Jump to content

maxy

Użytkownik
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

maxy last won the day on January 31

maxy had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

About maxy

 • Rank
  Praktyk

Recent Profile Visitors

4786 profile views
 1. maxy

  glasgow.pl

  glasgow.pl domena Glasgow.pl Aukcja LM od 1 zł https://www.aftermarket.pl/aukcja/2522293/
 2. To może Ty masz moją domenę
 3. Żadnych zmian w whois nie było od miesięcy. Domena jest cały czas na parkingu od 2007 roku (web.archive) . Jak się nią zainteresowałem kilka miesięcy temu to nie była wystawiona na sprzedaż nigdzie jednak kilka tygodni temu się pojawiła na Sedo. Ciekawe, że ktoś trzyma domenę tak długo i nic z tym nie robi.
 4. maxy

  ibar.pl

  Nie pamiętam dokładnie już ale odrzuciłem ofertę 2k. Wiem, że chciałem 5k a że temat interaktywnych barów dopiero się zaczynał to postanowiłem potrzymać jeszcze i nie obniżać ceny. Może jeszcze się sprzeda . Najgorzej wkurza mnie, że odnowienia polskich domen są takie drogie w porównaniu choćby do UK. Jak się zastanowić to największym wygranym jest Nask.
 5. maxy

  ibar.pl

  No to i tak mało. Większość mam od 2007r.
 6. maxy

  ibar.pl

  Odnawiam temat. Ile teraz byście zawołali? Czy nadal kilka k jest realne w obecnej sytuacji?
 7. Domena dobra i nie dziwię się, że trzymałeś tyle lat. Jednak liczba mnoga zmniejsza znacznie wartość w/g mnie. Nie podejmuję się wyceny bo już totalnie wypadłem z rynku. Wszystko zależy od KK ale kilka niskich K bym oczekiwał za nią.
 8. Rozmawiałem z właścicielem tych domen PL i to wystawia jakiś automat. Nie ogarniam tego.
 9. Aha myślałem, że może nawet wiesz kto jest właścicielem W innych PL znalazłem dane widoczne w whois i mam kontakt. Wątpię jednak, że ta osoba ma coś wspólnego z domeną którą ja chcę kupić ale w sumie mogę zapytać kto wystawił jego domeny na Sedo Dzięki za chęć pomoc. Doceniam.
 10. Dzięki, myślisz że ta osoba jest właścicielem tego całego portfolio w Sedo?
 11. Mam taką zagwozdkę. Interesuje mnie jedna domena .com na własny użytek. Domena z typu nie potrzebuję ale bardzo bym chciał :). Z tematem walczę już jakiś czas: https://di.pl/topic/122420-korzystanie-z-agenta-do-zakupu-domeny/ i spróbowałem nawet korzystać z brokerów GoDaddy (domena nie na sprzedaż) i Sedo (brak wystarczających danych kontaktowych). Domena w końcu pojawia się na sprzedaż na Sedo i składam ofertę. Mija 7 dni i na ofertę jednak nikt nie reaguje pomimo, że wcale nie była niska. Osoba/firma ta ma kilka tysięcy domen w portfolio z czego nawet kilka polskich zarejestrowanych w AM. Sprawdzałem wyrywkowo domeny i tam gdzie były dane whois to są różni abonenci. Być może to jest portfolio jakiegoś brokera: https://sedo.com/search/?member=a2fab0b092b8d3379493e5be99f95dae22fd1be5 Nie wiem co mam myśleć o tym i jak podejść do tematu. Pomóżcie proszę jeżeli coś przyjdzie Wam do głowy.
 12. maxy

  cnh.pl

  Aukcja domeny kończy się dzisiaj. Cena jest bardzo atrakcyjna.
 13. maxy

  gch.pl

  Koniec aukcji za 2 godziny.
 14. maxy

  cnh.pl

  cnh.pl Kolejna mocna domena 3-literowa szuka nowego właściciela https://www.aftermarket.pl/aukcja/2508109/ Aukcja od 1 zł BCM jedna z ostatnich w tym roku.
 15. maxy

  gch.pl

  gch.pl Kolejna bardzo dobra domena 3-literowa trafia na aukcję bez ceny minimalnej. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2508007/ Zapraszam do licytacji.
×