Jump to content
pb

Kochamy domeny 2014

Recommended Posts

Jesli warto czekac, to nikt nie będzie miał tego za złe :)

 

Ja mam jeszcze propozycję, bo utrzymywanie domen to jedno, ale warto też pomyśleć o osobach stale sprzedających domeny przez premium. Prawda jest w większości przypadków taka, że zdobywamy dla Was w ten sposób często nowego klienta. Gro z osób które rejestruje się i dokonuje kupna od nas domeny później ją nie tylko utrzymuje w premium ale i przedłuża - warto sądze może nie w ramach jednorazowej promocji, ale może pp uwzględnić takie historyczne i przyszłe transakcje, bo de facto jest to pozyskanie dla Was Klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

warto sądze może nie w ramach jednorazowej promocji, ale może pp uwzględnić takie historyczne i przyszłe transakcje, bo de facto jest to pozyskanie dla Was Klienta.

 

to będzie uwzględnione w programie afiliacyjnym. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak opłacić promowanie aukcji domeny czy też oferty "Kup Teraz" z punktów, które otrzymałem w promocji "Kochamy domainerów" ?

Czy normalnie mam wejść z poziomu panelu administracyjnego w aukcję/ofertę i skorzystać z odnośnika "Promuj tę ofertę" ?

Przyznam, że próbowałem, ale nie przechodziłem do kolejnej podstrony, bo nie wiedziałem, czy będzie wybór opłacenia promowania z salda pieniężnego (akurat mam 0 PLN)

lub salda punktów.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak opłacić promowanie aukcji domeny czy też oferty "Kup Teraz" z punktów, które otrzymałem w promocji "Kochamy domainerów" ?

Czy normalnie mam wejść z poziomu panelu administracyjnego w aukcję/ofertę i skorzystać z odnośnika "Promuj tę ofertę" ?

Przyznam, że próbowałem, ale nie przechodziłem do kolejnej podstrony, bo nie wiedziałem, czy będzie wybór opłacenia promowania z salda pieniężnego (akurat mam 0 PLN)

lub salda punktów.

 

Przy opłacaniu promowania będzie dostępne pole do wpisania kuponu rabatowego.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wiadomo już coś o promocji dla stałych klientów? Czy dalej cisza.

Drogi Użytkowniku!

 

Wraz z promocją "Kochamy domeny 2014" przygotowywaliśmy także promocję "Kochamy domainerów". Z przyczyn losowych start tej promocji został znacznie opóźniony, za co Cię serdecznie przepraszamy!

 

Promocja skierowana jest do stałych klientów premium.pl, którzy utrzymują swoje domeny w premium.pl i przez to nie mogli, lub mogli tylko w ograniczonym zakresie skorzystać z promocji transferowej. Do Użytkowników takich jak Ty!

 

W ramach podziękowania za to, że jesteś z nami, przygotowaliśmy dla Ciebie punkty na przechwytywanie domen oraz kupony na promowanie, w ilości opartej o liczbę utrzymywanych przez Ciebie w premium.pl domen. Za każdą utrzymywaną domenę otrzymasz od nas 5 punktów bonusowych, które można wykorzystać do opłacenia domen przechwyconych (do 80% kwoty), a za każdych pięć domen - kupon rabatowy na promowanie ofert o wartości 12,30 zł.

 

Aby otrzymać punkty i kupony, wystarczy, że zaakceptujesz regulamin promocji (https://premium.pl/article/view.html?id=84) w formie pisemnej w odpowiedzi na tę wiadomość, nie później niż do 14.03.2014.

 

Jeszcze raz dziękujemy, że jesteś z nami i zapraszamy po odbiór bonusów!

 

Pozdrawiamy,

Zespół premium.pl

Drogi Użytkowniku!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Przy opłacaniu promowania będzie dostępne pole do wpisania kuponu rabatowego.

 

Spoko, już miałem zapytać skąd wziąć te kody rabatowe, ale na szczęście w Premium jest wszystko w miarę intuicyjne i po minucie znalazłem.

 

Nie rozumiem natomiast dwóch spraw:

 

1) Otrzymałem w tej promocji kod na kwotę 12,30 zł z limitem 8 użyć (czyli tak jakbym dostał 8 kodów po 12,30 zł).

Aukcje przeważnie wystawiam na 5 dni, więc jeśli chciałbym wypromować którąś z aukcji do kod nie zostanie wykorzystany nawet w połowie (5 x 1 zł/dzień promowania = 5 zł).

Czy jestem w stanie z jednego kodu/użycia kodu wypromować dwie domeny na 5 dni (lub 3 domeny na 4 dni), co powodowało by w miarę całe wykorzystanie kwoty kodu t.j. 12,30 ?

 

2) Jeszcze przed promocją (to znaczy wczoraj/przedwczoraj) miałem na swoim koncie jakieś stare 50 punktów, obecnie mam 240 punktów z czego wnioskuję, że zostało dodane 190 punktów.

8 x 12,30 to 98,40, czy nie powinienem dostać raczej 15 kodów/kod z możliwością użycia 15 razy (co by odpowiadało c.a. 190 punktom) ?

 

Będę wdzięczny za odpowiedzi.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoko, już miałem zapytać skąd wziąć te kody rabatowe, ale na szczęście w Premium jest wszystko w miarę intuicyjne i po minucie znalazłem.

 

Nie rozumiem natomiast dwóch spraw:

 

1) Otrzymałem w tej promocji kod na kwotę 12,30 zł z limitem 8 użyć (czyli tak jakbym dostał 8 kodów po 12,30 zł).

Aukcje przeważnie wystawiam na 5 dni, więc jeśli chciałbym wypromować którąś z aukcji do kod nie zostanie wykorzystany nawet w połowie (5 x 1 zł/dzień promowania = 5 zł).

Czy jestem w stanie z jednego kodu/użycia kodu wypromować dwie domeny na 5 dni (lub 3 domeny na 4 dni), co powodowało by w miarę całe wykorzystanie kwoty kodu t.j. 12,30 ?

 

2) Jeszcze przed promocją (to znaczy wczoraj/przedwczoraj) miałem na swoim koncie jakieś stare 50 punktów, obecnie mam 240 punktów z czego wnioskuję, że zostało dodane 190 punktów.

8 x 12,30 to 98,40, czy nie powinienem dostać raczej 15 kodów/kod z możliwością użycia 15 razy (co by odpowiadało c.a. 190 punktom) ?

 

Będę wdzięczny za odpowiedzi.

 

Sebastian

alpine5

 

1) kod o wartości 12,30 z limitem użycia 8x oznacza, że możesz go użyć przy 8 operacjach uzyskując za każdem razem zniżkę max 12,30 zł. promowanie kosztuje 1 zł NETTO za dzień, więc przy jednorazowym wykorzystaniu możesz wypromować jedną domenę na 10 dni, lub dwie domeny na 5 dni, lub np. skorzystać z promowania w home.pl itp.

 

2) otrzymałeś kupony ORAZ punkty, one nie są powiązane. punkty są na prechwytywanie, kupony na promowanie

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) kod o wartości 12,30 z limitem użycia 8x oznacza, że możesz go użyć przy 8 operacjach uzyskując za każdem razem zniżkę max 12,30 zł. promowanie kosztuje 1 zł NETTO za dzień, więc przy jednorazowym wykorzystaniu możesz wypromować jedną domenę na 10 dni, lub dwie domeny na 5 dni, lub np. skorzystać z promowania w home.pl itp.

 

2) otrzymałeś kupony ORAZ punkty, one nie są powiązane. punkty są na prechwytywanie, kupony na promowanie

 

Dzięki, jak zwykle można liczyć na szybką i konkretną odpowiedź.

Nie bardzo umiem jednak wypromować 2 szt. domen na 5 dni za pomocą jednego użycia kodu.

