Jump to content
cannot

Ogłoszenia bezplatne

Recommended Posts

Witam, ostatnio wpadła mi z przechwycenia domena: ogloszenia-bezplatne.pl Okazało się, że ma:

 

  • PageRank:2
  • Zaindeksowane strony: 200000
  • Zaindeksowane odnośniki: 2
  • Ranking Alexa: brak
  • Archive.org: 2010-06-11

Wrzuciłem ją na parking, i jakieś minimalne zarobki są ale zastanawiam się czy nie zrobić samemu strony z ogłoszeniami opartej np. na Open Classifieds co o tym myślicie ? Da się więcej na tym zarobić niż na parkingu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da się mniej niż na parkingu? Ja bym zagospodarował, a jeżeli się głowisz nad tym to domenę mogę przygarnąć w cenie D2D.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da się mniej niż na parkingu? Ja bym zagospodarował, a jeżeli się głowisz nad tym to domenę mogę przygarnąć w cenie D2D.

 

Testuje właśnie ( na innej domenie ) Open Classifieds pierwsza sprawa to brak polskich znaków mimo spolszczenia.

 

# szogun a Ty byś co polecał do ogłoszeń, chciałbym żeby strona była prosta, przejrzysta i łatwa w obsłudze. Nad sprzedażą się nie zastanawiałem. Domenę mam od kilku dni. Napisz na pw swoją propozycję cenową jeżeli będzie zadowalająca to się dogadamy bo nie mam doświadczenia w robieniu tego typu stron.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam http://akosoft.pl/ad2.html cena skryptu: 59 zł (brutto) świetnie się sprawdza nawet jako na stronę zapleczową koszt niewielki masz po polsku, później uderzasz np. do seopilota czy prolinka i cena skryptu szybko się zwraca jak i utrzymanie domeny.

 

Oczywiście jest tylko problem z pilnowaniem aby nie zaśmiecali Ci strony linkami w treści ogłoszenia ale po przeróbce i to można wyeliminować.

 

Lub trochę drozsze to http://allegro.pl/skrypt-ogloszen-2-0-ogloszenia-cms-i4062229537.html

Cena 99 zł i pewnie dałoby się wynegocjować niżej.

Edited by krzysiekmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×