Jump to content

domenator

Użytkownik
 • Content Count

  1,657
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

domenator last won the day on June 27 2014

domenator had the most liked content!

Community Reputation

27 Excellent

About domenator

 • Rank
  Pig inside the gentleman

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.dv.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Samotwór

Recent Profile Visitors

11,777 profile views
 1. mojlekarz.pl garsoniery.pl farbowanie.pl cargotrans.pl dula.pl korektatekstow.pl akcesoriabiurowe.pl tano.pl powerwalking.pl mindstorms.pl Wszystkie aukcje od 1zł bez cen minimalnych, kończą się jutro i pojutrze. Będę wystawiał więcej aukcji od złotówki, proszę obserwować.
 2. Sprzedam 58 domen, najlepiej w komplecie. Oferty proszę przesyłać na PW (proszę nie kierować ofert 4-iksowych) Domeny są lepsze i gorsze, ale chciałbym się ich pozbyć jednorazowo. apollon.pl automotive.pl bramyautomatyka.pl cargotrans.pl citytester.pl coczytać.pl cukierkowo.pl doker.pl dumar.pl elbow.pl erodzice.pl garsoniery.pl gnd.pl greeneco.pl hudson.pl importzchin.pl informatykadlafirm.pl jakośćobsługi.pl kfs.pl korektatekstow.pl krasnicki.pl kredytchwilówka.pl kuponyallegro.pl majordomus.pl martinez.pl medicamo.pl mobiletech.pl mojepodatki.biz.pl mojlekarz.pl + mójlekarz.pl mysterycalling.pl nightwatch.pl objectivec.pl odbiórmieszkania.pl odkryjgruzję.pl optyma.pl partynice.pl piłkaręczna.pl plecpiekna.pl pomocodserca.pl poscielowo.pl radiojazz.pl secon.pl sgbdlamłodych.pl składkazus.pl słowotok.pl szkła.com.pl tano.pl tapeteo.pl testykompetencji.pl tmv.pl topmaterace.pl tregginsy.pl twojaciaza.pl vamex.pl wellbiznes.pl windtravel.pl zanimpodpiszesz.pl zgarniacze.pl
 3. Cytat roku. Po prostu piękne porównanie :-)
 4. Dziwne, bo mam FF23, na Chrome 28 to samo..
 5. I tu się różnimy. Dziękuję dobranoc.
 6. Czerpię to, co najlepsze z różnych źródeł. I nie rozumiesz co piszę. Chodzi mi o ataki na Boga, a nie że jestem głęboko wierzący. Broniłbym też ataki na wegetarian, chociaż jem mięso. Także strzelasz kulą w płot. Wiem, że bardzo się starasz mi dogryźć, ale słabo Ci wychodzi. Widzę, że muszę powtórzyć jeszcze raz - mój post to była reakcja, obrona, a nie atak. Poza tym nikogo nie nazwałem pedałem. Wskaż mi moją "nienawistną mowę do gejów".
 7. E tam, gadanie Cel uświęca środki, najważniejsze, że post został usunięty. Mission completed! Mów, słucham. Z tym, że zwrócę Ci jeszcze raz uwagę, że mój post był reakcją na obraźliwy post umberto. Ząb za ząb. Normalnie bym tego nie zrobił, ale jestem wrażliwy na lewackie plucie na ludzi o konserwatywnym światopoglądzie. Sory, tego już nie zmienicie. Będę nudny, ale powtórzę jeszcze raz. Nigdy nie atakuję pierwszy kogokolwiek za poglądy, wyznanie, orientację itp. Zawsze jest to reakcja. Nigdy inaczej. Także Ty też sobie co nieco przemyśl, proszę. Zastanawia mnie też fakt, że w ogóle nie wziąłeś pod uwagę tego, że umberto _naprawdę_ mnie obraził. Odnoszę wrażenie jakbyś nie przyjmował tego do wiadomości. Tak jakby to było niemożliwe, jakby jego post był cacy, a tylko mój _z pewnością_ obraził umberto. Jeżeli już wydajesz wyroki to słuchaj obu stron. Cel został osiągnięty, więc teraz mogę to powiedzieć - jeżeli kogokolwiek obraziłem moim postem to przepraszam. Ale drugi raz postąpię tak samo - atak na rodzinę, Boga (chociaż sam nie chodzę do kościoła, chodzi mi o wartości), Polskę - spotka się z moją ostrą reakcją. "Żeby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych" JA OBOJĘTNY NIE BĘDĘ!
