Jump to content

lechoo

Użytkownik
 • Content Count

  610
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

lechoo last won the day on October 27 2016

lechoo had the most liked content!

Community Reputation

266 Excellent

About lechoo

 • Rank
  Maniak
 • Birthday 01/27/1981

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  49546507
 • Strona WWW
  http://renoma.com.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

12,163 profile views
 1. sortowniki.pl sortowniki.pl - Typowo produktowa domena.Urządzenia o tej nazwie kosztują od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych. Domena zarówno dla producentów jak i dystrybutorów urządzeń. SopotApartament.pl FreeWare.pl - domena pod serwis typu dobreprogramy.pl Ligaświatowa.pl - domena pod serwis jednego z największych wydarzeń sportowych związana tematycznie z piłką siatkową. mVR.pl - technologia VR dopiero wchodzi na rynek, więc potencjał domeny dopiero wzrasta. EcoEnergy.pl - domena z branży odnawialnych źródeł energii. Dużo firm w Polsce o tej nazwie. Jakiś czas temu odrzuciłem ofertę na kwotę 2000, automatycznie została założona opcja. Osoby zainteresowane zakupem proszę o kontakt na PW. Ustalimy szczegóły transakcji i cenę.
 2. a przypadkiem nie przyszło Ci do głowy zakładając ten temat, że dlatego nie ujawnione, bo któraś ze stron transakcji chciała aby kwoty kupna/sprzedaży nie ujawniać?
 3. Vul - Pewnie ponad połowa głosujących dalej za PIS-em będzie - no bo co? "Dali 500+" - to są dobrzy.
 4. kremowka.pl Sprzedam. Oferty proszę składać na pw lub bezpośrednio przez giełdę AM domaintrade.pl
 5. Inaczej. Po co załozyłeś katalog o nazwie "portfel" w katalogu głównym domeny banykamil.pl i tam wrzuciłeś pliki WP? Wystarczyło wrzucić pliki WP bezpośrednio do katalogu głównego banykamil.pl i problemu byś nie miał.
 6. adres instalacji WP masz banykamil.pl/portfel
 7. nie w tym miejscu zainstalowałeś pliki wordpressa
 8. Zamiast siać panikę o "nieautoryzowanym przejęciu" i "mocach nieczystych" lepiej daj ogłoszenie w dziale "Kupię domenę" - o tu . Podaj nazwę domeny, cenę za jaką chcesz kupić. Jeśli aktualnym abonentem jest ktoś ze społeczności "di.pl" to się zgłosi do Ciebie. Przy dobrych wiatrach w kilka godzin domenę będziesz miał z powrotem do dyspozycji.
 9. Nie dawno przedłużyłem umowę na "internet po kablu" z orange - to był błąd. Od tygodnia mniej więcej internet "muli" albo są przerwy w dostępności. Pisałem, dzwoniłem - coś resetowali na linii. Poprawiało się ale tylko na chwilę.
 10. aurora.co.pl - 10k pln https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2161887
 11. lechoo

  su.pl

  Opcja na domenę mma.pl zmieniła abonenta. Opcje na domeny dwuliterowe sprzedam po 140 zł netto za sztukę,(w pakiecie 390 zł netto). Oferta ważna do 12 grudnia.
 12. lechoo

  su.pl

  su.pl su.pl zc.pl ze.pl pgk.pl mma.pl Sprzedam opcje na powyższe domeny w pakiecie lub osobno. Cena za pakiet 600 zł netto w przypadku transakcji przez AM lub 600 zł brutto - Wystawiam fakturę bez VAT, po wpłacie na konto przekazuję kody authinfo. Jeśli jesteś zainteresowany pojedynczą opcją - pisz na PW
 13. WczasyMazury.pl Trzy domeny turystyczne : WczasyMazury.pl WakacyjneOferty.pl WakacjeZaGranica.pl Propozycje cenowe za cały pakiet lub pojedyncze domeny proszę składać na PW
 14. U mnie działa poprawnie
×