Skocz do zawartości

Drastyczny wzrost ceny za przechwytywanie od 19.03.2014 - 133,95 PLN brutto

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

CzarnyElo

CzarnyElo

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1254 postów

Witam,

AZ.pl chyba powoli wypada z rynku wtórnego domen, a raczej to home.pl celowo usuwa konkurencję chcąc wzmocnić pozycję swojego Premium.pl. Najpierw papierowe wnioski do uzyskania kodu authinfo, a teraz drastyczna podwyżka cen przechwytywania o ok. 300% w stosunku do normalnego przechwytywania i o ok. 500% w stosunku do przechwytywania lite. Obecnie za skuteczne przechwycenie domeny w AZ.pl zapłacimy uwaga...

133,95 PLN brutto.

Toż to szok!

Użytkownik CzarnyElo edytował ten post 20 March 2014 - 01:18

Ekspert

Ekspert
  • Advert

lufthansa

lufthansa

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2356 postów

Cena jak cena ale chyba nie zdają sobie sprawy z tego, że ktoś może pomyśleć - jeśli tak się dzieje w AZ - a AZ to też i home ale też i Premium to.... gdzie tu uciekać.

Mam na myśli zwłaszcza papierologię, mniej cenę przechwytu, bo tu mam prosty wybór.

Wiele osób posiada domeny i opcje u wielu rejestratorów. Mając w perspektywie wysyłanie setek dokumentów aby uzyskać kod authinfo zastanawiam się czy tego nie zrobić przed wersją papierową - którą w każdej z firm mogą wprowadzić jak grom z jasnego nieba. 

Zastanawiałem się nad przenosinami z AZ do Premium ale jakie mam gwarancje.... ?

Moje domeny na: PREMIUM.PL 

korneliusz.com

korneliusz.com

Najlepsze domeny na sprzedaż

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4610 postów
Powstaną nowi przechwytywacze, którzy będą tańsi.

mirekm

mirekm

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 505 postów

Mam nadzieję, że to co dodałem kilka dni wcześniej do przechwycenia w AZ zostaje w starych cenach.

Profesjonalne projekty stron www www.behance.net/maciejczyk | Zobacz moje domeny na Premium.pl

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1952 postów

Cena 133,95 PLN bruttomasakra... 

pb

pb

konto nieaktywne

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11650 postów
@lufthansa

W premium.pl nie szykujemy podwyżki cen przechwytywania, na pewno nie wprowadzimy też papierologii przy pobieraniu authinfo. Masz na to moje słowo.

Mich@l

Mich@l

Stażysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów

@lufthansa

W premium.pl nie szykujemy podwyżki cen przechwytywania, na pewno nie wprowadzimy też papierologii przy pobieraniu authinfo. Masz na to moje słowo.

no i brawo :)

umberto

umberto

.za.je.bi.sc.ie(tm)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6974 postów

Czy to już agonia AZ.pl czy tylko stan zapalny spowodowany przerzutem nowotworu Home.pl?

Domeny z AZ.pl czas wyprowadzić. Wszystkie!

lufthansa

lufthansa

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2356 postów

Pb

pozostaje mi usiąść do drukarki i skanera.

Moje domeny na: PREMIUM.PL 

umberto

umberto

.za.je.bi.sc.ie(tm)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6974 postów

nie rozumiem, nastąpiła segregacja klientów na 2 kategorie? Tych, co zarejestrowali się przed 18.03 i tych, co mają konto po 18.03?

BTW, Dopłata do odnowienia domeny .PL po dacie wygaśnięcia wzrosła o 10 zł.

PS I jeszcze jedno. Czy ktoś widzi na stronie z nowym cennikiem czy to ceny neto czy brutto? moja lupa jest widocznie małej dokładności. Jesli nie ma, to jest to naruszenie prawa, o czym już pisałem. (1)

Użytkownik umberto edytował ten post 20 March 2014 - 16:57

Domain Club

Domain Club

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 257 postów

Mam nadzieję, że to co dodałem kilka dni wcześniej do przechwycenia w AZ zostaje w starych cenach.

Tez tak myslalem az pewnego dnia zobaczylem podwyzke na fakturze za przecwycone domeny - bez zadnego poprzedzenia, pisalem o tym tutaj. Po tej niespodziewanej podwyzce skasowalem zlecenia przechwycenia w AZ do czego tez zachecam innych.

