Jump to content
CzarnyElo

Wybierz promocję, którą przedłużymy na Nowy Rok

Recommended Posts

 

Drodzy użytkownicy,

Koniec roku 2013 zbliża się wielkimi krokami. Zostało już tylko kilka godzin, aby skorzystać z jednej z naszych promocji:
Postanowiliśmy jednak przedłużyć jedną z nich do końca czerwca 2014. Którą? To zależy od Was!
Pod adresem:
możecie oddać swój głos na jedną z naszych letnich promocji. Ta z nich, która otrzyma najwięcej głosów, zostanie przedłużona na całą pierwszą połowę roku 2014. Zapraszam zatem do składania swoich głosów.
Do siego roku!
Michał Pleban
AfterMarket.pl

 

Po pierwsze nie mam fejsbuka (i nie chcę mieć), więc nie mam prawa głosu przez co czuję się trochę pominięty. Moim skromnym zdaniem takie głosowanie powinno mieć miejsce wewnątrz panelu Aftermarket.pl - dostępne dla wszystkich klientów platformy, a nie tylko uczestników jakiegoś portalu społecznościowego.

 

Po drugie o wiele lepszym pomysłem byłoby takie rozwiązanie, aby każdy klient platformy Aftermarket.pl mógł dokonać wyboru z której promocji chce korzystać biorąc pod uwagę własne potrzeby i korzyści. Zaznaczałby ptaszka w panelu klienta i po sprawie.

 

Pozdrawiam serdecznie!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadza się, głosowanie na AM, inaczej to porażka po całości, i najlepiej jakby każdy mógł wybrać na swoim koncie opcję dobrą dla siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co widać na AM to Odnawiaj taniej.

 

Ee tam, bez sensu. Przydałaby się jakaś inna nowa promocja.

 

BTW nie przypominam sobie, czy AM miał kiedyś promocję na rejestrację nowych domen np. o 1/3 taniej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem za "Sprzedawaj taniej" najbardziej opłacalna :)

Ale jakby były domeny .pl 1/3 taniej to też bym nie płakał :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też jestem za "Sprzedawaj taniej" i to oczywiste, że dla nas jest najkorzystniejsza...

 

Może AM mogłoby zostawić 2 promocje? Jedną wybraną na fejsbuku, a na drugą zrobimy ankietę, ale na di?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby głosowanie było na forum albo na AM, to pewnie by wygrała jedyna konkretna promocja "Sprzedawaj taniej". Na fb głosują ludzie, którzy trafiają tam głównie z powodu nagród, większość z nich jak jedną domenę posiada to dobrze, także jest to marketing z księżyca albo szopka noworoczna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×