Skocz do zawartości

umberto

umberto

Rejestracja: 03 Jan 2008
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 22:22
***--

W temacie: Ciekawostka - chip.pl zostanie zamknięty

20 January 2017 - 15:41

W portfolio wydawnictwa to tylko niezauważalny punkt. Zresztą już wcześniej zlikwidowali:

Ale za to wielu ucieszy, że "nie będzie niemiec pluł nam w twarz".

 

Burda Communications (wcześniej Vogel Burda Communications) – polska filia niemieckiego wydawnictwa. Powstała w 2000 roku we Wrocławiu w wyniku przekształcenia firmy Vogel Publishing. W 2003 połączona z wydawnictwem Lupus. W 2006 roku siedzibę przeniesiono do Warszawy (zamknięcie Chip Komputer Test). W 2007 roku przejęta przez Burda Eastern Europe (zamknięcie Chip Foto-Video Digital oraz Enter), co we wrześniu doprowadziło do zmiany nazwy z Vogel Burda Communications na Burda Communications. Ma formę spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Prezesem jest Christian Fiedler.

 

Z drugiej strony mieli 6 redaktorów w serwisie, ale aż 9 osób od sprzedaży reklam!


W temacie: Skoki narciarskie.

19 January 2017 - 15:18

Wbrew pozorom, dobrze nie jest ...

http://www.gazetakra...ystko,11702971/

Czyli nowo-wolska klasyka: brak rozwiązań systemowych, radźcie sobie sami, ale jak przyjdzie sukces, to Brocha czy inny Endrju Du*a szczeli sobie słitselfi z "narodowymi skoczkami" (tylko selfi, bo medale dostają misiewicze). Podobnie było w przypadku Radwanskich i wielu innych. Samorodki z prywatnej inicjatywy. Podobno w Niemczech jest dużo ośrodków. Zachęcam do wyjazdu.


W temacie: Szok, w jakim popier***nym kraju żyjemy

18 January 2017 - 11:41

Rosjanie są zachwyceni. Kaczyński, Macierewicz, Ziobro i cała ta banda. Społeczeństwu wmawiają antyrosyjskie nastroje, a sami pracują na cały etat dla Rosji... I to za darmo. Putin jest wniebowzięty. Jeszcze mu sami podsunęli amerykańskie wojska  (które raczej bronić będą mogły ale granicy polsko-niemieckiej) do prowokacji. On nic nie musi, wystarczy, że będzie dolewał oliwy do ognia....albo wyłączy gaz. A ci nawet nie wiedzą, skąd wziąć w razie czego inne źródła energii, bo se OZE (farmy wiatrowe i in.) rozwalili ustawą, za chwilę "wungiel" trza będzie zamknąć i ewentualnie importować z chin lub australii, a żadnych umów międzynarodowych z innymi krajami podpisać nie umieją, (najwyżej wypowiedzieć, jak na śmigłowce), bo cały czas zajmują się wykopywaniem trupów smoleńskich. To chyba jednak normalne w kraju obwoźnej nekrofilii, począwszy od ciałka króla Ch. zamkniętego w przenajśfintszym andrucie, przez wszelkich nekromanifestantów wyklętych do trupofilów smoleńskich. Alleluja i trupoprzodu!


W temacie: Polityka

17 January 2017 - 11:39

Tak to jest, gdy światem rządzi w coraz większym stopniu schizofrenia paranoidalna.

 

http://www.money.pl/...,0,2236242.html

 

Rękę w stronę Londynu wyciągają również USA. Prezydent Trump już zaproponował Brytyjczykom zwiększony eksport do USA i zacieśnienie współpracy z Wielką Brytanią. – To rynek podobny, jeśli chodzi o wielkość PKB do UE bez Zjednoczonego Królestwa. Taka współpraca złagodziłaby koszty Brexitu – dodaje prof. Gomułka.

 

czyli ten idiota z USA z jednej strony chce zamknąć granicę z Meksykiem, grozi cłami na produkty z Meksyku (nieważne kto u nich produkuje), a jednocześnie chce otworzyć wrota dla brytolskich towarów, przy czym sam obiecywał, że teraz USA zaczną u siebie produkować wiecej, bo przecież trzeba dac pracę niezadowolonej "wykluczonej" klasie średniej. I mówił to człowiek, który w życiu sobie rąk nie ubrudził przy taśmie, nawet nigdy nie był w fabryce, bo wszystko dostał w spadku po tatusiu.

 

U nas też był taki jeden "faraż-o-trump" z muchą, bardzo odważny w słówach, ale chyba za dużo ostatnio przytulił lewackiej-ełro-kołchozowej mamony, bo jakoś cicho siedzi od dawna. Pewnie liczy, kiedy skończy się socjalizm. Jak to kiedy: z ostatnią wypłatą z ojro-budżetu!


W temacie: końcówki wyrazów...

16 January 2017 - 22:38

zarejestruj wszystkie końcówki fleksyjne. Albo przerzuć się na anglo-.com - tam nie ma takich dylematów.