Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. peter

  bzd.pl

  bzd.pl Krótka 3-literowa domena. Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2512969 Zapraszam!
 3. UbezpieczeniaKolobrzeg.pl Aukcja od xx PLN, czwartek 28 stycznia, 20:00. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2511569 Zobacz moje inne aukcje domen ubezpieczeniowych z cenami obniżonymi 10-krotnie względem zwyczajowych cen na giełdzie.
 4. Zwierzeta.org Demokracja.com.pl GoKart.com.pl
 5. Yesterday
 6. Stropodach.pl Sprzedam domenę z tematu: Stropodach.pl 2500 netto do negocjacji. Zapraszam również do składania ofert na inne domeny z portfolio :Portfolio
 7. hempbox.eu Sprzedam https://www.aftermarket.pl/domena/hempbox.eu
 8. Aukcja dziś o 20.00. Zapraszam do składania ofert także po aukcji, jeśli nie będzie ofert kupna.
 9. Jeżeli ktoś utrudnia kontakt do siebie, to spróbuj znaleźć inną nazwę. Niektórym najwidoczniej nie zależy na transakcjach.
 10. Rozmawiałem z właścicielem tych domen PL i to wystawia jakiś automat. Nie ogarniam tego.
 11. Aha myślałem, że może nawet wiesz kto jest właścicielem W innych PL znalazłem dane widoczne w whois i mam kontakt. Wątpię jednak, że ta osoba ma coś wspólnego z domeną którą ja chcę kupić ale w sumie mogę zapytać kto wystawił jego domeny na Sedo Dzięki za chęć pomoc. Doceniam.
 12. Nie wiem. Wyszukałem tylko dwie, pierwsze peelki z linku, który podałeś i znalazłem do nich możliwą formę kontaktu.
 13. Dzięki, myślisz że ta osoba jest właścicielem tego całego portfolio w Sedo?
 14. webmasters.pl Hej, Domena utworzona 2000.04.19 13:00:00. Miała być na projekt, ale nie ma czasu Jak ją wyceniacie prawie po 21 latach ? Pozdrawiam ! Marcin
 15. Last week
 16. Videoporncam.com Sprzedam. https://www.aftermarket.pl/domena/videoporncam.com/ Zapraszam do składania ofert.
 17. Germany.com.pl Aukcja od 1 zł https://www.aftermarket.pl/domena/germany.com.pl Zapraszam
 18. A próbowałeś kontaktować się przez AM? https://www.aftermarket.pl/domena/worksmart.pl/ https://www.aftermarket.pl/Message/Domain/?domain=etorebka.pl
 19. Mam taką zagwozdkę. Interesuje mnie jedna domena .com na własny użytek. Domena z typu nie potrzebuję ale bardzo bym chciał :). Z tematem walczę już jakiś czas: https://di.pl/topic/122420-korzystanie-z-agenta-do-zakupu-domeny/ i spróbowałem nawet korzystać z brokerów GoDaddy (domena nie na sprzedaż) i Sedo (brak wystarczających danych kontaktowych). Domena w końcu pojawia się na sprzedaż na Sedo i składam ofertę. Mija 7 dni i na ofertę jednak nikt nie reaguje pomimo, że wcale nie była niska. Osoba/firma ta ma kilka tysięcy domen w portfolio z czego nawet kilka polskich zarejestrowanych w AM. Sprawdzałem wyrywkowo domeny i tam gdzie były dane whois to są różni abonenci. Być może to jest portfolio jakiegoś brokera: https://sedo.com/search/?member=a2fab0b092b8d3379493e5be99f95dae22fd1be5 Nie wiem co mam myśleć o tym i jak podejść do tematu. Pomóżcie proszę jeżeli coś przyjdzie Wam do głowy.
 20. Infoline.pl Rocketship.pl Marketcap.pl Presale.pl ForWomen.pl Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Smog.
 21. AfterMarket, Premium, Sedo. Na forum mówią, że jak klient chce domenę to Cię znajdzie i trzeba w to wierzyć
 22. Globalcoin.pl Na aukcji domena z tematu: GlobalCoin.pl Cena startowa 30 PLN netto. Zakończenie aukcji 2021-02-14 21:00:00 Zapraszam również do składania ofert na inne domeny z portfolio :Portfolio
 23. No tak tylko nie chciałbym, wziąć za nią np 200 zł jak mogę wystawić gdzieś na innej stronie i ktoś da za nią np 500 zł czy więcej.
 24. Sprzedasz ją tam gdzie dostawałeś już na nią oferty
 25. siemanko.pl Sprzedam domenę siemanko.pl Aukcja od 1 zł link do aukcji: siemanko.pl
 1. Load more activity
×