Jump to content
Sign in to follow this  
jonatan

Male problemy przy pisaniu

Recommended Posts

Witam!

 

mam kilka pytan do adminów.

1 Jak sie loguję czesto wyswietla mi strone "starą"..mam tutaj na myśli strone np z godz 9.54...chociaz czas rzeczywisty jest powiedzmy 11.30...i musze czesto odswierzać po kilka razy aby był aktulny czas oraz aktualne posty.

2 Czesto nie jestem w stanie wyslac postu....nigdy nie mam problemy kiedy odpowiadam w jakims forum.Ale zeby samemu wysłac np cos do wyceny..to nie mog e i rezygnuję...po kilku probach nie chce mi sie probowac i pisac w kółko to samo. co zrobic aby nie wystepowały takie problemy?Czasammi zdarza sie wysłac mi kilka tych samych postow.

nadmienie że na innym forum nie wystepuja te problemy;)

 

Dzieki za pomoc.

 

Pozdr

 

ps. Ciekaw jestem ile razy to wysle . lub za którym razem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do pierwszego punktu to problem leży gdzieś po Twojej stronie, albo w przeglądarce albo w połączeniu z internetem. (jeśli dostajesz starszą wersję strony, znaczy to że nie pochodzi z serwera tylko z cache'u Twojego komputera albo komputera Twojego dostawcy internetu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co do drugiego problemu to nie jest to pierwsze zgłoszenie :/ i w najbliższym czasie je wyeliminujemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

U mne też występowały te 'objawy' co w punkcie drugim, ale po zmianie kompa na nowszy wszystko ustąpiło. Ale to nie to bylo chyba przyczyną.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×