Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/14/20 in all areas

 1. 3 points
  Czołem, Nie tylko ludzi dotyka ogólnoświatowa depopulacja ale też i domeny Co tam u Was? Jak się macie? Jest panika?
 2. 1 point
 3. 1 point
  .... ale by się teraz czipy pod skórę przydały. Cała kasa i BTC, domeny i wszystkie dane pod ręką? W biedronce bezobslugowo i bez wirusowo zakupy można by było robić. Paliwko na Orlenie Eeeeh. Marzenia. A tak na poważnie, to jeszcze zapasów nie zrobiłem. Może w poniedziałek wyskoczę coś kupić. A jesli do tego czasu pozamykają składy spożywcze to... Było miło ;-)
 4. 1 point
  Można nie lubić GW ale daje do myślenia. https://wyborcza.pl/7,162657,25789290,koronawirus-wywolal-dezinformacyjna-powodz-w-polsce-czesc-falszywek.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza&fbclid=IwAR1CaeyLn5n3O8P-tgug3pAhuQfBsLn78QnDVJg4ns_yD2MJxqJy0Qv5xtc
 5. 1 point
  Ja myślę, że ludzie będą raczej ostrożni z wydawaniem kasy. Niektóre media wieszczą armageddon więc pewnie część już się powoli szykuje na nową rzeczywistość gdzie leki i źywność kupuje się na czarnym rynku za grubą kasę a na ulicach królują takie bryki :D
 6. 1 point
  Wystarczy, jeśli domeny starannie spryskamy środkiem dezynfekującym. Bardzo ważne jest natomiast, aby odseparować najstarsze domeny (szczególnie te z założoną opcją), od tych wszystkich młodych, świeżych rejestracji, szlajających się po wszystkich możliwych giełdach.
 7. 1 point
  Wrocław generalnie pusty, studenci robią koronalia, papieru toaletowego i suchego żarcia brakuje w większych sklepach. Paniką bym tego nie nazwał Jedzenia jakiś czas temu na 40 dni kupiłem, żeby później sobie w brodę nie pluć. Raczej pod kątem niewychodzenia z domu, niż jakby miało zabraknąć. A koszty żadne.
 8. 1 point
  Może tak być, ale też każdy może zrobić sobie listę ciekawych (dla niego) domen i spisać z whois daty ich wygasania, a potem tych dat pilnować.
×