Jump to content

krzysiekmat

Użytkownik
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

krzysiekmat last won the day on November 4 2016

krzysiekmat had the most liked content!

Community Reputation

45 Excellent

1 Follower

About krzysiekmat

 • Rank
  Dyskutant
 • Birthday 07/12/1968

Kontakt

 • Strona WWW
  http://ogloszeniomat.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8,088 profile views
 1. Szaleństwo trwa tylko kto zostanie z ręką w ...............
 2. gcbr.pl witam Dawno nic nie wstawiałem do wyceny ale kierowany modą na spółki z gamingu o których coraz głośniej, jak również centrach rozwojowych gier wpadło mi coś takiego do głowy gcbr.pl Games Centrum Badawczo Rozwojowe Oczywiście mogą być inne rozwinięcia skrótu, ciekaw jestem co wy myślicie?
 3. Masz tu tyle odpowiedzi a z żadnej nie skorzystałeś. Trudno zrozumieć i odpowiedzieć?
 4. Jeszcze taka jedna ciekawostka W tym serwisie można zarabiać mając bloga na jakiejś platformie blogerskiej np. Blogger.com Tutaj jest instrukcja https://zarabianienastronie.pl/zarabianie-na-blogu-utworzonym-na-platformie-blogowej/
 5. Dokładnie ! I po to takie tematy się zakłada, aby ludzie mieli wybór i w ogóle wiedzieli że takie coś istnieje, a na temat Backlinks.com nie piszę bo nie wiem czy działa czy płaci a kiedyś to było kiedyś. Troszkę by było nie fer polecić komuś coś o czym się na chwilę obecną nic nie wie.
 6. "Podałem" "działałem w nim przez parę lat" "zapewne płaci" nic konkretnego nie wniosłeś do tematu Jak dla mnie wszystko to nie istotne i niema związku z tematem, a dziękować nie mam za co bo nic konkretnego nie napisałeś tylko hasła jakich wiele w internecie. I na tym zakończę bo do niczego to nie prowadzi.
 7. Gdzie to napisałem? Chyba za dużo myśli na raz. Mądry człowiek zakończyłby pisanie w czyimś temacie bo to jest nie istotne. każdy ma własny rozum i skorzysta lub nie z systemu ja tylko podaję tutaj że taki system istnieje działa i płaci i chyba to jest najistotniejsze.
 8. Troszkę Cie nie rozumie @Domeniacz ja Cie nie prosiłem o radę a jeśli znasz bardziej dochodowe rozwiązania to podziel się na forum A kotleta nie odgrzewam bo to wciąż działający serwis na co wkleiłem dowód wypłaty, odgrzewałbym zachęcając do backlinks.com bo to już dawno temu było i o tym zapomniałem. Sam piszesz "ja działałem sobie spokojnie w backlinks.com na wygasłych domenach" nabyłeś doświadczeń daj innym niech wybiorą co im pasuje A ty masz tyle doświadczenia załóż temat i podziel się wiedzą a nie tylko odgrzewasz kotleta backlinks.com
 9. Nie zanotowałem wogóle przez ostatnie 3 lata i doskonale wiesz że pod takie serwisy tworzy sie specjalne strony tak jak i dla seopilota. Ale i na normalnych blogach czy serwisach robiąc to mądrze można spokojnie sobie dorobić
 10. i tu się mylisz ! Pierwszy link sprzedany u nich December 21, 2016 03:48 I do tej pory nie zanotowałem żadnego złego wpływy na domenę ( nie powiem też tak sądziłem) ale po takim doświadczeniu mogę stwierdzić że niema to wpływu na domenę aż tak drastycznego Też to czytałem i stwierdziłem że pewnie po jakimś czasie będzie miało wpływ lecz po 3 latach w programie zmieniłem zdanie.
 11. Ale to nie znaczy że nie można zarobić na swoich stronach lub blogach ( nie robiąc nic) What is SB Rank? As far as Google PageRank is outdated, we have developed our own metric – SB Rank based on site’s DA and PA. It is calculated by the formula: PA+(DA/5) – for sites not included in Alexa Top 100 rankings. In such instance, SB Rank equals only page authority metric.
×