Skocz do zawartości

umberto

umberto

Rejestracja: 03 sty 2008
Poza forum Ostatnio: dziś, 09:25
***--

W temacie: Nigdy bym się nie spodziewał

dziś, 09:24

GazetaFinansowa / GazetaWarszawska to niewątpliwie jakaś [ Agentura Wpływu ].  Zmienili layout na dzień przed tym gdy zrobił to Wprost (prowokacyjnie). 

 

Widzę, że jako stały czytelnik (abonent?) powyższych żydożernych mediów, prezentujesz wysoką kulturę niskich lotów zgodną z linią programową twoich idoli. Nic dodać, nic ująć. Tylko pogratulować! Takich jak ty dziesięciu spędzić razem, po tygodniu jeden na drugiego będzie łypał podejrzliwie, że tamten jest może agentem wpływu, żydem lub masonem. Dać pistolety. Sami się wyeliminują. Selekcja naturalna. Jestem za.


W temacie: Przechwytywanie domeny a wiek domeny

wczoraj, 09:34

Witam przechwyciłem na aukcji aftermarket kilkuletnią domenę i na whois jest napisane że domena zarejestrowana w 2017 roku mimo że przed aukcją była już kilku letnia. Da się jakoś odzyskac wiek domeny czy go uaktywnic ?

"odzyskać", "uaktywnić" - ju mejd maj dej.
 


W temacie: Nigdy bym się nie spodziewał

wczoraj, 09:32

wypierdalac*eu

 

Kogoś tyłek swędzi? ;)

o, widzę, że jakiś żydożerca, zawistnik i nieudacznik życiowy zarejestrował domenę parę dni temu i szczyci się, że umie zrobić przekierowanie na gazetkę żydożerców. Też można.


W temacie: sredniakrajowa.pl

17 maja 2017 - 13:38

Albo na innych wolnych w stylu sredniapensja.pl, sredniezarobki.pl itd.

Bo "średnia pensja" ani "średnie zarobki" nie funkcjonuje w języku potocznym jako ekwiwalent mediany zarobków, rozumiesz? A "średnia krajowa" to jest fraza bardzo dobrze zakorzeniona i "naturalna". Oczywiście nie wyklucza to, żeby ktoś zrobił tego typu porównania zarobków w domenie np. sredniapensja.pl

 

A domena dobra, "organiczna". Zawsze można sobie dorejestrować jakiezarobki.pl  ilezarobisz.pl itp.

 

 

ale że niby jakie zastosowanie tej domeny ??

 

yyy, może e-sklep z papierosami elektronicznymi, co?

 

....

 

https://www.gehaltsv...rojektmanagerin

 

https://www.gehalt.d.../projektmanager
 

https://www.glassdoo...SRCH_KO0,14.htm


W temacie: Szukam dobrego banku

08 maja 2017 - 10:36

Ja mam, mogę z czystym sumieniem polecić. Nie martwię się o opłaty bo jest darmowe a po niedawnym dodaniu płatności HCE spełnia moje oczekiwania w 100%

No proszę, jak oni to szybko wychwytują ci szpece od marketingu szeptanego. Wczoraj wspomniana nazwa banku, dziś już informacja o tym banku przez zarejestrowanego właśnie użytkownika. I złoty pińdziesiont zgarnięte od agencji za wpis.