Jump to content
jonatan

Facebook - prośba o pomoc techniczną

Recommended Posts

Witam.

 

Jestem nowicjuszem w temacie fejsa. Mam pytanie:

 

Osoba prywatna ( w tym wypadku wspólniczka mojej żony ) zalogowała się/ stworzyła swój włąsnyprofil prywatny na fejsie i w tym profilu stworzyła profil lecznicy weterynarii

 

https://www.facebook.com/lecznicabrochow

 

W związku z tym, że zadeklarowałem się iż pomogę im przy tym projekcie, chciałbym zapytać czy istnieje taka możliwość rozdzielenia kont.?? Teraz aby wejść na konto lecznicy, muszę się logować przez prywatne konto wspólniczki .

Czy muszę stworzyć / trzeba stworzyć nowy profil lecznicy?? Czy można to jakoś rozdzielić nie tracąc dotychczasowej historii.

Czy jest różnica między profilem osoby prywatnej a profilem instytucji i czym ta różnica się objawia???

 

 

Proszę o pomoc z góry dziękuję za informację

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ustawić Cię jako administratora i będziesz mógł logować się do konta lecznicy przez własny profil na fb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ustawić Cię jako administratora i będziesz mógł logować się do konta lecznicy przez własny profil na fb.

Jeszcze nie mam własnego profilu. :) - kwestia kilku dni.

Sprawdziłem to już też z kumplem - kolega, który ma własny profil, nie mógł się dodać jako administrator, nawet po tym jak polubił ( taki warunek był / wyświetlił się ) profil lecznicy.

I też głównie zależy mi na tym aby rozdzielić się od konta wspólniczki - bo logując się nie chce mieć ani widzieć ani tym bardziej zarządzać jej profilem.

Edited by jonatan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musisz polubić profil/stronę Lecznicy (ze swojego profilu) i to ona może mianować daną osobę administratorem profilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musisz polubić profil/stronę Lecznicy (ze swojego profilu) i to ona może mianować daną osobę administratorem profilu.

Właśnie napisałem ( edytowałem swój wcześniejszy post) iż kolega mój polubił ten profil..i dalej nie mógł zostać administratorem. Chyba, że to jakiś czas musi upłynąć od tego polubienia.

 

I zależy mi na rozdzieleniu kont - loguję się tylko na profil lecznicy.

Edited by jonatan

Share this post


Link to post
Share on other sites

On sam nie może siebie dodać jako administratora musisz to zrobić z konta koleżanki która założyła tę stronę. Co do całkowitego rozdzielenia kont to chyba nie ma takiej możliwości ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

On sam nie może siebie dodać jako administratora musisz to zrobić z konta koleżanki która założyła tę stronę. Co do całkowitego rozdzielenia kont to chyba nie ma takiej możliwości ;-)

Ale ja znam loginy koleżanki - loguję się z jej profilu. I byłem zalogowany jako koleżanka/wspólniczka.

 

Czyli muszę poszukać i być " na głównym " profilu osoby - dać ala krok wstecz...wyjść z lecznicy i być jako osoba prywatna i wtedy gdzieś w narzędziach poszukać ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale czy założyliście profil firmowy, czy osoby prywatnej? W sensie czy profil ma znajomych, czy osoby, które go lubią?

Podaj link do profilu.

 

EDIT: tak to jest, jak się czyta nieuważnie :blush: . W takim razie wszystko wcześniej zostało napisane

Edited by Cockney

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wchodzisz na profil lecznicy u góry klikasz "edytuj stronę" --> "zarządzaj uprawnieniami administratorów" i wpisujesz nazwisko osoby która ma za zostać administratorem i gotowe ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×