Los_Rozrabiakaneros

Los_Rozrabiakaneros

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 796 postów

No to polecieli, czas chyba podziękować za współprace, niestety...

Gamsiu

Gamsiu

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów

No to polecieli, czas chyba podziękować za współprace, niestety...

Ale jak podziękować za współpracę jak się ma kilkaset domen? ;) Dzień roboty jak nic:/

CzarnyElo

CzarnyElo

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1254 postów

Na jednym wniosku wejdzie Ci do 30 domen, ja tyle miałem i wczoraj w nocy wysłałem wniosek.

Ciekawe jak długo będę czekał na kody authinfo?

Ogólnie AZ.pl robi wszystko, żeby zatrzymać klienta uprzykrzając mu przy tym życie. Najpierw jakieś głupie telefony z tym samym pytaniem "dlaczego...", gdzie przy którymś razie puszczały człowiekowi nerwy, a teraz papierologia. Mam nadzieję, że klienci wyciągną "wnioski z wniosków" i AZ.pl zamiast zatrzymać klienta straci go na zawsze. Ja zostawiam sobie w panelu 100 PLN z hakiem na jakiś jeden naprawdę dobry przechwyt i dziękuję za współpracę. Nie zamierzam dawać zarabiać firmie, która celowo naraża mnie na stratę czasu i pieniędzy pod pozorem zwiększenia mojego bezpieczeństwa. Mogliby dać możliwość wyboru, gdzie oczywistym jest, że hurtownicy zostaliby przy potwierdzaniu sms, a pozostałym zapewne nie zależy, więc mogliby mieć zapewnione bezpieczeństwo na wyższym poziomie.

diablo73

diablo73

Stażysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów

@lufthansa

no to super, tak trzymac to bedziecie liderem na rynku... :P

Użytkownik diablo73 edytował ten post 21 March 2014 - 13:25

Serwis Ogloszen z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony
Spis witryn-PR4--Zapraszam Serdecznie!
NA SPRZEDAŻ DOMENY  MOTOdiler.com/  SonataTravel.pl   Proszę pisać na PW.

Gamsiu

Gamsiu

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów

CzarnyElo: Czym edytowałeś tego pdfa? Albo w jaki inny sposób zmieściłeś tam 30 domen ?

coolos

coolos

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 687 postów

Ale jak podziękować za współpracę jak się ma kilkaset domen? ;) Dzień roboty jak nic:/

Jest jeszcze wersja na leniwca. Na wartościowe domeny pozakładać opcję i przenieść je do normalnego rejestratora, a całą resztę domen które i tak nie zostałyby przedłużone - spuścić  ;)

apze

apze

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4335 postów

Jest jeszcze wersja na leniwca. Na wartościowe domeny pozakładać opcję i przenieść je do normalnego rejestratora,

Skoro możesz założyć na nie opcje to pewnie ich "wartościowość" jest dyskusyjna.

DD

DD

DD

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8876 postów

Skoro możesz założyć na nie opcje to pewnie ich "wartościowość" jest dyskusyjna.

Bez przesady - nie na wszystkie wartościowe domeny .pl są już założone opcje :)

DD

hans_2000

hans_2000

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1538 postów

Witam,

AZ.pl chyba powoli wypada z rynku wtórnego domen, a raczej to home.pl celowo usuwa konkurencję chcąc wzmocnić pozycję swojego Premium.pl. Najpierw papierowe wnioski do uzyskania kodu authinfo, a teraz drastyczna podwyżka cen przechwytywania o ok. 300% w stosunku do normalnego przechwytywania i o ok. 500% w stosunku do przechwytywania lite. Obecnie za skuteczne przechwycenie domeny w AZ.pl zapłacimy uwaga...

133,95 PLN brutto.

Toż to szok!

nie przesadzajmy , w Premium jest to 121,77 , a wiec tylko 10 % taniej - nie przyjmuje argumentu, ze dla posiadaczy "ilus tam" domen jest taniej, bo w AZ takiego wymogu wczesniej nie bylo i teraz (chyba) tez nie ma -dla mnie wiec to wychodzi prawie na to samo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych