Jump to content
Sign in to follow this  
poulj

treasure.pl

Recommended Posts

treasure.pl

 

Osobiście mam trochę mieszane uczucie co do tej domeny :/

Proszę o wycenę/opinię.

Trudna w piśmie i mowie, a dla osoby nie znającej j. angielski na pewno nie skojarzy się z tym co oznacza.

 

Beznadziejna, czyli nie wiązałbym z domeną wielkich nadziei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zobaczyłem info na skrzynce pocztowej o jej przechwyceniu zapytałem sam siebie "kiedy ja to w ogóle i z jakich powodów do przechwytu dodałem?". Nie jest aż tak tragicznie ale dobrze wcale. Przestrzegam innych młodszych domainerów - SPRAWDZAJCIE COŚCIE DODALI DO PRZECHWYTU PRZEZ OSTATNIE PARE MIESIĘCY, coby później nie wyszły wam gały.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja uważam, że jest bardzo dobra.

 

Żeby być dobrze zrozumianym, domena nie daje takiego prawdopodobieństwa sprzedaży jak polski generyk (tym bardziej d2d, co widać po wcześniejszych wpisach), ale cierpliwe oczekiwanie - związane niestety z przedłużaniem - powinno zostać wynagrodzone, co najmniej średnim xxxx.

Samo znaczenie słowa ma bardzo pozytywne konotacje. W zasadzie większości branż można tworzyć coś co dla tej branży będzie skarbem. Zgoda, ze pisownia nie jest przyjazna, ale mimo wszystko, primo - angielski się rozpowszechnia, secundo - to nie jest branżowa fraza, ale słowo związane też z popkulturą. Moja druga największa sprzedaż, to właśnie bardzo trudne do wymówienia i napisania przez Polaka słowo angielskie z "pl".

 

Stosując zasadę dywersyfikacji portfolio, ta domena powinna się znaleźć w grupie spokojnie oczekujących na KK.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja uważam, że jest bardzo dobra.

 

Żeby być dobrze zrozumianym, domena nie daje takiego prawdopodobieństwa sprzedaży jak polski generyk (tym bardziej d2d, co widać po wcześniejszych wpisach), ale cierpliwe oczekiwanie - związane niestety z przedłużaniem - powinno zostać wynagrodzone, co najmniej średnim xxxx.

Samo znaczenie słowa ma bardzo pozytywne konotacje. W zasadzie większości branż można tworzyć coś co dla tej branży będzie skarbem. Zgoda, ze pisownia nie jest przyjazna, ale mimo wszystko, primo - angielski się rozpowszechnia, secundo - to nie jest branżowa fraza, ale słowo związane też z popkulturą. Moja druga największa sprzedaż, to właśnie bardzo trudne do wymówienia i napisania przez Polaka słowo angielskie z "pl".

 

Stosując zasadę dywersyfikacji portfolio, ta domena powinna się znaleźć w grupie spokojnie oczekujących na KK.

Ciekawa analiza, szczególnie, że poparta własnym doświadczeniem, dzięki wielkie za wypowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym ją trzymał do pierwszego odnowienia.

Wtedy (gdyby przez rok nie było ofert) puściłbym ją.

Gdyby wcześniej pojawiła się oferta na wysokie XXX PLN to bym ją spokojnie sprzedawał.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×