Jump to content
przemowild

Agenci.pl

Recommended Posts

Świetna domena i zrealizowana opcja. Dziś już zwróciłem na nią uwagę (tak samo jak na kancelarie*pl i stacje*pl, które spadły razem z tą i na które też dziś się zrealizowały opcje).

 

Myślę, że domena jest warta bardzo dużo pieniędzy. :) Jeśli chodzi o pomysł na zagospodarowanie to przychodzi mi do głowy coś takiego, jak katalog branżowy - agenci nieruchomości, turystyczni, ubezpieczeniowi, byłoby raczej zainteresowanie takim tematem.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena super, ale mocno śmierdzi SB-ecką agenturą ;). Te aspekty niestety ostatnio w mediach są na tyle często wałkowane, że troszkę słowo zostało obrzydzone :P
Tak czy owak ma szansę na bardzo wysoką sprzedaż i nie warto jej tanio oddawać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie sie nie podoba.

Doradcy.pl i owszem ale agenci.pl mi nie podchodzi.

 

Wybredny jesteś. :D Dlatego jestem za tym, żeby niezweryfikowani nie mogli wyceniać domen. ;-)

Ja tam bym nie pogardził tymi agentami - szczególnie, że bardzo rzadko już obecnie spadają tak dobre domeny.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

na nazwę firmy domena niezbyt pasuje, chyba, że detektywów, a na katalog czy serwis tematyczny, to brak dowodów na większy sukces, bo nie wskazuje na branżę, np. kancelarie, to znacznie lepiej,

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

na nazwę firmy domena niezbyt pasuje, chyba, że detektywów, a na katalog czy serwis tematyczny, to brak dowodów na większy sukces, bo nie wskazuje na branżę, np. kancelarie, to znacznie lepiej,

 

Podobnie nie popadałbym w hurraoptymizm; nazwa ładna ale... tak jakby "niedopowiedziana" i każda cena powyżej średniej xxxx zł będzie dla mnie zaskoczeniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest InterBazar.pl

To jest bardzo ładna domena o wielu zastosowaniach. Można z tego zrobić bardzo ładną platformę dla agentów nieruchomości, finansowych i ubezpieczeniowych. To jedna z tych domen pod którą opłaca się zrobić własny projekt.

Ja już bym ją w ładny sposób wykorzystał :P

 

Jak pomyślisz dobrze nad ceną to rzuć mi w wolnej chwili wiadomość. Będę miał o czym myśleć na święta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przeceniałbym tej domeny - troche zbyt ogolna nie mowie ze to ninja ;-) , wg mnie będzie ciezo ze sprzedaża ale zycze powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybredny jesteś. :D Dlatego jestem za tym, żeby niezweryfikowani nie mogli wyceniać domen. ;-)

Mam ostatnio klopot z forum. Najpierw nie moglem odzyskac hasla bo maile z przypomnieniem nie przychodzily. Teraz probowalem zmienic maila kontaktowego przypisanego do forum i znow nie dostaje wiadomosci do zweryfikowania konta. I tak niby jestem ale nie do konca :)

 

Wracajac do domeny to moze jakies biuro detyktywistyczne sie skusi. Jak dla mnie msksymalnie srednie x xxx

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena bardzo fajna :)

Tym bardziej, że branż w których pracują agenci jest wiele.

 

Pierwszym skojarzeniem jakie przyszło mi na myśl to Agenci mocno pomocni :D

 

Jak dla mnie domena warta średnie XX.XXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena super, ale mocno śmierdzi SB-ecką agenturą ;).

 

To ostatnie skojarzenie, jakie przyszłoby mi do głowy; na szczęście nie piszesz tego na serio... <_<

 

To jest bardzo ładna domena o wielu zastosowaniach. Można z tego zrobić bardzo ładną platformę dla agentów nieruchomości, finansowych i ubezpieczeniowych.

 

Takie skojarzenie natomiast jest siłą tej domeny... i zarazem jej słabością. Mnogość możliwych opcji wykorzystania domeny niekoniecznie stanowi jej największą zeletę, dla niektórych może wręcz być jej wadą. Sam mam mieszane uczucia, ale tylko w kwestii precyzyjnego określenia wartości oraz zakresu tej wartości (minimum/maksimum). Bo w kwestii czysto jakościowej nie mam wątpliwości: to jest domena z tzw. górnej półki cenowej, co oznacza, że każda przytoczona w niniejszym wątku (precyzyjna) wycena... może być dla domeny krzywdząca. W przypadku takich domen nie spekuluje się (wirtualnie) i nie rzuca się "na wiatr" hipotetycznych kwot. Zamiast tego lepiej jest po prostu poczekać: na konkretne propozycje cenowe od potencjalnie zainteresowanych zakupem domeny klientów.

Edited by TLDs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak tutaj fajnie koledzy pisali o tej domenie a mi się średnio podoba... Po pierwsze jej ogólność jest jej wadą... agenci jacy ? detektywi, ochrony, ubezpieczeń, nieruchomości, wywiadu,  sb... trochę za szeroko i za skrajnie... Po drugie co by tam pod nią miało być ? Portal dla dla agentów nieruchomości ?? a po co ? portal z agentami nieruchomości ? a po co ? Plus ta negatywna konotacja słowa agent...

Jedyne co jakoś mi się komercyjnie widzi to strona biura detektywistycznego... w którym jak wiemy są agenci... no właśnie ale jak to słabo brzmi... tam jednak są detektywi... eech...

Fajna domena tylko nie wiadomo co z nią zrobić... 

Edited by Maku Maku
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×