Jump to content
jacek1971

triada.pl

Recommended Posts

To jest minisite z PP a nie oficjalna strona.

A co to oznacza, czy zaku tej domeny może być opłacalny i dlaczego od razu triada tego nie kupuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To biuro ogłosiło upadłość i zwolnili domenę. Domena ma wartość do momentu, gdy istnieje na niej ruchu type in (od tych, którzy nie wiedzą o upadku tej marki), oraz expired traffic z sieci. Prędzej czy później oba źródła się wyczerpią. Zapewne za kilka lat.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ma wartość do momentu, gdy istnieje na niej ruchu type in (od tych, którzy nie wiedzą o upadku tej marki), oraz expired traffic z sieci.

Nie zgodzę się z tym. „Triada” to nie tylko nieużywana już marka, ale przede wszystkim synonim chińskiej organizacji przestępczej, więc jest to pełnoprawna domena słownikowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zgodzę się z tym. „Triada” to nie tylko nieużywana już marka, ale przede wszystkim synonim chińskiej organizacji przestępczej, więc jest to pełnoprawna domena słownikowa.

 

Ilu Polaków szuka informacji na temat chińskiej grupy przestępczej, a ilu ofert wycieczek? Ruch spadnie z biegiem lat do okolic zera.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilu Polaków szuka informacji na temat chińskiej grupy przestępczej, a ilu ofert wycieczek? Ruch spadnie z biegiem lat do okolic zera.

Ruch na pewno spadnie, ale ja odnosiłem się do wartości tej domeny, która na pewno nie będzie zerowa.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruch na pewno spadnie, ale ja odnosiłem się do wartości tej domeny, która na pewno nie będzie zerowa.

 

Ale będzie dążyć do zera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zgodzę się z tym. „Triada” to nie tylko nieużywana już marka, ale przede wszystkim synonim chińskiej organizacji przestępczej, więc jest to pełnoprawna domena słownikowa.

To, że domena oznacza coś (cokolwiek), a tym bardziej nazwę mafii z innego kontynentu nie sprawia że jest warta rejestracji.

Gdyby nie firma turystyczna z pewnością domena byłaby warta 0zł. Chyba, że oznacza jeszcze coś poza mafią z innego kontynentu, którą polacy mają ...gdzieś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... może naoglądałem się za dużo filmów akcji, ale dla mnie, to dość znana fraza, bardzo dobra na brand. Warta trzymania i oczekiwania na dobre x xxx.

P.S. Moim pierwszym skojarzeniem nie było biuro podróży.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... może naoglądałem się za dużo filmów akcji, ale dla mnie, to dość znana fraza, bardzo dobra na brand. Warta trzymania i oczekiwania na dobre x xxx.

P.S. Moim pierwszym skojarzeniem nie było biuro podróży.

Właśnie to miałem na myśli. Gdyby ta nazwa była bezwartościowa, to nie byłaby zarejestrowana w innych końcówkach, tymczasem na triada.info.pl działa Ośrodek Sztuk Walki Triada, na triada.net.pl PHU TRIADA sp. z o.o., a triada.org.pl została zarejestrowana przez Drukarnię Triada i przekierowywuje na triadaprint.pl.

A są jeszcze m.in.: triada.wroclaw.pl , galeriatriada.com, triadareklama.pl, triada-design.com.pl, triadapoetica.art.pl, triada.neostrada.pl, triadadom.pl, triada.mdb.pl, triada.gliwice.net.pl, doradotriada.pl, triadadruk.pl, triada.nawilzacz.pl. Ja tu widzę dużo kk, którzy mogą być zainteresowani domenę triada.pl. Poza tym „triada” pisze się tak samo w większości języków europejskich, więc nadaje się nawet na markę międzynarodową.

Edited by Domenatorix
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Domenatorixem. Jeżeli uda Ci się wejść w posiadanie tej domeny w miarę tanio, warto ją potrzymać lub zaoferować podmiotom potencjalnie zainteresowanym jej nabyciem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zgodzę się z tym. „Triada” to nie tylko nieużywana już marka, ale przede wszystkim synonim chińskiej organizacji przestępczej, więc jest to pełnoprawna domena słownikowa.

 

MOże i "triada" ma wiele znaczeń, jednak w tym kontekście, w którym jest używana obecnie w domenie Triada.pl, a konkretnie taki kontent jaki tam widać, ewidentnie w mojej opinii narusza znak towarowy (jeśli nie ma podpisanych odpowiednich umów).

Oczywiście wykorzystywany jest fakt, iż spółka jest w likwidacji.

 

681puf.png

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×