Jump to content

zbinigew88

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About zbinigew88

 • Rank
  Nowy
 • Birthday 03/02/1983

Recent Profile Visitors

1,105 profile views
 1. piwojasne.pl Domena piwojasne*pl wystawiona na giełdzie AfterMarket. Link do licytacji: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2462805/ Zapraszam do składania ofert :-)
 2. modny.design Sprzedam domenę "modny.design" - domena zarejestrowana i zaparkowana w "PorkBun.com". Sprzedaż poprzez "Auth Code" do innego registratora, albo poprzez "Account transfer" w obrębie "PorkBun.com". Domena opłacona do 2020-07-10, koszt przedłużenia w PorkBun to $35.47. W zasadzie jest chyba możliwość sprzedaży poprzez AfterMarket... o ile obsługują transfer tej domeny trzeba byłoby spróbować i takiej możliwości. Zapraszam do składania ofert.
 3. Najlepiej tysiąc! A i tak będziecie mieć dalej "allegrowe" komentarze do "wycen". Nic się nie zmieni, poza tym, że teraz Klient na wycenę będzie czekał dwa tygodnie zamiast dwa dni. Zapewne spadnie przez to liczba zamawianych wycen... Więc sobie podniosą ich cenę, aby to skompensować ;-)
 4. Co ma rating kupującego do rzetelnej wyceny? Lepsze komentarze typu "bez wartości" "0 zł" "ja bym nic nie dał" itd., od kogoś z ratingiem kupującego 5 lub więcej? Czy lepszy w miarę rzeczowy komentarz od kogoś, kto nie kupuje po prostu domen? Powtórze pytanie - Co ma rating kupującego do rzetelnej wyceny? Chyba naprawdę czas będzie pożegnać to "am". Bzdura goni bzdurę. Lepsze jak zwykle wrogiem dobrego.
 5. Oby Tobie Mistrzu nigdy nie przydarzył się podobny problem.
 6. Nie mogę już edytować powyższego posta - no więc ostatecznie usunąłem tę domenę z przechwytywania, a konto nie zostało CHYBA obciążone. Będę jeszcze to sprawdzał. Ale strzeżcie się nowego AM...
 7. Fajnie macie - Kliknąłem "rejestruj domenę", okazało się, że wygasa... Z ciekawości kliknąłem "przechwyć" - wcześniej chyba jak się tak robiło, to pokazywało cennik przechwcycenia standardowego i priorytetowego oraz akceptuj. Ale nie... od razu dodało do przechwycenia! Żadnego nawet potwierdzenia. Kliknąłem od razu aby wycofać domenę z przechwycenia... Ale nie... nie można! --- Obiekt Rezultat operacji Komunikat ***.pl Błąd wykonania Domena jest już w trakcie przechwytywania Zlecona przez Ciebie operacja została zakończona. Część operacji nie została wykonana pomyślnie. Przejrzyj załączony wynik wykonania operacji aby sprawdzić komunikaty o błędach. Rodzaj operacji: Cofnięcie operacji Ilość pomyślnych operacji: 0 Ilość operacji z ostrzeżeniami: 0 Ilość operacji błędnych: 1 Ilość operacji anulowanych: 0 --- Wszystko dlatego, że domena wygasała w ciągu kolejnych kilku minut. Wygasanie o 11:09, opcja kliknięta o 11:04. Może było za późno? Tak czy owak, teraz bul 40 zł + opłatę za rejestrację. Żadnego potwierdzenia. Mało tego, przy opcji "Przechwyć" jest PLUS - dla mnie sugerował on listę/okienko do rozwinięcia, właśnie z akceptacją albo rezygnacją. Jeden wielki skok na kasę! Ciekawe co by było, jakby takie działanie skonsultować z prawnikiem... Ps. Jeszcze lepiej - domena dodania do przechwycenia i tak się nie przechwyciła. Czuję się wydutkany podwójnie.
 8. StrefaProLife.pl Domena na sprzedaż. https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=3495799
 9. ElektrycznaStacja.pl Domena wystawiona na giełdzie: https://www.aftermarket.pl/domena/elektrycznastacja.pl
 10. e-tankowanie.pl etankowanie.pl Obydwie domeny (e-tankowanie*pl + etankowanie*pl) w pakiecie na sprzedaż: https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=3454139
 11. e-pasazer.pl e-pasażer.pl epasażer.pl Można już składać oferty na komplet domen: e-pasazer*pl e-pasażer*pl (IDN) epasażer*pl (IDN) Link do ogłoszenia w AfterMarket: https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=3421243
 12. obcegi.pl obcęgi.pl Dzisiaj o godzinie 20 finał licytacji 2 domen na jednej aukcji: obcegi*pl + obcęgi*pl Obecna cena to 11 PLN. Aukcja bez ceny minimalnej! Link do aukcji – https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2289977
 13. Dzień dobry, Sprawa wygląda tak – Przez cały 2017 rok sprzedałem około 10 domen, za łączną kwotę ok. 1000 PLN. Nie prowadzę działalności gospodarczej. Wszystkie domeny sprzedałem poprzez AfterMarket.pl. Ale, nie tylko nie otrzymałem żadnego PIT-a ani nawet nie wiem czy go otrzymam, ale... nie wypłacałem żadnych pieniędzy ze sprzedaży na swoje konto bankowe. Tzn., wszystkie uzyskane przychody przeznaczałem na kolejne rejestracje nowych domen w tym samym serwisie. Nawet, jeśli więc w jakiś sposób mogę odliczyć sobie te przychody jako koszty, to mnie to nie interesuje - pewnie podatku wyjdzie z 200 zł, więc wolę go zapłacić i mieć święty spokój. Tylko teraz rodzi się pytanie, jak mam udokumentować sprzedaż tych domen? Czy po prostu wpisuję to co uzyskałem w jakąś rubrykę bez PIT-a, płacę podatek i wszystko gra? Dalej - czy wpisuję to, co otrzymałem na subkonto AfterMarket, czy wpisuję całą kwotę brutto? Czy ktoś miał z tym problem i wie, w jaki sposób to rozliczyć? Będę wdzięczny, a może i innym się przydadzą odpowiedzi.
 14. Telewizja.ie jest warta tyle samo w zasadzie, co telewizja.ch, telewizja.jp, telewizja.br i inne wynalazki. Takich słów i domen razem wziętych jest wciąż wolne tysiące. Teoretycznie możnaby to sprzedać jako adres dla TV dla polonii na wyspach irlandzkich, ale jak będą chcieli domeny to znajdą o wiele więcej lepszych. Może wybiorą nawet markę własną, typu IrlandzkiTV.com albo inny piękny jaś. Właściwie możesz przedłużać tę domenę jeszcze z 5 lat i klienta nie znaleźć nigdy wcale. Na własne zagospodorowanie jak znalazł, na odsprzedaż - będą z tego śliwki na wierzbie i kulfony.
 15. Rejestracje online np. do lekarzy specjalistów - to byłoby coś. Ale póki co to tylko domena...
×