 

Sebastian

alpine5

 

edit: w międzyczasie spróbowałem wypromować jedną swoją domenę z giełdy na 12 dni, w pewnym momencie pokazuje się pole do wprowadzenia kodu promocyjnego (wprowadziłem) + opcja "Przelicz" (wcisnąłem, otrzymałem komunikat "Wprowadzono kod rabatowy "Xxxxxxx" upoważniający do zniżki w wysokości 12,30 PLN), poniżej jest opcja "Promuj" i po przyciśnięciu otrzymuję komunikat "Łączna cena promowania to 12,00 PLN. Nie posiadasz wystarczającej kwoty na swoim koncie." (tak jak pisałem wcześniej moje saldo wynosi obecnie 0 PLN). Coś chyba nie halo...

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

możesz wypromować jedną domenę na 10 dni

 

10 dni to 10zł netto to 12,30 brutto, a 12 dni to 12zł netto czyli 14,75zł więc nie możesz dać na 12 dni

Share this post


Link to post
Share on other sites

W komunikacie widnieje kwota netto, więc może wprowadzać w błąd, dzięki za zgłoszenie, poprawimy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie co oznacza informacja: "Promowanie w home.pl zadziała tylko dla domen, które są wyświetlane jako dostępne do sprzedaży na giełdzie home.pl." ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi o to, że nie wszystkie domeny wyświetlają się w home, np. wyłączone są domeny, których nie można transferować (zostały zarejestrowane lub przeniesione mniej niż 5 dni temu). Nie wyświetlają się też domeny, które nie mają aktywnego fakturowania (tj. jeśli sprzedającym jest osoba fizyczna i nie aktywowała tej funkcji). Generalnie najlepiej wejść na home.pl, wpisać swoją domenę i sprawdzić czy się wyświetla w wynikach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bardzo umiem jednak wypromować 2 szt. domen na 5 dni za pomocą jednego użycia kodu.

Może nie do końca się dobrze wyraziłem - chodzi mi o to, czy jest w panelu administracyjnym jakaś opcja, żeby dany kod wykorzystać jednorazowo do promocji kilku domen (np. 3 domeny x 3 dni promowania) ?

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi o to, że nie wszystkie domeny wyświetlają się w home, np. wyłączone są domeny, których nie można transferować (zostały zarejestrowane lub przeniesione mniej niż 5 dni temu). Nie wyświetlają się też domeny, które nie mają aktywnego fakturowania (tj. jeśli sprzedającym jest osoba fizyczna i nie aktywowała tej funkcji). Generalnie najlepiej wejść na home.pl, wpisać swoją domenę i sprawdzić czy się wyświetla w wynikach.

 

A w którym miejscu na stronie głównej home.pl taka domena, dla której wykupiona zostanie usługia powinna być promowana? Wczoraj testowo wykupiłem promocje, aby zobaczyć jak to wygląda i niestety nadal nic się nie pojawia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może nie do końca się dobrze wyraziłem - chodzi mi o to, czy jest w panelu administracyjnym jakaś opcja, żeby dany kod wykorzystać jednorazowo do promocji kilku domen (np. 3 domeny x 3 dni promowania) ?

 

Lista domen na sprzedaż -> zaznaczasz domeny i z rozwijanki wybierasz promowanie.

 

 

@abc: chwilowo nie działają oferty w home, dostaniesz zwrot kuponu

Share this post


Link to post
Share on other sites

@abc: chwilowo nie działają oferty w home, dostaniesz zwrot kuponu

 

W związku z powyższym zwroty kuponów będą automatyczne czy trzeba pisać do supportu? Wczoraj też testowo wykupiłem promocję na głównej stronie home.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z powyższym zwroty kuponów będą automatyczne czy trzeba pisać do supportu? Wczoraj też testowo wykupiłem promocję na głównej stronie home.

 

Prośba o kontakt z supportem bądź na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×