 8. Ja też nikomu nie zaglądam do łóżka, nie interesuje mnie jak wygląda rodzina umberto. I tym bardziej rażą mnie jego ataki na ludzi, którzy mają rodziny, otwarcie mówią jak to fajnie mieć trójkę dzieci, a spotyka ich za to atak i drwiny ze strony lewackiego antagonisty. Szkoda, że w tym przypadku nie byłeś taki szybki do usunięcia posta. Przykro mi, że obudziłem Cię ze snu i kazałem moderować mojego posta, naprawdę szczerze przepraszam. Nie zdawałem sobie sprawy, że administracja czuwa dzień i noc nad czystością ideologiczną na tym forum. Myślałem, że wstaniesz rano wyspany i dopiero wtedy być może usuniesz posta. Ale fakt, miał być on dla adm alarmem, że oto uczucia i godność niektórych użytkowników zostały pogwałcone. Mówię jeszcze raz - nie byłoby akcji, nie byłoby mojej reakcji. Zastanów się nad tym. Myśl nad podjęciem decyzji ile chcesz, Rafał, oczywiście. Nad moim postem nie rozczulałeś się 3h tylko wstałeś z łóżka i usunąłeś, nie zastanawiając się nad jego sensem. A post umberto, mimo iż jest kompletnie OT (pomijając to, że jest obraźliwy) wisi sobie w najlepsze. Żelazna logika, powtarzam.
 9. Czyli jest chociaż jakiś jeden pozytyw mojego postu. Szkoda, że apze wciąż nie widzi tych drwin, tego jadu ze strony umberto i jego post wciąż widnieje w tamtym wątku.. Przykre
 10. Jestem pierwszy do takich rozwiązań. Ale obawiam się, że forum będzie wtedy wyglądało jak choinka po Bożym Narodzeniu - bez ozdób, z opadniętymi igłami. Więcej o tym napisałem tutaj http://di.pl/topic/94912-usuniecie-posta-przez-administracje/?do=findComment&comment=555665
 11. Następny, który nie wyczuwa ironii.. Eh, ciężko ciężko... A tak poza tym to przyłączam się do głosu tych wszystkich, którzy mówią, że na forum za dużo jest wątków niedomenowych. Gdybym ja był adm to dawno bym je usunął. Ba, usunąłbym także niektórych użytkowników, począwszy od wiadomo kogo. I niczym bym się nie przejmował, tak jak sugeruje Kangur. Do kosza i koniec. Moje forum, ja tu rządzę. Ale że adm sobie na to pozwala od dawna, to ich wybór i potem są takie akcje jak teraz. Z mojej strony nie byłoby reakcji, gdyby nie było akcji. (Aha, Kangur co do wbijania szpilek to Twój post o auto-laurce jest czym? Hm?) Fakt, że kiedyś sporo udzielałem się tutaj politycznie, ale skoro było można.. Od dawna już nic nie piszę i gdybym np. wiedział jak rozwinie się wątek "Szok w jakim ... kraju żyjemy" to bym go w życiu nie zakładał. Chciałem opisać jedną sytuację i koniec. A potem już poszło. Na miejscu adm bym dawno już go zamknął. Tak samo jak wątki o katastrofie, samochodach, muzyce, nurkowaniu czy tym podobne. Oczywiście adm jest w sumie na rękę, że takie wątki istnieją. Pewnie gdyby nie one część użytkowników nie przychodziłoby tutaj już w ogóle. Mniej userów, mniejszy ruch, mniej reklam itp. I ja to też rozumiem. Mimo wszystko jednak warto byłoby zadbać o to, aby userzy chcieli się dzielić bardziej swoimi doświadczeniami na rynku domenowym, samemu tworzyć nowe ciekawe tematy, porady, wywiady, relacje z konferencji branżowych (nigdy czegoś takiego tutaj nie było, a powinno), opisy nowych parkingów (przecież powstają, ale wiedza o tym nie jest specjalnie rozpowszechniana), ich testy, porównania efektów z innymi. Jejku, pomysłów na rozruszanie i ożywienie tego forum może być bez liku. Ale to nie moje forum, nie mi powinno zależeć. Być może źle to oceniam, nie wiem. Być może adm uznała, że się to nie opłaca, że tak jak jest, jest OK, po co to zmieniać. Fakt, że jest kilku "wariatów" i bzdurnych wątków na forum, ale da się z tym żyć. W tym momencie forum jest raczej tylko tablicą ogłoszeniową i help deskiem AM i premium. Nie wiem czy adm tak sobie wyobrażała to forum, ale kiedyś wyglądało to nieco inaczej.. @doggystyle4: JA uderzyłem w rodzinę? Kuźwa, czy tu jest jakiś matrix ?
