Jump to content

K@mil

Użytkownik
 • Content Count

  224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

K@mil last won the day on June 12 2015

K@mil had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

About K@mil

 • Rank
  Praktyk
 • Birthday 02/16/1986

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Górny Śląsk
 1. Cześć, sprzedam okazyjnie pakiet 16-stu domen możliwych do wykorzystania pod komercyjne projekty (ecommerce, usługi, startupy, itp.) w różnych rozszerzeniach. Wszystkie mają przed sobą przynajmniej kilkumiesięczny okres do wygaśnięcia. Oferta będzie ważna do końca jutrzejszego dnia (30.11). Link do oferty na AM Pozdrawiam i zapraszam do zakupu
 2. K@mil

  oliwkowy.pl

  oliwkowy.pl Aukcja od 1 PLN Zakończenie: 2016.07.25, 21:00 Link: https://premium.pl/oliwkowy.pl Zapraszam do licytacji!
 3. apartamenty.katowice.pl wulkanizator.warszawa.pl odstraszacze.net.pl stroje.warszawa.pl masaze.rzeszow.pl masaze.bialystok.pl kompostowniki.net.pl Kilka aukcji domen, zapraszam do licytacji, start od 1 PLN! Linki: apartamenty.katowice.pl wulkanizator.warszawa.pl odstraszacze.net.pl stroje.warszawa.pl masaze.rzeszow.pl masaze.bialystok.pl kompostowniki.net.pl
 4. Chcesz wysyłać masowo SMS-y, tak? Mogę Ci śmiało polecić http://smsapi.pl Pzdr,
 5. fotografia.warszawa.pl dachy.waw.pl Obie domeny na aukcjach od 1 PLN! Koniec w najbliższy piątek (31.07). Zapraszam do licytacji!
 6. Ostatnio, czyli kiedy? Jeśli w tym roku, to tyle samo, z wahaniem +-10%
 7. OK, ale liczba mnoga też tutaj dobrze brzmi i szyki przestawne również. Po co ktoś miałby za nią płacić, jak może wziąć wolną z brzegu?
 8. Hm.. wersja z myślnikiem całkiem pasuje dla tej nazwy. Potencjalnych kk sporo, ale rynek bardzo rozdrobniony, więc dałbym max 1.xxx zł.
 9. monitoringbudowy.pl tynkimozaikowe.pl ksiegarnia.waw.pl Zapraszam do licytacji! Pozdrawiam,
 10. Witam, Wyprzedaję całe portfolio. Lista domen objętych wyprzedażą dostępna pod linkiem: https://premium.pl/oferta/biznesowedomeny/full/ Ceny domen zaczynają się już od 9 zł / szt. Wyprzedaż potrwa tylko do jutra, do godziny 12-00. Wszystkie domeny mają przynajmniej 8-9 miesięcy do czasu wygaśnięcia i jest wśród nich wiele perełek - myślę, że wtajemniczeni szybko je wychwycą Zapraszam do zakupów!
×