Jump to content

MiKeyCo

Użytkownik
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About MiKeyCo

 • Rank
  Dyskutant

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4620 profile views
 1. To już nie jest cytat, a więc fragment w celach informacyjnych ani skomponowania większego twórczego dzieła. Myślę, że sam sobie odpowiedziałeś.
 2. Myślę, że spokojnie ze screenshotów możesz korzystać za pomocą prawa cytatu nawet komercyjnie. O ile pochodzenie owego cytatu (screenshotu) nie wprowadza w błąd. https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_cytatu
 3. webcast.pl Zapraszam
 4. pracazdalna.pl umiejetnosci.pl arduino.pl bdd.pl Zapraszam.
 5. MiKeyCo

  aws.pl

  aws.pl Zapraszam
 6. embriologia.pl Aukcja od 1 zł. Zapraszam i powodzenia.
 7. codemaster.pl Aukcja LM, zapraszam.
 8. Interesująca baza sporów sklasyfikowanych jako Reverse Domain Name Hijacking: https://rdnh.com/ Jak ktoś jeszcze nie wie czym jest Reverse Domain Name Hijacking to proszę: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyłudzenie_domeny https://en.wikipedia.org/wiki/Reverse_domain_hijacking
 9. investment.com.pl Zapraszam. Możliwa dzierżawa i raty, do ustalenia.
 10. educ.pl dlubnia.pl Aukcje LM. Zapraszam.
 11. carbonara.pl Zapraszam do aukcji LM.
 12. Próbowaliście to jakoś podważyć przez Sądem Konsumenckim? Przecież tworzy to procedurę do której nie można się odnieść i ochrona konsumencka de facto jest iluzją wprowadzoną tylko dla osłony prawnej, bo formalnie musi być. Od ilu domen i jakich treści zaczyna się przedsiębiorca? Najgorzej, że tworzy to kryteria zmienne, w kolejnych postępowaniach mogą być inne i nigdy nie będzie wiadomo czy kolejne orzeczenie nie zmieni dotychczasowej praktyki.
 13. To na którym etapie odbywa się to uznanie za konsumenta bądź przedsiębiorcę? Już po NIEwydaniu przez abonenta zgody na zapis na sąd polubowny? Wtedy nagle sąd uznaje, że abonent (deklarujący się jako konsument) jest jednak przedsiębiorcą i cyk pozamiatane, nie ma jak dyskutować, umowa wygasa na podstawie pkt 21 regulaminu? Czy też na etapie wstępnym? Podniesione to (że abonent jest przedsiębiorcą) zostało w pozwie i dowodzone przez stronę czy sąd z urzędu takie badanie i wnioskowanie czynił?
 14. Znasz coś takiego z praktyki? Bo to sroga pułapka. Niepodpisanie przez przedsiębiorcę zapisu na sąd polubowny będzie oznaczało rozwiązanie umowy. Więc jest robione na etapie wstępnym czy dopiero podczas rozprawy. Przypomnę, że w wyrokach za przedsiębiorcę został uznany abonent, który miał na domenie link do jakiegoś sklepu internetowego czy tam porównywarki. Ty wspominasz o liczbie domen i oraz o ofertach sprzedaży. To tworzy dość szerokie i swobodne spektrum kryteriów.
×