Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/22/20 in all areas

  1. 1 point
    https://rynekdomen.pl/2017/aukcje-krotkich-domen-na-aftermarket-pl/ Szkoda że nie działa strona cenydomen.pl bo wtedy by można było podstawić ew sprzedaże pod ten artykuł i wyciągnąć wnioski. Mam nadzieje że przyda Ci się ta informacja powyżej.
  2. 1 point
    Gdzie takie bzdury wyczytałeś ? Podaj link proszę bo powołujesz się na coś czego sam nie rozumiesz. Ponadto tak się składa iż udało mi się poznać kilka osób mieszkających na Białorusi . Ci którzy dali się wciągnąć w kolorowe rewolucje za dingi - słusznie trafiają tam gdzie ich miejsce. Natomiast o tworzeniu i finansowaniu sztucznej opozycji Prezydent Łukaszenka wypowiedział się następująco : Jest też ogrom ludzi którzy na ich nieszczęście dają się wciągnąć w coś czego zupełnie nie rozumieją. Na YT możesz znaleźć wywiad Prezydenta Łukaszenki z dziennikarką WashingtonPost w oryginalnej wersji z którego ten wycinek pochodzi. Bardzo dużo się z niego dowiesz zamiast steku bzdur medialnych patałachów którymi jesteś karmiony każdego dnia oraz opinii osób które nie rozumieją otaczającego ich świata oraz zagrożenia w jakim sie znajdujemy obecnie. Tak się również dziwnie składa iż Polacy mieszkający na Białorusi głosowali właśnie na Prezydenta Łukaszenkę, jak myślisz dlaczego ?
  3. 1 point
    @meloo Jest ogromna rzesza świadomych ludzi i błyskawicznie ona rośnie co widać np. po komentarzach na Interii. Ale są też tacy którzy nie dość że sami nic nie rozumieją to jeszcze wprowadzają chaos swoją głupotą. Przecież sprawa NWO jest znana od ponad dekady i słowa te padały nawet z ust wysoko postawionych polityków w USA. To samo tyczy się szarlatana Billa Gatesa i jego depopulacyjnych szczepionek z nano czipami a mimo wszystko jest jeszcze grono wyjątkowo naiwnych ludzi którzy dają się łapać na znany od wieku trick z dobroduszną działalnością mającą na celu odwrócić uwagę od rzeczywistości. Zauważyłem również przez ostatnie lata iż jest znacznie więcej inteligentnych kobiet niż facetów i bardzo miło że jesteś jedną z nich A wracając do koronawirusa - na obecnym etapie nie można zaprzeczyć że istnieje ale podjęte środki na walkę z czymś co ma śmiertelność najniższą z wszystkich chorób zakaźnych wyraźnie wskazują iż służy on do zupełnie innego celu. Nie można też zaprzeczyć że jest pandemia, albowiem po zmianie jej definicji przez WHO pod to słowo można podpiąć niemal każdą chorobę zakaźną. Dodając do tego fakt iż nikt nie prowadzi sekcji zwłok może się okazać iż tak naprawdę śmiertelność owego wirusa można policzyć na palcach. Obecnie robię rozeznanie jak wygląda dłuższy pobyt na Białorusi korzystając z faktu iż granica jest jeszcze otwarta. Więc w kilka dni trzeba zmienić lokację aby klameczki nie pocałować albowiem patrząc na to co się aktualnie dzieje nie ma sensu zwlekać ani minuty. Nie chcesz dołączyć ? A tymczasem: A szpitale polowe już są budowane - oczywiście zupełnym zbiegiem okolicznośći na otwarciu olimpiady London 2012 - były przedstawione setki łóżek właśnie na stadionie ale i tu zupełnym przypadkiem taki szpital buduje się na stadionie w Warszawie. Pewnie ze względu na to iż niezwykle tanie jest ogrzanie takiej kubatury albo będą to zwykłe umieralnie w chłodzie i mrozie
×