 12. Nie bierz Kangur wszystkiego co napisałem w tym poście tak na serio :-) Naprawdę myślisz, że świadomie i bez cienia auto-refleksji mogłem coś takiego napisać o sobie? Mój post był podgrzewany i podsmażany stopniowo, aż do osiągnięcia absurdalnego kształtu, tylko po to, aby poprzednie akapity wyglądały na mniej zawadiackie "chamska prywatna wycieczka" ? Pokazanie dwóch całujących się panów to jest chamska wycieczka? Rafał, zastanów się czy przypadkiem nie idziesz za daleko w swojej nietolerancji dla mniejszości seksualnych. Oni też mają prawo tutaj żyć i być ze sobą, tworząc szczęśliwe związki. To jest ich wybór, a Ty to nazywasz chamstwem? Czy gdybym wrzucił zdjęcie całującej się pary hetero to też byś to usunął i nazwał chamstwem? A jeżeli mój post był chamski to czymże jest post umberto?? Czyż nie zaatakował w perfidny sposób ArturaZ, obśmiewając jego wybór posiadania trójki dzieci? W tym momencie każdy, kto stawia na tradycyjny model rodziny mógł poczuć się dotknięty, ja się poczułem. I dlatego nie mogłem nie zareagować. A teraz przeczytaj jeszcze raz - skądinąd - słuszną Twoją konstatację "Czy na forum powinniśmy pozwalać na takie obrazy w kierunku naszych forumowych kolegów. Czy nie po to jest moderator by tłumić tego rodzaju agresję?" Tak, ja się z tym w stu procentach zgadzam, tylko, że jeżeli posty jednych użytkowników usuwasz, a inne - tego samego ciężaru gatunkowego - zostawiasz, to mam prawo podnieść alarm, że coś tu jest nie tak. "Czy ten post był napisany z zamiarem obrażenia kogoś? (mam nadzieję, że przeciwnicy poglądów umberto nie będą na siłę szukali w tym poście, tylko przedstawią zgodnie z sumieniem postronną opinię)" no ale tu to już przechodzisz samego siebie. Niczym Stanisław Anioł stwierdzasz "z góry akceptujesz wyniki wszystkich naszych demokratycznych wyborów. Oczywiście jeżeli będą zgodne z moimi oczekiwaniami" Edit: jeszcze jedno. Oczywiście wiedziałem, że usuniesz mojego posta, ale liczyłem, że wraz z nim do kosza pójdzie także post umberto. Byłem wręcz co do tego głęboko przekonany. (to była z mojej strony prowokacja, mająca na celu zwrócenie uwagi) Więc bardziej wkurzyłem się kiedy usunąłeś mojego posta, a tamten zostawiłeś, niż tym, że umberto napisał to co napisał.
 13. Przepraszam wszystkich za OT, ale niestety muszę napisać tego posta, bo nie dam sobie w kaszę dmuchać. Najwyżej znowu administracja to skasuje, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie. Dwa razy w ciągu weekendu adm skasowała moje posty, które były odpowiedzią na post użytkownika umberto. We wpisie tym zamieściłem radosne zdjęcie dwóch osób tożsamych płciowo w miłosnym pocałunku, sugerując, że - być może - tak wygląda rodzina w/w użytkownika. A była to reakcja na atak umberto na tradycyjny model rodziny. Nie pierwszy zresztą na tym forum. Moje posty zostały usunięte, ponieważ - rzekomo - kilka osób zaraportowało, że te posty je obrażają. Nie wiem w jaki sposób, ponieważ jesteśmy społeczeństwem tolerancyjnym i widok dwóch osób homopozytywnych nie powinien nikogo już razić, więc chyba użytkownicy ci są skrajnie nietolerancyjni, a administracja stosuje metody faszystowskie (albo nawet stalinowskie). Ja osobiście poczułem się obrażony postem użytkownika umberto i - jak zasugerował mi adm - również zaraportowałem, ale niestety, ten post wciąż wisi. Adm wytłumaczyło mi potem, że post mnie nie obraża, ponieważ było on odpowiedzią na post ArturaZ, a on nic nie zaraportował. Aha, czyli, że jak ja "obrażam" umberto to każdy user może się czuć obrażony i to zaraportować, ale jak umberto kogoś obraża to tylko ta cytowana osoba może się czuć obrażona!? Żelazna logika, gratuluję! Przykro mi, że porządne, prawe osoby, którym bliskie jest hasło "Bóg, Honor, Ojczyzna" są na tym forum jawnie dyskryminowane i cenzurowane, a pozwala się hasać kreaturom spod znaku "Syf, Homo, Lewizna"
×