Jump to content

maxy

Użytkownik
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by maxy

 1. maxy

  cnh.pl

  Aukcja domeny kończy się dzisiaj. Cena jest bardzo atrakcyjna.
 2. maxy

  gch.pl

  Koniec aukcji za 2 godziny.
 3. maxy

  cnh.pl

  cnh.pl Kolejna mocna domena 3-literowa szuka nowego właściciela https://www.aftermarket.pl/aukcja/2508109/ Aukcja od 1 zł BCM jedna z ostatnich w tym roku.
 4. maxy

  gch.pl

  gch.pl Kolejna bardzo dobra domena 3-literowa trafia na aukcję bez ceny minimalnej. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2508007/ Zapraszam do licytacji.
 5. Nie przygarnął Może przy okazji sprzedaży historia.pl jakieś pozytywne wyceny do ehistoria.pl ?
 6. maxy

  ehistoria.pl

  ehistoria.pl Domena ehistoria.pl od 1 zł BCM https://www.aftermarket.pl/aukcja/2506016/
 7. Ciekawe czy to też będzie miało wpływ na moją wystawioną aukcję z ehistoria.pl p.s. gratulacje sprzedaży domeny historia.pl
 8. maxy

  wyszukaj.to

  Nazwa fajna i na pewno ktoś może mieć pomysł co do tego aby ją zagospodarować. Wyceny jednak się nie podejmę z racji końcówki, której nie znam na tyle.
 9. maxy

  bux.pl

  Miałem ofertę za 3k, potem 2k, następnie za 800 zł a teraz idzie pod młotek od 1 zł BCM. To tak w kontekście ile warta jest domena. I sprawdza się powiedzenie, że domena warta tyle ile ktoś chce za nią zapłacić.
 10. maxy

  esu.pl

  esu.pl Domena 3 literowa bez ceny minimalnej. Na domenę miałem kilka ofert całkiem przyzwoitych. Obecnie likwiduję portfolio i zapraszam do licytacji. Mam też kilka innych do sprzedania: https://www.aftermarket.pl/katalog/2733/
 11. Dzięki, jesteś WIELKI !!! Domenę obserwuję od ponad pół roku i liczę, że gdzieś się pojawi
 12. Dzięki chyba tak zrobię, tylko nie wiem do którego brokera się zgłosić. Sam jestem przykładem, że miałem domeny na Sedo i nie były wystawione na sprzedaż o czym nie wiedziałem. Sprawdzałem wszędzie i niestety nie znalazłem żadnego info. Czy GoDaddy ma gdzieś ukryte aukcje? Jak można sprawdzić czy kupiona przez Afternic? Nawet założyłem tam konto bo myślałem, że są opcje dodatkowego wyszukiwania. Poniżej zrzut z Whois
 13. Mam pytanie... Czy ktoś z Was korzystał kiedyś z agenta do zakupu domeny np na Sedo, GoDaddy, Afternic itp? Jeżeli tak to jak to działa i czy są szanse? Chcę kupić domenę com, która nigdzie nie jest wystawiona obecnie na sprzedaż. Domena zaparkowana na Sedo ale nie ma nigdzie info, że na sprzedaż. Po wpisaniu w pasku adresu wywala białą stronę ale w oknie incognito pokazuje parking Sedo i jakieś chińskie linki ale brak info o sprzedaży. Rejestratorem jest GoDaddy a abonentem Afternic, LLC - On Behalf of Domain Buyer. Web.archive pokazuje, że była na sprzedaż od 2007 roku przez Sedo i nawet jeszcze rok temu jest ślad, że była na sprzedaż. Obecnie link do zakupu (skopiowany z kopii strony) kieruje na ogólną stronę brokera Sedo. Mam ID partnera Sedo 14460 ale kompletnie nie kumam o co chodzi z tym ID i czy da się odnaleźć sprzedawcę. Zwróćcie uwagę na 3 domeny niby tego samego ID partnera ale pokazuje. że sprzedawcy z 3 różnych krajów: https://sedo.com/search/details/?partnerid=14460&domain=xxxbrides.com https://sedo.com/search/details/?partnerid=14460&domain=ink1.net https://sedo.com/search/details/?partnerid=14460&domain=zootaboo.biz Domena którą chcę kupić nie jakaś premium ale mi akurat potrzebna. Możecie mi doradzić co byście zrobili w tej sytuacji? Naprawdę będę wdzięczny.
 14. maxy

  e-hurtownia.pl

  Dzięki, bardzo cenna rada.
 15. maxy

  e-hurtownia.pl

  Domena była wystawiona na last minute od 10 zł. Wróciła mi na konto. Szczerze mówiąc tego się nie spodziewałem ale dalej w nią wierzę
 16. e-hurtownia.pl Kiedyś myślałem, że domena jest coś warta. Teraz zastanawiam się, czy ją opłacać. Pomożecie podjąć decyzję?
 17. Dzięki za sugestie i wyjaśnienie. Bardzo mi to pomogło.
 18. Mam do Was prośbę. Na własny project o zasięgu międzynarodowym szukam odpowiedniej domeny. Kompletnie wypadłem z tematu domen dlatego pytam doświadczonych. Czy te nowe końcówki są bezpieczne? Jak to w ogóle działa i kto tym zarządza? Na projekt związany z rynkiem terapii holistycznych mam zarezerwowane kilka domen narodowych jak uk, us, de, pl i kilka innych ale tak naprawdę nie chciał bym być kojarzony z konkretnym krajem chociaż zastanawia mnie dlaczego zoom.us używa końcówki us skoro ma com. Co do mojej domeny to niestety com, net, org, info zajęte chciaż pod com nic nie ma a dnsy wskazują na sedoparking. Niestety na sedo nie ma domeny na sprzedaż. Moje pytanie jest następujące? Czy warto markę i długoletnią pracę opierać na nowej końcówce np space, life, site etc. Dzięki z góry za mądre wskazówki i pozdrawiam.
 19. portfele.com.pl tabletennis.pl Domeny od 1 zł bcm.
 20. maxy

  okazje24.pl

  okazje24.pl Okazja - obniżka ceny na domenę okazje24.pl do 690 zł Oferta ważna tylko dzisiaj: https://www.aftermarket.pl/domena/okazje24.pl
 21. maxy

  okazje24.pl

  Odkopuję po 7 latach. Warto sprzedać za kilkaset zł czy potrzymać jeszcze?
 22. maxy

  niu.pl

  Dziwię się, że nju mobile nie kupiło tej domeny.
 23. Nie ma po prostu takiego słowa jak iphony. Czy to miała być liczba mnoga? Jeżeli tak to spolszczona powinna wyglądać ajfony.pl (co ciekawe zajęta jest ). Po drugie nikt nie otworzył by na tym strony bo Apple mógłby odebrać ją bez problemu.
 24. maxy

  hrp.pl

  Tak wiem.... dzięki.
 25. maxy

  hrp.pl

  Tak wiem, że 3 literówki chodzą tyle na aukcjach ale konkretnie chodziło mi o wycenę tych konkretnych 3 literek, które mają znaczenie. (human resources projects) dla klienta końcowego. Gdyby to była inna domena to bym sprzedał spokojnie za 1 czy 2k. Mam w portfolio 2 domeny 3-literowe HRP i SOR, które uważam są więcej warte niż jakaś tam 3-literowa domena. Ale być może mi się tylko wydawać, że są warte więcej dlatego pytam o zdanie innych.
×