Jump to content
Pan_Grzegorz

Bezczelna próba oszustwa

Recommended Posts

Wiesz, @thomaso można nie chcieć oferty i nie być zainteresowanym i ładnie i grzecznie tłumaczyć i się rozłączać, ale odbieranie wielu telefonów dziennie, tygodniowo, miesięcznie to po prostu zawracanie gitary. Samo odbieranie, że ktoś coś ciągle chce od nas to nękanie. Jeśli to mój prywatny, a nie firmowy numer tel. to mam prawo do prywatności. mówię tu o ofertach telemarketingu bez względu na to, czy było zastrzeżone czy nie, żeby nie dzwonili. Mam prawo do prywatności i każdy taki telefon powoduje stratę czasu, oderwanie od innych ważnych rzeczy. Dlatego jak mi mBank dzwonił z zastrzeżonego numeru, to zablokowałem przyjmowanie takich połączeń, jak przestawili się na otwarte numery, to zainstalowałem aplikację i się skończyło. I tak robię z każdym. To mój czas i to ja decyduję kto może do mnie dzwonić.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawie mnie przekonałeś do blokowania tych połączeń. :) Poczytam o tym trochę i może znajdę jakąś ciekawą aplikację dostosowaną do swoich potrzeb (niezbyt agresywna w blokowaniu, a zarazem skuteczna w blokowaniu natrętów).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 15.01.2014 o 23:36, Pan_Grzegorz napisał:

Pamiętacie firmę Lerkis Group? Wygląda na to że ktoś, nie wiem czy ta sama firma, poszedł o krok dalej.

 

Wklejam treść wiadomości, który dostałem od pewnej Pani dzisiaj poprzez formularz AM, nazwa domeny jest tożsama z imieniem oraz nazwą firmy tejże Pani. Dodam, że jest to moja domena.

 

Zaistniała niemiła sytuacja, ponieważ w rozmowie telefonicznej ok. godziny 13:08, osoba telefonująca z numeru xxxxxxxx zaproponowała wykupienie domeny xxxxxxxxxxx.pl(MOJA DOMENA) sugerując, że firma podobnej działalności do mojej chce wykupić tą domenę i sugerowała, że przez to szanse na kontakt z klientem będą bardzo utrudnione; nie dając możliwości zastanowienia się na tym.

Po przemyśleniu zaistniałej sytuacji zadzwoniłam na ten numer, aby wyrażoną zgodę odwołać i pani odebrała, ale po usłyszeniu tego rozłączyła się i ponowne próby kontaktu kończyły się fiaskiem.

Dlatego zwracam się do Państwa z informacją, że rezygnuję ze wszystkich zobowiązań powstałych w wyniku tej nieszczęsnej rozmowy.

 

 

Ktoś z Was również miał podobne doświadczenia?

 

A czemu ktoś napisał, że to ktoś z forum? OCB, bo nie w temacie jestem.

To trochę jak sprzedaż cudzego samochodu na otomoto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×