Jump to content

Pan_Grzegorz

Użytkownik
 • Content Count

  4226
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  68

Everything posted by Pan_Grzegorz

 1. Tinder to po ang. podpałka, co również odzwierciedlone jest w logo, chyba nie muszę tłumaczyć co ma zapoczątkować ta podpałka. Alibaba nazwa słownikowa - generyczna, tak jak tinder, czyli nie słowotwory, a że wykorzystane kreatywnie do stworzenia marki tym lepiej.
 2. Nie oszukujmy się, generyki są nic niewarte. Trzeba uświadomić tych z Hotels.com, Tinder czy Alibaba jak mocno się sfrajerowali wydając tyle kasy na domeny, zamiast zarejestrować za 10 USD i zainwestować wszystko na pozycjonowanie.
 3. Rozumiem zatem, że mogę zrobić screenshoty z gier, np. z postaciami Disneya, transfer na ubrania i do sklepów? Tak bez żadnej licencji? Fajnie by było.
 4. kuchnianiemiecka.pl kt: 1.500 zł netto https://www.aftermarket.pl/domena/kuchnianiemiecka.pl/?_track=a399b1717a2f854a21b434d9964d2558
 5. Za ile została sprzedana domena pozycjonowaniestron*pl?
 6. Jutro koniec. Zapraszam.
 7. Dzisiaj koniec licytacji. Zapraszam.
 8. Jutro koniec aukcji. Zapraszam.
 9. dancing.pl Zapraszam na aukcję bcm: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2506482/?_track=7e56527475cf2bded963469681cbb830
 10. Rozwiązanie z prośbą o raty to totalna porażka. Jako sprzedający dostają prośbę o sprzedaż na raty i mam 2 opcje odrzucić lub ustawić raty "w ciemno", zero kontaktu do kupca, gdzie moglibyśmy ustalić choćby wysokość czy rozkład rat. Jak mamy to zrobić - telepatycznie? Ciekawe czy pomysłodawca tego rozwiązania sprzedał w życiu choć jedną domenę? (pytanie retoryczne).
 11. Mimo wszystko najpierw sprawdziłbym faktyczne pochodzenie tych zdjęć, czy nie zostały udostępnione w ramach jakiejś licencji, zawsze to może być próba wyłudzenia, choć szanse są małe.
 12. Z artykułu tak wynika, z przepisów prawa nie. Taką właśnie wartość ma linkowanie do pierwszych lepszych przypadkowych artykułów z internetu. Odnośnie tematu to największym błędem był brak napisania porządnego regulaminu ograniczającego Twoją odpowiedzialność, radzę prowadzić korespondencję za pośrednictwem kancelarii, a nie samemu.
 13. biuromaklerskie.pl Aukcja bcm, od 10 PLN. Zapraszam. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2506247/?_track=e6820ee8b22d5adcb0ce7aa40e89921b
 14. Chętnie poznam odpowiedź na te pytanie. Szczególnie, że niezależnie jaka ona będzie to może być bardzo dyskusyjna.
 15. Muszę przyznać, że czytając ten wątek wiele dowiedziałem się o życiu. Cieszę się, że forum przyciąga specjalistów z tak wielu dziedzin. I to sami ludzie sukcesu.
 16. spadki.pl Najlepsza na rynku domena dla kancelarii zajmującej się prawem spadkowym lub na portal odnośnie tej tematyki. Aukcja bcm, od 10 zł. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2505768/?_track=ab56c1be0ac1bf124e3662b60a0abe30
 17. Wiadomo coś więcej na temat tego dlaczego Jobs wybrał akurat tego designera i jak do niego trafił?
 18. ee... tam, trochę sobie jaja robię po prostu dawno nie było nic o miliarderach, a czasami lubię zobaczyć Alexisa w akcji, a wiedziałem że nie przejdzie obojetnie obok tematu. Choć najbardziej brakuje mi batalii @Alex vs. @Alexis odnośnie domen .co, to była jazda, jeszcze lepsza niż wasza. Stare dobre czasy.
 19. @Alexis mam wrażenie, że nie odróżniasz celów od środków, a raczej myślisz o nich w sposób stereotypowy, tak jak myślą przeciętni milionerzy. Ludzie myślą, że dla miliarderów zarabianie pieniędzy (i wydawanie) jest celem, tak jak dla nich samych, dlatego nie rozumieją po co miliarderzy dalej pracują skoro mają tyle pieniędzy, że nie wystarczy im życia na ich wydanie. Tymczasem miliarderzy myślą o pieniądzach jako o środku, narzędziu do realizacji swoich planów, które otwierają im drzwi do realizacji celów nieosiągalnych dla zwykłego zjadacza chleba. Stąd deklarowanie, że celem samym w sobie jest zostanie miliarderem jest bezsensowne i ukazywaniem rzeczywistości w krzywym zwierciadle.
 20. Moim cele nie jest zostanie miliarderem, jedynie uważam że warto skorzystać z ich strategii, gdyż okazała się najskuteczniejsza. Za to Ty Domeniacz, nie obraź się, ale jeżeli uporczywie trzymał będziesz się swojej tezy to zostaniesz milionerem, a jeżeli już nim jesteś i nie zmienisz swego podejścia to będziesz milionerem na długo. Mnie również nie interesują teoretycy, mało tego nie interesuje mnie to co ktoś mówi o milionerach czy nawet to, co oni sami mówią, a tylko i wyłącznie realne działania i ich rezultaty. A jak wyżej pisałem miliarderzy wybierają dobre nazwy i kreację marki. Pozycjonowanie to domena milionerów. I taka jest konkluzja.
 21. @Domeniacz Wolność i niezależność to się chwali, ale zagadnienie dotyczy innej sprawy. Pytanie jest takie - czy warto uczyć się od najlepszy czy od trzecioligowców, a w biznesie najlepsi są miliarderzy, milionerzy to obecnie przeciętniatctwo. A więc spójrzmy na firmy, które osiągnęły największy sukces w internecie w ostatnim czasie. Ile z nich osiągnęło sukces bo zajmowało 1 pozycję w G. na dane frazy, a ile dzięki budowie marki, której nazwa, (a co za tym idzie również domena) jest najważniejszym elementem. Przykłady dla tej drugiej grupy - Alibaba, 360.cn, Tinder, hotels.com, booking.com, tmall.com, qq.com, Zoom, vk.com itd. Chętnie usłyszę przykłady dla pierwszej grupy.
 22. @Domeniacz Nie obraź się, ale z tego co piszesz (bez odnoszenia się do powyższego przykładu) wynika, że reprezentujesz sposób myślenia typowy dla milionerów. Milionerzy uważają, że powinni być najlepsi w grę, którą stworzyli inni i na zasadach jakie inni ustalili, tutaj pozycjonowanie. Miliarderzy tworzą sami swoją grę i ustalają własne zasady. Dlatego milionerzy ładują pieniądze w pozycjonowanie, a Instagram, booking.com, alibaba.com, Youtube, itd. kreują rzeczywistość.
 23. Dziękuję za opis, o to mi chodziło. Zastanawia mnie czy do tworzenia animacji używa się jednostek o podobnej specyfikacji, tylko mocniejszych parametrach niż do obróbki z nagrań video, czy wymaga to zupełnie innego rodzaju podzespołów? I czy np. ten zestaw jest stworzony pod animację, a zastosowanie do obróbki nagrań z kamery tak drogiego sprzętu byłoby niepotrzebną przesadą?
 24. może przeredaguję pytanie - do jakich prac niezbędny jest taki sprzęt?
×