Jump to content

maxy

Użytkownik
 • Content Count

  207
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

maxy last won the day on January 31 2021

maxy had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

About maxy

 • Rank
  Praktyk

Recent Profile Visitors

4,863 profile views
 1. maxy

  fpu.pl

  Dla przypomnienia jutro kończy się aukcja domeny fpu.pl. Ostatnia moja domena 3-literowa z ponad 300, które zarejestrowałem lub odkupiłem w 2006 i 2007 roku. Dzielnie wytrwała do końca mojego domenowego biznesu, którym niestety nie mam czasu się już zajmować. Niech się nią ktoś dobrze zaopiekuje
 2. maxy

  fpu.pl

  fpu.pl Na sprzedaż ostatnia moja domena 3-literowa fpu.pl Aukcja LM bez minimum: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2533673/
 3. maxy

  very.pl

  very.pl Jedna z lepszych domen w moim portfolio idzie pod młotek: very.pl - aukcja bez ceny minimalnej https://www.aftermarket.pl/aukcja/2532543/
 4. maxy

  Pogrzeby.eu

  A ja uważam, że domena jest naprawdę dobra i ma potencjał. Niestety w obecnych czasach to loteria i bardziej hazard niż biznes. 10 lat temu bym ją sam odkupił a teraz nie wiem czy wziął bym za darmo.
 5. maxy

  glasgow.pl

  glasgow.pl domena Glasgow.pl Aukcja LM od 1 zł https://www.aftermarket.pl/aukcja/2522293/
 6. Żadnych zmian w whois nie było od miesięcy. Domena jest cały czas na parkingu od 2007 roku (web.archive) . Jak się nią zainteresowałem kilka miesięcy temu to nie była wystawiona na sprzedaż nigdzie jednak kilka tygodni temu się pojawiła na Sedo. Ciekawe, że ktoś trzyma domenę tak długo i nic z tym nie robi.
 7. maxy

  ibar.pl

  Nie pamiętam dokładnie już ale odrzuciłem ofertę 2k. Wiem, że chciałem 5k a że temat interaktywnych barów dopiero się zaczynał to postanowiłem potrzymać jeszcze i nie obniżać ceny. Może jeszcze się sprzeda . Najgorzej wkurza mnie, że odnowienia polskich domen są takie drogie w porównaniu choćby do UK. Jak się zastanowić to największym wygranym jest Nask.
 8. maxy

  ibar.pl

  No to i tak mało. Większość mam od 2007r.
 9. maxy

  ibar.pl

  Odnawiam temat. Ile teraz byście zawołali? Czy nadal kilka k jest realne w obecnej sytuacji?
 10. Domena dobra i nie dziwię się, że trzymałeś tyle lat. Jednak liczba mnoga zmniejsza znacznie wartość w/g mnie. Nie podejmuję się wyceny bo już totalnie wypadłem z rynku. Wszystko zależy od KK ale kilka niskich K bym oczekiwał za nią.
 11. Rozmawiałem z właścicielem tych domen PL i to wystawia jakiś automat. Nie ogarniam tego.
 12. Aha myślałem, że może nawet wiesz kto jest właścicielem W innych PL znalazłem dane widoczne w whois i mam kontakt. Wątpię jednak, że ta osoba ma coś wspólnego z domeną którą ja chcę kupić ale w sumie mogę zapytać kto wystawił jego domeny na Sedo Dzięki za chęć pomoc. Doceniam.
 13. Dzięki, myślisz że ta osoba jest właścicielem tego całego portfolio w Sedo?
 14. Mam taką zagwozdkę. Interesuje mnie jedna domena .com na własny użytek. Domena z typu nie potrzebuję ale bardzo bym chciał :). Z tematem walczę już jakiś czas: https://di.pl/topic/122420-korzystanie-z-agenta-do-zakupu-domeny/ i spróbowałem nawet korzystać z brokerów GoDaddy (domena nie na sprzedaż) i Sedo (brak wystarczających danych kontaktowych). Domena w końcu pojawia się na sprzedaż na Sedo i składam ofertę. Mija 7 dni i na ofertę jednak nikt nie reaguje pomimo, że wcale nie była niska. Osoba/firma ta ma kilka tysięcy domen w portfolio z czego nawet kilka polskich zarejestrowanych w AM. Sprawdzałem wyrywkowo domeny i tam gdzie były dane whois to są różni abonenci. Być może to jest portfolio jakiegoś brokera: https://sedo.com/search/?member=a2fab0b092b8d3379493e5be99f95dae22fd1be5 Nie wiem co mam myśleć o tym i jak podejść do tematu. Pomóżcie proszę jeżeli coś przyjdzie Wam do głowy.
×