Jump to content
Patrycja

Kort.pl

Recommended Posts

Kort.pl

 

Proszę o wycenę domeny, a jeszcze bardziej cenne będą opinie i pomysły na jej zagospodarowanie.

Dziękuję i zapraszam do debaty :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie się domena podoba. Ciężko mi ją wycenić ale napewno dobra była by dla sklepu/ firmy / z branży np: tenisa ziemnego.

 

PS. podrzuć mi cenę na pw, moze bym ją przygarnął :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem słaba domena. Liczba pojedyńczej w zasadzie nie stosuje się dla tego rzeczownika. Idę na korty a nie na kort.

Ja bym jej nie zarejestrował.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja bym z chęcią zarejestrował

l.mn lepsza, ale kort jest świetny na sklep lub np. magazyn o tenisie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem słaba domena. Liczba pojedyńczej w zasadzie nie stosuje się dla tego rzeczownika. Idę na korty a nie na kort.

Ja bym jej nie zarejestrował.

Nie wiem skąd jesteś, ale u mnie pojęcie kort jak najbardziej funkcjonuje ;)

 

Zastosowanie jak wyżej wspomnieli koledzy, ładna domena.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ciekawa domena według mnie. Widziałbym pod nią sklep ze sprzętem, odzieżą i akcesoriami do tenisa, squasha, badmintona. Na serwis informacyjny dotyczący tych dyscyplin również jak najbardziej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna domena, ja bym widział ją dla producenta kortów lub jakiś fajny magazyn dla tenisistów. Kiedyś negocjowałem z Tobą zakup tej domeny, jednak się nie dogadaliśmy.

 

Pozdrawiam.

G.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna z lepszych domen w kategorii tenisa ziemnego, ew. squasha. Oprócz zastosowań, o którym pisali inni powyżej, nadawałaby się na brand biznesowy lub stowarzyszeniowy, w formie rozwinięcia skrótu, np. Krajowa Organizacja Rozwoju Tenisa lub coś podobnego.


Innym potencjalnym nabywcą może być k-ort.pl

Edited by Kangur
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do mnie nie trafia domena i nie zalicytował bym nawet gdyby była wystawiona od 10zł

bo Ty jesteś zainteresowany tylko trzyliterowymi :P

od 10k dla KK (sklep, brand, może budowa kortów)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna domena. Ja na nią zwróciłem uwagę już w maju, gdy się na nią zrealizowała opcja - choć bez ceny zakupu trudno ocenić czy dobry zakup zrobiłeś / zrobiłaś. ;)

 

Jak wyżej - zastosowanie magazyn tenisowy, sklep czy dla producenta. A domeny moim zdaniem nie warto sprzedawać poniżej kilku tys. zł.

 

EDIT: @Bart - już się poprawiłem.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna domena. Ja na nią zwróciłem uwagę już w maju, gdy się na nią zrealizowała opcja - choć bez ceny zakupu trudno ocenić czy dobry zakup zrobiłaś. :)

 

Jak wyżej - zastosowanie magazyn tenisowy, sklep czy dla producenta.

Nie zdradzaj tożsamości autora :P

 

Swoją drogą jest jeszcze przynajmniej 100 innych potencjalnych nabywców:

 

http://www.moikrewni.pl/mapa/kompletny/kort.html

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem słaba domena. Liczba pojedyńczej w zasadzie nie stosuje się dla tego rzeczownika. Idę na korty a nie na kort.

Ja bym jej nie zarejestrował.

he???

nie mowi sie "ide na kort" ????????

oczywiscie ze sie mowi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajna domena i universalna (szkoła tenisa, klub tenisowy, sklep, budowa kortów)

 

# tenisista.pl

 

jakby ktoś chciał fajny stały rabat to zapraszam na priv

Share this post


Link to post
Share on other sites

he???

nie mowi sie "ide na kort" ????????

oczywiscie ze sie mowi!!!

 

Dawno nie grałem, ale wg mnie

1. idę na korty - na zasadzie idę pograć w tenisa i będąc poza terenem kortów

2. idę na kort - na zasadzię wchodze na kort nr 3 i będąc na terenie kortów

 

Skoro już jesteśmy przy temacie tenisa, to która forma lepsza lub poprawna - turniej tenisa czy turniej tenisowy ?

 

# turniejtenisa.pl

# turniejtenisowy.pl

 

Jak ktoś bardzo zainteresowany domenami "tenisowymi" zapraszam do złożenia oferty :)

Edited by jamesbond

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jamesbond: jak chcesz uzyskać opinię załóż własny temat, nie spamuj w już istniejącym.

 

Moim zdaniem jednak lepsza turniejtenisowy.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do mnie nie trafia domena i nie zalicytował bym nawet gdyby była wystawiona od 10zł

Aż strach pomyślec, co byś zalicytował od 10 zł.

 

***

 

Domena premium, wycena trudna, od 5000 do 50 000 zł,

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno nie grałem, ale wg mnie

1. idę na korty - na zasadzie idę pograć w tenisa i będąc poza terenem kortów

2. idę na kort - na zasadzię wchodze na kort nr 3 i będąc na terenie kortów

 

Skoro już jesteśmy przy temacie tenisa, to która forma lepsza lub poprawna - turniej tenisa czy turniej tenisowy ?

 

# turniejtenisa.pl

# turniejtenisowy.pl

 

Jak ktoś bardzo zainteresowany domenami "tenisowymi" zapraszam do złożenia oferty :)

niee no, mowi sie "ide na kort" to znaczy ide pograc w tenisa na korcie (lub cos innego na tym korcie porobic) :)

oczywscie mozna uzyc liczby mnogiej

ale pojedyncza jest rownie stosowana i uzywana

Edited by Tabasco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem słaba domena. Liczba pojedyńczej w zasadzie nie stosuje się dla tego rzeczownika. Idę na korty a nie na kort. Ja bym jej nie zarejestrował.

 

Jak ktoś bardzo zainteresowany domenami "tenisowymi" zapraszam do złożenia oferty

Trzeba było od razu napisać, że nie lubisz konkurencji i dlatego ją słabo oceniasz a Ty wysilasz się niepotrzebnie na jakieś naciągane teorie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aż strach pomyślec, co byś zalicytował od 10 zł.

(...)

Dobre.. :)

 

A domena bardzo konkretna. Od kilku xxxx w górę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba było od razu napisać, że nie lubisz konkurencji i dlatego ją słabo oceniasz a Ty wysilasz się niepotrzebnie na jakieś naciągane teorie ;)

 

Dopiero między 1-szym a 2-gim swoim postem przypomniałem sobie, że mam domeny tenisowe, więc nie wciskaj mi że miałem złe zamiary. :)

 

A to, że napisałem że domeny kort.pl nawet bym nie zarejestrował wynikało z tego, że byłem święcie przekonany że ta forma jest "niepoprawna".

Skoro jednak wielu tak dobrze wycenia domenę, życzę powodzenia jej właścicielowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiam, jakie domeny uznają za dobre Ci, którzy negują wartość tej tytułowej.

Jak napisał umberto jest to ewidentnie domena Premium, dotycząca modnego sportu (w zasadzie sportów), co ważne jednoznaczna, bo w innej dziedzinie (na przykład gospodarki) nie występuje to pojęcie, a ponadto krótka i bez IDN.

Do wykorzystania zarówno pod rekreację, dla jakiegoś ośrodka treningowego, dla producenta kortów i reszty sprzętów, jak i na portal tematyczny.

Cena podobnie jak w przypadku tego typu domen, zależy od umiejętności handlowych sprzedającego oraz determinacji kupującego, według mnie xx xxx.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×