Jump to content
coolos

Baza wolnych opcji na ponad 11 000 domen .pl

Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Sprzedam bazę ponad 11 000 domen .pl na które nie ma założonej opcji - plik zapisany w formatach .csv, .xls oraz .txt (efekt 2 dniowego skanowania od 10.2.2014 - 12.2.2014).

 

Baza zawiera nazwę domeny, datę jej utworzenia oraz datę jej odnowienia (można sobie posortować w excelu). Baza została stworzona na podstawie słownika z sjp.pl przefiltrowanego ręcznie pod kątem usunięcia domen bez jakiejkolwiek wartości, dołączone zostały 1 (wszystkie posiadają opcje więc nie ma ich w zestawieniu), 2 i 3 literówki (bez niepożądanych znaków x,q,y,v i cyfr) oraz inne które uważałem za wartościowe. Z całą pewnością w bazie są jakieś domeny bez większej wartości, ale nie znajdziemy tam domen typu konewka24h.pl czy też tanie-samochody-poznan.pl

 

Zrzutka z wyglądu bazy:

 

2n8oha9.jpg

 

Kwota jaka mnie interesuje za tą bazę to 200zł, płatne przez aftermarket.pl (poprzez zakup domeny). Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o prywatną wiadomość.

 

Pozdrawiam

Edited by coolos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrobiłem aktualizację bazy wolnych opcji. Data Skanowania 17.2.2014 oraz 18.2.2014. Dalej jest ponad 11 000 wolnych opcji do zgarnięcia.

 

Dodałem nowa pola takie jak rejestrator, data ostatniej modyfikacji oraz daty usunięcia domeny z rejestru - żeby zwiększyć prawdopodobieństwo oszacowania czy dana domena spadnie.

 

Obecnie baza wygląda tak:

 

2d9quc3.jpg

 

 

Cena jaka mnie interesuje to 100zł (gdyż poprzednia wersja cieszyła się zerowym zainteresowaniem) - płatne przez aftermarket.pl (poprzez zakup domeny). Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o prywatną wiadomość.

 

Pozdrawiam

Edited by coolos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×