Jump to content

serwomat

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About serwomat

 • Rank
  Nowy

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Polska
 1. Prototyp.pl Cześć, przyszedł czas na sprzedaż domeny prototyp.pl podpowiecie gdzie warto sprzedać i w jakiej cenie?
 2. Dziękuję wam wszystkim za cenne rady na pewno warto będzie pomyśleć nad właściwym ich zastosowaniem. Zaskoczę was trochę, gdyż domeny te wyłącznie wskazują na home, one mają praktycznie nic z home wspólnego, utrzymanie jest między innymi w az-cie. Przy czym, to nie zmienia faktu ich kosztu, poza nimi mamy jeszcze pokaźną listę domen, które w hurcie nie kosztują rocznie tyle co w ogólnym cenniku Sami pewnie wiecie o czym mówię. Zastanawia mnie też wasza opinia o ich wartości zainteresowania, gdyż w zasadzie bez jakiegokolwiek nakładu w ostatnim czasie średnio kilka zapytań o koszt właśnie tych domen otrzymuję. Dlatego też, wreszcie padło aby zacząć je sprzedawać, leżą a ludzie się interesują - to niech wylecą do kogoś kto zrobi z nimi użytek. Przy czym, sprzedanie ich to raczej indywidualne rozmowy, globalne giełdy jak np. AM sprawdzają się naprawdę kiepsko, choć nie wiem czemu? może to kwestia sposobu działania w na tej giełdzie? większe zainteresowanie przyniosły inne serwisy gromadzące domeny, czy indywidualne dyskusje.
 3. Dziękuję za odpowiedź, natomiast mnie trochę zastanawia co mówisz, gdyż rozmawiałem kilka razy z osobami zainteresowanymi, nikt nie zwraca uwagi na to, że domeny są przedłużane, szczególnie, że w sprzedaży pojawiły się powiedzmy rok temu (?) trudno powiedzieć. W każdym razie to raczej kwestia ceny, inwestycji w nazwę, imho jeśli ktoś/firma klient, osoba będzie zainteresowana domeną, to raczej rzecz dyskusji o wartości a nie jej sile utrzymania czy przedłużenia. Co masz na myśli mówiąc D2D czy KK, jaka jest to wartość w stosunku do samej nazwy/inwestycji?
 4. hmmm wiem, że trudno oszacować wymienione domeny, ale może chociaż ktoś z was coś może zasugerować?
 5. Podpowiedzcie proszę, na ile można szacować poniższe domeny: centrumhandlowe.com.pl efaktury.net kuptutaj.pl premiowe.pl premiuj.pl wiazary-dachowe.pl Dziękuje!
 6. serwomat

  Witam

  Witam serdecznie wszystkich!
×