Jump to content
Sign in to follow this  
gregor64

oferta na IDN

Recommended Posts

Mam do Was pytanie...Dostałem ofertę na domenę IDN od klienta,który jest właścicielem nIDN (przynajmniej tak twierdzi)...

Problem jest taki,że domenę mam dopiero w rezerwacji,a cena zaoferowana za nią,to pięciokrotny koszt rejestracji...

Jak,myślicie,sprzedawać,czy wysłać oferenta w diabły?

Chcę zaznaczyć,że ta domena spokojnie da sobie radę w celu stworzenia giełdy transportowej lub do innego wykorzystania w transporcie lub logistyce,jeden wyraz z polskim znakiem, w rozszerzeniu pl.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

przede wszystkim zarejestruj tą domenę, a później zacznij negocjować. Nie podaję żadnych kwot bo nie znam nazwy domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie w jakim celu ją zarezerwowałeś i jaki widzisz w niej potencjał. Jeśli po to by sprobówać ją sprzedać właścicielowi nidn, to właśnie ci ułatwił zadanie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakim cudem skontaktował się z tobą skoro masz ją w rezerwacji, a na zarezerwowanej domenie nie można nic postawić, dać formularza, itp?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie w jakim celu ją zarezerwowałeś i jaki widzisz w niej potencjał. Jeśli po to by sprobówać ją sprzedać właścicielowi nidn, to właśnie ci ułatwił zadanie. ;-)

 

chciałem zarejestrować nIDN,ale był zajęty,więc zarezerwowałem IDN-a,żeby trochę się zastanowić,bo domena-moim zdaniem-dobra,a branża transportowa to ciągła konkurencja i szukanie ładunków..;) kilka serwisów na IDN-ach istnieje,więc taki był mój pomysł...

 

jakim cudem skontaktował się z tobą skoro masz ją w rezerwacji, a na zarezerwowanej domenie nie można nic postawić, dać formularza, itp

 

to drugi taki przypadek,że dostaję ofertę na niezarejestrowaną domenę,poprzednio klient zaproponował kwotę za domenę w rezerwacji,ja ją odrzuciłem,zarejestrowałem domenę,a ten sam klient kupił ją przez KT...jakim cudem? nie wiem.

 

 

zapytałem Was,żeby się dowiedzieć,czy naprawdę ktoś,kto ma domenę nIDN,potrzebuje jeszcze IDN-a? jak sprawdziłem,domena nIDN,o którą chodzi w tym przypadku,jest zarejestrowana,opłacona do 2014 roku,ale nie zagospodarowana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakim cudem skontaktował się z tobą skoro masz ją w rezerwacji, a na zarezerwowanej domenie nie można nic postawić, dać formularza, itp?

W Premium jest taka możliwość:

https://premium.pl/info/check.html?domain=domena-w-rezerwacji.pl

albo przez BOK Premium

 

W Aftermarket również jest formularz albo aukcje FM - to przecież giełda domen w rezerwacji.

Edited by maryuse
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to drugi taki przypadek,że dostaję ofertę na niezarejestrowaną domenę,poprzednio klient zaproponował kwotę za domenę w rezerwacji,ja ją odrzuciłem,zarejestrowałem domenę,a ten sam klient kupił ją przez KT...jakim cudem? nie wiem.

 

 

zapytałem Was,żeby się dowiedzieć,czy naprawdę ktoś,kto ma domenę nIDN,potrzebuje jeszcze IDN-a? jak sprawdziłem,domena nIDN,o którą chodzi w tym przypadku,jest zarejestrowana,opłacona do 2014 roku,ale nie zagospodarowana...

 

Jak dla mnie to jest: d505a1a9481a0588_water_walker.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to jest: d505a1a9481a0588_water_walker.jpg

 

na zakończenie mojego ostatniego posta wyjaśniłem,dlaczego W OGÓLE napisałem ten temat,nie posiadam wiedzy,więc zadaję pytania,kto chce,odpowiada,komu się nie chce odpowiadać,nie odpowiada...Jezus chyba MUSIAŁ wyglądać inaczej,niż przedstawiłeś Go na zdjęciu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakim cudem skontaktował się z tobą skoro masz ją w rezerwacji, a na zarezerwowanej domenie nie można nic postawić, dać formularza, itp?

Osobiście miałem taki przypadek w Premium co również mnie zdziwiło. W Premium jest to możliwe pomimo, że nie wyświetla się formularz kontaktowy. Z tego co kiedyś tłumaczył pb jakoś bodajże przez opcję "szukaj domeny" można dotrzeć do formularza kontaktowego domeny w rejestracji.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×