Jump to content

maxy

Użytkownik
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

maxy last won the day on January 31 2021

maxy had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

About maxy

 • Rank
  Praktyk

Recent Profile Visitors

4,928 profile views
 1. maxy

  ibar.pl

  ibar.pl Domena ibar.pl na sprzedaż w aukcji LM. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2537630/ Domena pozytywnie wyceniana i było kilka zapytań w przeszłości. Obecnie brak czasu za zajmowanie się domenami.
 2. maxy

  ibar.pl

  No i znudziło mi się czekanie Idzie pod młotek na LM
 3. maxy

  fpu.pl

  Dla przypomnienia jutro kończy się aukcja domeny fpu.pl. Ostatnia moja domena 3-literowa z ponad 300, które zarejestrowałem lub odkupiłem w 2006 i 2007 roku. Dzielnie wytrwała do końca mojego domenowego biznesu, którym niestety nie mam czasu się już zajmować. Niech się nią ktoś dobrze zaopiekuje
 4. maxy

  fpu.pl

  fpu.pl Na sprzedaż ostatnia moja domena 3-literowa fpu.pl Aukcja LM bez minimum: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2533673/
 5. maxy

  very.pl

  very.pl Jedna z lepszych domen w moim portfolio idzie pod młotek: very.pl - aukcja bez ceny minimalnej https://www.aftermarket.pl/aukcja/2532543/
 6. maxy

  Pogrzeby.eu

  A ja uważam, że domena jest naprawdę dobra i ma potencjał. Niestety w obecnych czasach to loteria i bardziej hazard niż biznes. 10 lat temu bym ją sam odkupił a teraz nie wiem czy wziął bym za darmo.
 7. maxy

  glasgow.pl

  glasgow.pl domena Glasgow.pl Aukcja LM od 1 zł https://www.aftermarket.pl/aukcja/2522293/
 8. Żadnych zmian w whois nie było od miesięcy. Domena jest cały czas na parkingu od 2007 roku (web.archive) . Jak się nią zainteresowałem kilka miesięcy temu to nie była wystawiona na sprzedaż nigdzie jednak kilka tygodni temu się pojawiła na Sedo. Ciekawe, że ktoś trzyma domenę tak długo i nic z tym nie robi.
 9. maxy

  ibar.pl

  Nie pamiętam dokładnie już ale odrzuciłem ofertę 2k. Wiem, że chciałem 5k a że temat interaktywnych barów dopiero się zaczynał to postanowiłem potrzymać jeszcze i nie obniżać ceny. Może jeszcze się sprzeda . Najgorzej wkurza mnie, że odnowienia polskich domen są takie drogie w porównaniu choćby do UK. Jak się zastanowić to największym wygranym jest Nask.
 10. maxy

  ibar.pl

  No to i tak mało. Większość mam od 2007r.
 11. maxy

  ibar.pl

  Odnawiam temat. Ile teraz byście zawołali? Czy nadal kilka k jest realne w obecnej sytuacji?
 12. Domena dobra i nie dziwię się, że trzymałeś tyle lat. Jednak liczba mnoga zmniejsza znacznie wartość w/g mnie. Nie podejmuję się wyceny bo już totalnie wypadłem z rynku. Wszystko zależy od KK ale kilka niskich K bym oczekiwał za nią.
 13. Rozmawiałem z właścicielem tych domen PL i to wystawia jakiś automat. Nie ogarniam tego.
 14. Aha myślałem, że może nawet wiesz kto jest właścicielem W innych PL znalazłem dane widoczne w whois i mam kontakt. Wątpię jednak, że ta osoba ma coś wspólnego z domeną którą ja chcę kupić ale w sumie mogę zapytać kto wystawił jego domeny na Sedo Dzięki za chęć pomoc. Doceniam.
×