Jump to content
morderrca

Czy aftermarket.pl może tak od siebie odwołać aukcję domeny przechwyconej?

Recommended Posts

To była moja aukcja user premium, którą odwołałem płacąc opłatę karną w wys. 100 pln. Aukcję odwołałem bo nie rokowała uzyskania zadowalającej mnie kwoty. Przepraszam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To była aukcja przechwyconej domeny. Tak działa user premium. Masz opcję na jakąś domenę, ona wygasa więc przekazujesz opcję Aftermarket.pl i jeśli domena wygaśnie to trafia na aukcję.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki,

 

Opcji mam nie wiele, także nie miałem styczności z taką sytuacją.

 

W każdym bądź razie życzę oczekiwanej kwoty za domenę :)

 

Pozdrawiam,

Adrian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdą aukcję User Premium można odwołać płacąc marne 100 złociszy? Szczerze to myślałem, że nie ma takiej możliwości i uważam, że nie jest to dobre rozwiązanie. Gdzie konkretnie, w której zakładce można odwołać aukcję User Premium? Do którego momentu można odwołać taką aukcję? Do ostatniej minuty jej trwania jak cena jaką osiągnęła nie jest dla nas satysfakcjonująca?

 

Uważam, że rozwiązanie w postaci User Premium to loteria i trzeba umieć podjąć ryzyko. Powinno być tak, że można zrezygnować tylko poprzez reaktywację domeny zanim ta spadnie, zostanie zrealizowana opcja i trafi na aukcję User Premium. Nie powinno być możliwości odwołania, dołączenia, ani uczestniczenia w swojej aukcji User Premium, bo każdy widząc, że mało osób zaznaczyło domenę do przechwycenia lub pod koniec trwania aukcji cena nie jest zadowalająca może sobie odwołać aukcję tak jak w tym przypadku... Gdzie tu sens i logika?

 

Czy jak domenę zaznaczy do przechwycenia i przechwyci tylko 1 osoba, też można to odwołać?

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Czy jak domenę zaznaczy do przechwycenia i przechwyci tylko 1 osoba, też można to odwołać?

 

Bardzo dobre i ważne pytanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aukcja user premium to usługa płatna, skoro więc płacisz za coś, czemu miałbyś nie móc z tego zrezygnować?

Jeśli domenę doda do przechwycenia tylko 1 osoba to ogóle nie dochodzi do aukcji więc i nie można już niczego odwołać ani wycofać się z transakcji. Tak ja to przynajmniej rozumiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×