Jump to content
papluch

biz.pl czy .org.pl ? Która lepsza ?

Recommended Posts

biz.pl czy org.pl ? Która końcówka jest lepsza i dlaczego - waszym zdaniem ? Głównie pytam się o nazwy na własny użytek, nie na sprzedaż, nie wiem które rejestrować i która jest teoretycznie bardziej pożądana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

org.pl lepsza ale jak to ma byc dzialalnosc inna niz organizacje to bralbym cokolwiek innego poza .biz.pl i inna subdomena. Moze jakas globalna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma wielkiej różnicy między .biz.pl i .org.pl. Obie są szjsowate. Wg mnie nie ma znaczenia którą wybierzesz.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

biz.pl czy org.pl ? Która końcówka jest lepsza i dlaczego - waszym zdaniem ? Głównie pytam się o nazwy na własny użytek, nie na sprzedaż, nie wiem które rejestrować i która jest teoretycznie bardziej pożądana.

 

Teoretycznie końcówki mogą być atrakcyjne dla jakiegoś domenofila, praktycznie na szczęście przez nikogo. Niektórzy oczywiście je wybierają, ale to tak jak by wybrać najmniej pożądaną dziewczynę na prywatce. Ani się pochwalić, ani człowiek też nie jest zadowolony ;)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

org.pl kojarzą się przede wszystkim z organizacjami pozarządowymi więc umieszczanie pod taką domeną strony zw z jakąkolwiek własną działalnością jest bez sensu. Biz.pl jest ok, ale jak to kolega wyżej ujął, szału nie robi ;) A zastanawiałes się np. nad rejestracją jakichś narodowych? np. .co mogłaby się kojarzyć z corporation.. gdybyś opisał po krótce pod jaką to ma być działalność może ktoś doradzi Ci coś fajnego

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obie do niczego. Poświęć więcej czasu i wymyś domenę .pl - na pewno coś wolnego znajdziesz. Może 2wyrazowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×