Jump to content
moody

papryki.pl

Recommended Posts

papryki.pl

 

Przechwyciłem domenę papryki.pl. Co o niej sądzicie?

 

Przechwycenie to był czysty przypadek, nie zajmuje się juz domenami od wielu lat. Także chętnie odstąpię ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę jest tych producentów papryki, z tego co się orientowałem i o takim zastosowaniu myślałem. Nazwa krótka, chwytliwa, peelka, słowo kluczowe - wszystko jak w podręczniku.

 

Ktoś pokusi się o wycenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Literówka od patryki.pl :-P

 

Z braku laku dla producenta/importera/eksportera tego warzywa/owocu/zwierzyny/płaza (kategorie - EU) domena może się nadać i nie będzie wstydu ;-)

Na pewne warta więcej niż powyższa wycena 0 PLN.

 

Teraz, gdy sklepy, strony firmowe, serwisy, portale stawia się na domenach nazwopodobnych i nazwoprzypominających do swojej branży i profilu działalności, to papryki.pl jest dobrą nazwą.

Domena jednoczłonowa - bez IDN-owa, beż ó-wek i RZ-etów. Bardzo łatwa do zapamiętania, bez problemowa w pisaniu (podejrzewam że, nawet gimnazjalista ją wpisze do przeglądarki bezbłędnie) i prosta w przekazie słownym i to co najważniejsze - jest nazwą produktu.

(ale to tylko moje zdanie)

 

Wyceny się nie podejmę -- bo się nie znam.

(od 400-600PLN minimalnie w górę)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słowa "papryki" po prostu nie ma w uzyciu więc 0 zł...

A co do argumentu że stawia sie serwisy na domenach nazwpodobnych to po co kupować papryki.pl jak mozna zarejestrować papryko.pl, papry.pl papryku.pl itd itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

A co do argumentu że stawia sie serwisy na domenach nazwpodobnych to po co kupować papryki.pl jak mozna zarejestrować papryko.pl, papry.pl papryku.pl itd itd...

 

Tylko że "papryki" to liczba mnoga od papryka, a papryko, papry, papryku to Twoje wymysły.

 

Mimo tego uważam, że domena nie znajdzie nabywcy.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko że "papryki" to liczba mnoga od papryka,...

...albo dopełniacz l.poj. od "papryka".

Również uważam, że domena nie znajdzie nabywcy i zgadzam się, że słowo "papryka" w liczbie mnogiej jest w praktyce nie używane.

Edited by maryuse
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×