Jump to content

Paulinho

Użytkownik
 • Content Count

  965
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Excellent

About Paulinho

 • Rank
  Maniak

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Recent Profile Visitors

8,452 profile views
 1. Amazonki fabryka swiatksiazki. Ciekawy przypadek.
 2. sklepycalodobowe.pl sprzedam sklepycalodobowe.pl oferty od xxx zł przyjmuję na wiadomość pl do końca jutrzejszego dnia, P,
 3. Jest to wynajem. Zatem 8.5% ryczałtu. A zapytanie w sensie "miec podkladke" warto.
 4. Ok. Oczywiste jest to że dla wszystkich jest to oczywiste... ale z obowiązku podam dalsze postępowanie by ktoś inny nie błądził. po stworzeniu raportu niestandardowego (odczekując kilka godzin by dane się zliczyły), należy wejść w dostosowania i wybrać właściwy raport. GA zlicza dla poszczególnych domen wejścia/odsłony. zatem wszystko działa jak należy. skrót do tego raportu można wyciągnąć na stronę główną GA i mieć pogląd do statystyk.
 5. Coś tam liczy GA - sumarycznie i chyba dla wszystkich domen. Ale w jaki sposób zobaczyć jaki ruch ma konkretnie dana domena?
 6. Brawo. Jeśli jeszcze będzie to działać, o czym pozwolę się pochwalić poprzez wpis, to Brawo Bis :-) Konsekwencja w dążeniu do wdrożeń istotnych rzeczy godna podziwu.
 7. Perseusz. Bardzo ciekawy projekt. Dla mnie ma to sens. Nie kasuj tego. Nie poddawaj sie w taki sposób. I wspieraj Zone, z pewnoscia potrzebuje tego. Gratuluje pomyslu.
 8. ad. Licznik. To moze (aby nie miec rozterek przy decyzji) dwa liczniki z botami i bez botow. To juz jest przynajmniej "jakakolwiek" informacja dla abonenta. Aha i najwazniejsze. Jeszcze nie udalo mi sie botowi czegos sprzedac wiec wnioskuje ze licznik bez botow bedzie korzystniejszy☺
 9. Proponuję dodać licznik odwiedzin przy włączonym formularzu kontaktowym. Licznik odwiedzin widoczny dla abonenta domen.
 10. Pierwsze wrażenie: zbyt duzo odcieni tego samego koloru. Przeciez mozesz to zawezic do dwoch odcieni. A tak robi sie odpust.
 11. witam, zlecę przygotowanie serwisu w oparciu o dostępne materiały w ramach webepartners.pl polega to na wdrożenie i ujednolicenie czterech różnych (oferta spójna pod kątem produktu) ofert sklepów. szczegóły do omówienia. pozdrawiam P.
 12. centrumstartupow.pl witajcie, gdyby ktoś potrzebował, oddam przez AM za symboliczną stówkę. centrumstartupow.pl P.
 13. widzety.pl zapraszam na aukcję: widzety.pl P.
 14. Robisz wycenę aportu, określasz w umowie spółki kto, w jaki sposób i w jakiej wartości wnosi aport. Tryb s24 w tym przypadku jest niedostępny, pozostaje tylko umowa społki podpisana u notariusza.
 15. witam, szukam osoby która wykonana serwis internetowy. do zakresu pracy należy: - implementacja czterech partnerów z webepartners - implementacja plików xml - ujednolicenie oferty pochodzącej od czterech partnerów w ramach serwisu aby wyglądało to spójnie i jednolicie. zapraszam do kontaktu pozdrawiam P.
×