pl za 70000.00 PLN :P

 

A skąd taka informacja o cenie? Bo na AM pokazuje tylko:

 

atrakcje.pl 2013-10-10 Sprzedaż na giełdzie

 

Chociaż jak połączyć te dwie informacje to pewnie ma to jakiś sens - domena raczej była tyle warta.

@networker - gratulacje sprzedaży kabanosów, chociaż pewnie producent może być bardzo zadowolony z zakupu. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

a co Wy tak narzekacie ? domena miała ustawioną taką cenę KT i każdy z Was mógł ją kupić i sprzedać z jednym zerem więcej :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chwalić się nie ma czym za bardzo, bo kwota niska, ale to pokazuje, że warto zaglądać do mnie, skoro KK kilkają "kup teraz" bez szemrania

 

kabanosy.pl za 2000 pln

 

poszło patrząc po whois do duzego KK, skorzystali z okazji ;)

 

Ech, aż się łezka w oku kręci... Jak przeglądałem Twoje portfolio, to te kabanosy takimi smutnymi oczami na mnie patrzyły.. już wiem dlaczego :) Chciały mocno do mojego stadka dołączyć... Ale fakt faktem przy kilkudniowym przeglądaniu Twojego portfolio kabanosy były w tej niewielkiej puli domen, których kartę w przeglądarce miałem cały czas otwarte :) Widocznie postawiłem na złego konia :) (hehe, żarcik - kupiłem lepsze :D )

 

Ja Ci nie gratuluję, ale korzystając z okazji dziękuję za sfinalizowane transakcje ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przeglądałem Twoje portfolio i sporo myślałem między innymi nad tą domeną. Jednak moim zdaniem większość domen z przeceny jest minimalnie za droga na D2D, ale bardzo atrakcyjna dla KK, co przełożyło się na sprzedaż tej domeny. W cenie 1500 zapewne kupił bym ją. Masz jeszcze kilka ciekawych domen, które w moim uznaniu są za drogie na D2D, więc wstrzymuję się z bólami.

 

Stawiając się na miejscu KK poszczególnych branż, można by kupić sporą część domen od Ciebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Statek kosmiczny z cenami domen wreszcie laduje na ziemi... domena byla warta tyle, za ile sie sprzedala. Jako producent kabanosow zacieralbym lapki, w d2d za ta cene nie kupilbym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem kto kupił. Ale ja jak bym produkował tylko kabanosy i z tego bym żył, to myślę że warta była by dla mnie co najmniej kilka razy więcej. Ale zauważyłem że chyba maniakalnie czasami podchodzę do tematu domen, dla mnie czasami pomysł na biznes czy firma zaczyna się od domeny (a nie odwrotnie). Bardzo kłuje mnie w oczy jak ktoś ma kiepską domenę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak już pisaliście - dla domainera ciut za drogo (patrzyłem na tę domenę w Twoim portfolio Bartek, ale nie zdecydowałem się na zakup), a dla KK super okazyjnie :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

też mi się tak wydaje ;) skoro zakładamy, że KK powinien ją kupić za np 10k to jak to różnica czy inwestujemy w nią 1,5; 2 czy 2,5k ? ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisałem że ja za nią tyle bym dał, a mam trochę maniakalne podejście. Większość przedsiębiorców mam wrażenie nie zdaje sobie sprawy jakie ma to znaczenie, oraz jakie będzie mieć kiedyś. No więc jesli nie ja jestem KK to kupuję domenę po to by sprzedać, zarobić w istniejących warunkach. Osobiście sprzedając ją dla KK chciałbym zarobić conajmniej 100%, czyli około 3,5 -4k minimum było by ceną wywoławczą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym miał do wydania 10k, to na pewno domena byłaby moja, jednak tyle nie miałem i wolałem nabyć kilka domen o większej szansie na sprzedaż, bo kabanosy miały owszem duży potencjał pod względem potencjalnej wysokości sprzedaży, jednak szansa, że ktoś w krótkim czasie się nią zainteresuje już taka wysoka nie była. Nie mniej domena warta 10-15 tys. zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisanie że 2k dla d2d to drogo a dla kk super tanio to lekka sprzeczność.

Z tego samego powodu sporo domen 3-literowych sam sprzedałem na aukcjach za kilka procent ceny, jakie płacą u mnie za 3-literówki KK.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

jestem w temacie wedlin i powiem tak , firma spi na kasie :) szkoda ze nie byla wicej KT ustawiona mozliwe ze tez by sie zdecydowali jeden w pionierow na rynku a co najlepsze kabanosy to ich najlepsza wizytówka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... kabanosy to ich najlepsza wizytówka.

 

Dlatego właśnie uważam, że domena jest warta minimum 10k. Kabanosy, to właśnie bardzo często taka wizytówka zakładów przetwórstwa mięsnego.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba Ci się strasznie przejadły te kabanosy, że je tak tanio puściłeś, szczególnie teraz, gdy są one niejako na topie - jeszcze niedawno nie było w tv bloku reklamowego bez reklamy tych specjałów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli cena była ustawiona w KT na tyle, to znaczyło że dla dysponenta była w tej chwili warta właśnie tyle. KK trafił świetną okazję a pieniądze ze sprzedaży starczą na przedłużenia kilkudziesiętu dużo lepszych domen :)

Jest ruch i to najważniejsze :)

 

Gratuluję mimo niskiej kwoty - oby tak dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×