Jump to content
Sign in to follow this  
Waldorio

bije.pl

Recommended Posts

bije.pl

Dostałem informację o przechyceniu domeny. Raczej nic specjalnego, ale zawsze Polski wyraz 4 literowy. Zastanawiam się za ile wystawić w "kup teraz".

 

Np. pije.pl należy do tymbarka. A nie różni się aż tak bardzo od tej domeny XD

 

Oprócz głównego znaczenia: "bije kogoś", może oznaczać też wyżynę w środkowej Angoli ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A teraz mała anegdotka:

 

baniulka1: "Nie widze wartości w tej domenie..."

Waldorio: "Podobnie jak ja. Stąd ten temat"

 

;DDDD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bije.pl

 

Oprócz głównego znaczenia: "bije kogoś", może oznaczać też wyżynę w środkowej Angoli ;D

Ta wyżyna w środkowej Angoli dodaje tej domenie przynajmniej trzy zera do kwoty, którą można za nią osiągnąć...

Jednak 0 PLN + 000 to nadal zero :)

 

Nie porównywałbym Pije.pl do Bije.pl w żaden sposób, choć niektórzy mają skłonności, że jak popiją to biją :ph34r:

 

Sebastian

alpine5

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie porównywałbym Pije.pl do Bije.pl w żaden sposób, choć niektórzy mają skłonności, że jak popiją to biją :ph34r:

 

A widzisz. Te domeny mają więcej ze sobą wspólnego niż można byłoby zakładać na pierwszy rzut oka ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A widzisz. Te domeny mają więcej ze sobą wspólnego niż można byłoby zakładać na pierwszy rzut oka ;D

 

Wystaw ją na allegro za milion zł, może się uda ? :) można zjadzie się ktoś kto zawodowo się bije i postawi na niej bloga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie miałem złożyć propozycję biznesową, tej kampanii http://kochamniebije.pl/

Grożąc że jak nie wykupią domeny to zrobię stronę o tym, że może warto czasami zlać kogoś B)

 

Ale Twój pomysł z allegro, jest równie zacny :D

Edited by Waldorio
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×