Jump to content
Guest

Problem w aukcji. Oszustwo?

Recommended Posts

Guest

Witam. Mam problem z licytacją na AfterMarket.pl

 

Dałem do przechwycenia domenę nnb.pl Po przechwyceniu domena trafiła na aukcję.

W aukcji dałem najwyższą ofertę 150zł. Jakim cudem nie wygrałem aukcji? Domena jest obecnie wystawiona na sprzedaż przez użytkownika drzt.

Czy ktoś mi powie co jest nie tak?

 

Poniżej daję screen z aukcji:

dziwne.pngCzy AM na pewno gra fer?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ale to była domena z przechwytywania... żadnej informacji na temat ceny minimalnej nie było...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie oszustwo, a "ślepota" usera. Kolejna osoba rzuca wielkimi słowami nim cokolwiek sprawdzi...

 

Edit: A czytać ekran ze zrozumieniem potrafisz? Napisane jest wyraźnie: Ta aukcja posiada cenę minimalną. Cena ta nie została jeszcze osiągnięta.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ok rozumiem, że czegoś jeszcze nie ogarniam. Nie rzuca słowami... za wyrazem "oszustwo" znajduje się pewien znak... W takim razie czego nie dostrzegłem co powinienem? Pozdrawiam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok dziękuję za odpowiedzi :) pozdrawiam i temat chyba do zamknięcia :)

Człowiek cały czas się czegoś uczy.

 

Przy tylu aukcjach nie dziwota, że coś się może pomylić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

póki co nic na AM nie mam ;)poza tym, że rejestrują nasze domeny na swoje dane...

Wydaje mi się, że chyba niewiele rozumiesz jeszcze na temat rynku domenowego i technicznego funkcjonowania domen w ogóle.

 

Bardzo dobrze, że szukasz, jak widać, ale nie zadajesz pytań, tylko zapodajesz niczym nie poparte stwierdzenia (za wyjątkiem tytułowego pytania w stylu polityków: "Czy to prawda, że pan x przyjął łapówkę?"). Zatem, zadawaj konkretne pytania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy AM na pewno gra fer?

ok dziękuję za odpowiedzi :) pozdrawiam i temat chyba do zamknięcia :)

 

 

Chlapnij może jakimś "sorrym" czy coś... na zakończenie tematu (tak dla wewnętrznego spokoju).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×