Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/22/20 in all areas

 1. 2 points
  obiadodomek.pl komunowroc.pl poradypsychiatry.pl mobilnynauczyciel.pl e-zajecia.pl e-wrozbita.pl Dzień dobry, a jednak się odważyłem coś z tego mojego śmietnika wyciągnąć . Czy te domeny tylko do ,,wyrzucenia'' czy mają jakiś potencjał ? Jak coś technicznie nie umiejętnie zrobiłem umieszczając je w takiej formie to sorry , pierwszy raz to robiłem Pozdrawiam ThreeMonkeys
 2. 2 points
  Dobry wieczór , no właśnie w tym problem ,że w moim wypadku absolutnie nie wystąpiły ,żadne używki ,żadne ,dlatego tak się zastanawiam co mnie oszołomiło i spowodowało takie nieracjonalne działanie ,dlatego tą domenę poradypsychiatry.pl zostawię chyba dla siebie
 3. 1 point
  Nie na polski rynek. U nas lepsze cip** i ch***i.
 4. 1 point
  @ThreeMonkeys 2 lata "odpracowywałem" pierwszy rok. W 3 wyszedłem na swoje. To bardzo ciężki rynek dla nowicjusza. Satysfakcja ze sprzedaży jest, ale dzisiaj inaczej bym zaczynał.
 5. 1 point
  Brawo za odwagę Nie pisałbym jednak na Twoim miejscu kolejny raz o poszukiwaniu kogoś, kto mógłby sprzedać Twoje domeny. Chociażby po to, by nikt nie kojarzył Ciebie z kimś kto jęczy jak stara baba Powtórzę więc tylko - licz na siebie. Zostawisz sobie tyle domen ile zechcesz, ale jeżeli pozostałe są podobne lub gorsze i mimo wszystko czujesz w nich jakikolwiek potencjał, to jest szansa na oszczędności. Po prostu ich nie przedłużaj. Pozwól im wygasnąć i gdy już tak się stanie zarejestruj je od nowa. Tzw. średniaczki i mizerotki rzadko kiedy są przechwytywane. Zwłaszcza jeśli nie było na niej wcześniej strony. Ludzie przede wszystkim czają się na dobre i bardzo dobre domeny. Bo szkoda im czasu żeby wyszukiwać takich, które = przy dobrych wiatrach - pozwolą zarobić np. kilkaset złotych. Przedłuż sobie więc tylko garstkę tych z ( Twojej ) pierwszej ligi. Z czasem poczujesz ulgę, gdy zrozumiesz ile zaoszczędziłeś na przedłużeniach. A jeśli jakąkolwiek stracisz, to prawdopodobnie i tak znajdziesz przynajmniej podobną, nową. Moim zdaniem ryzyko jest niewielkie. Ja bym z tych powyższych nie przedłużył żadnej. Choć z góry zaznaczę, że nie analizowałem szczegółów.. Mogę więc się mylić, bo czasami pierwsze wrażenie może być mylne. Powodzenia! P.S. Dodatkowe, lepiej umieść w nowym wątku.
 6. 1 point
  Nie przejmuj się, po prostu nie takie kwiatki na tym forum się pojawiały. Stąd u niektórych włącza się lampka powątpiewania. Na Twoim miejscu jak nie masz pomysłu na biznes, to odpuść sobie tworzenie stron na bazie zarejstrowanych domen. Nie ma to sensu, a szanse powodzenia bez dobrego biznes planu są bliskie zera. Ostatnio jest moda na wszelkiej maści potworki, za którymi stoi duży kapitał. Tylko bardzo dobra domena jest w tej chwili coś warta. Wtopiłeś trochę kasy, szkoda wtapiać więcej. Wystaw na sprzedaż to co masz i tnij straty jak się da. A perełki warte odnowienia zostaw. Podkreślam perełki.
 7. 1 point
  Największym błędem było to, że nie rozwijałeś się organicznie, krok po kroku, tylko natrzepałeś te 1000 domen bez żadnej wizji. Jeżeli masz w planach ich zagospodarowywanie to polecam zastanowić się i wypisać na kartce min. 5 cech/pomysłów które masz Ty, a nie ma konkurencja, czyli setki podobnych stron w Internecie. Jeżeli kartka będzie pusta to szkoda inwestować w to nawet złotówki.
 8. 1 point
  Powierzyć przypadkowemu studenciakowi takie zadanie? Chyba nie byłoby to najlepsze, co można zrobić. Żeby mieć jakąś realną szansę na powodzenie w tej branży trzeba mieć ogromną wiedzę, od prawa po marketing, popartą doświadczeniem. A żeby to zweryfikować to samemu trzeba się na tym znać co najmniej w równym stopniu. Narobi Ci taki ktoś gnoju z prawami autorskimi i jesteś w d***, nie polecam takich eksperymentów.
×