Jump to content

DomainLab

Użytkownik
  • Content Count

    45
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About DomainLab

  • Rank
    Nowy

Kontakt

  • Strona WWW
    http://www.domainlab.pl

Informacje o profilu

  • Płeć
    Nie powiem
  1. Zastanawiam się, w jaki sposób robione są takie ogromne spisy / katalogi jak ten: https://domains-index.com/downloads/category/cctld/ W dodatku na bieżąco uaktualniane. Czy ktoś ma jakieś sensowne pomysły? :)
  2. Na fali inwestycji, kilka pięcioliterówek *.in: snare.in plebs.in tawny.in aorta.in felon.in duets.in
  3. Szukałem, nie znalazłem. Czy ktoś zna i może polecić serwis, który oferuje możliwość monitorowania aukcji domen, np. na sedo.com? Chciałbym mieć codzienny dostęp do statystyk sprzedanych/kupionych domen (tych z jawnych sprzedaży, oczywiście), najlepiej również kilka miesięcy wstecz.
  4. zielona-karta.pl Domena wraz z serwisem: http://allegro.pl/serwis-zielona-karta-pl-zarabia-2-tys-mies-i5438914818.html
  5. Jeżeli ktoś jest zainteresowany: http://allegro.pl/rewelacyjny-zestaw-czteroliterowych-domen-pl-i5271709714.html
  6. Osobiście używam tego narzędzia to testowania obciążenia serwera HTTP. Poza tym, poprzez wysyłanie ruchu na stronę wzrasta jej Alexa Rank, chociaż to akurat dla większości nie jest zbyt istotne.
  7. Now I am become death, the destroyer of worlds.
  8. Strona WWW: Udało mi się uruchomić działającą wersję generatora ruchu TrafficBot. Krótka charakterystyka: - aplikacja webowa działająca w chmurze, - wizyty zliczane przez Google Analytics, - współczynnik odrzuceń na poziomie poniżej 30%, - średni czas trwania sesji powyżej 30 sekund, - język en-gb (duża szansa, że język będzie można ustawić dowolny, czyli np. polski, w związku z możliwością manipulacji stringiem przeglądarki), - możliwość ustalania ilości wizyt na dobę (od kilkudziesięciu nawet do kilkunastu tysięcy, w planach więcej) Jak to działa? Dodając projekt ustalamy przede wszystkim adres docelowy witryny oraz liczbę tzw. Active Threads. Każdy Active Thread to pojedynczy proces na serwerze, który łączy się z witryną docelową za pomocą wysoce anonimowego serwera proxy, używając w tym celu przeglądarki obsługującej JavaScript i Cookies. Po pomyślnym wczytaniu całej strony i pozostaniu na niej przez ok. minutę, oprogramowanie losuje kolejny adres IP i cała procedura jest powtarzana. Jeden Active Thread jest w stanie wygenerować kilkaset odwiedzin w ciągu doby. Roadmap na najbliższą przyszłość: - regulowanie czasu pobytu na stronie, - możliwość zdefiniowania listy stringów przeglądarek (User Agents), czyli np. tylko desktopy albo tylko mobilne, np.: "Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:32.0) Gecko/20100101 Firefox/32.0" (aktualnie jedynie desktop), - interakcja z elementami strony, np. a.class albo a#id, - nawigacja on-site, przechodzenie pomiędzy podstronami witryny, - dodanie i regulowanie procentowej wartości "Returning Visitors", - dodawanie własnej listy serwerów proxy Cennik * : Pakiet mini (max. 10 Active Threads): 9 USD / miesąc - ok. 60,000 wizyt miesięcznie Pakiet small (max. 20 Active Threads): 19 USD / miesąc - ok. 200,000 wizyt miesięcznie Pakiet medium (max. 50 Active Threads): 29 USD / miesąc - ok. 400,000 wizyt miesięcznie Pakiet large (max. 100 Active Threads): 59 USD / miesąc - ok. 800,000 wizyt miesięcznie * Pakiety można łączyć. Istnieje możliwość wykupienia np. dziesięciu pakietów Medium i przypisanie do nich tego samego URLa. Otrzymujemy wtedy max. 500 Active Threads. Beta testy: Chętnych do testowania wersji Closed Beta za darmo proszę o wpisywanie swoich adresów e-mail w tym wątku, przysyłanie PM, albo maili bezpośrednio na wojtek (malpa) zeglin.co.uk. Będę wysyłał dane dostępowe. Sugestie co do funkcjonalności zawsze mile widziane. Poniżej screenshot obrazujący efekty działania najnowszej wersji oprogramowania. Działa w miarę stabilnie, testowane różne ilości Active Threads od początku października. Kontakt: support [ at ] trafficbot.uk Website: www.trafficbot.uk
  9. Szczerze mówiąc, to ja do dziś nie znalazłem dobrego narzędzia tego typu na desktop. Czegoś, co działa szybko, jest bezpieczne i można wybrać końcówki. Ostatnio odkryłem http://instantdomainsearch.com/ - ale to nie działa zbyt dokładnie. Jeżeli ktoś może zasugerować ciekawą alternatywę, to chętnie podłapię.
  10. Wygląda w miarę normalnie, ale od razu zauważyłem, że layout nie jest responsywny. Przy okazji zauważyłem, że webks.pl zdecydował się na ten sam szablon z ThemeForest, co ja do dataminers.co, hehe
  11. Napisałem ostatnio dwie rzeczy. Pierwsza to www.proxylab.org - regularnie aktualizowana lista publicznych, darmowych, anonimowych serwerów proxy HTTP(S). Jeżeli ktoś jest chętny na testowanie, to zapraszam. Pewnie bardziej przydatne pozycjonerom, niż domeniarzom, ale przewijają się tutaj różne osoby. System w chwil obecnej jest we wczesnej fazie testów, więc proszę nie spodziewać się cudów Traktuję to raczej jako jednoosobowy side-project. Wstępnie skupiłem się na testowaniu następujących parametrów serwerów: - anonimowość (transparentny lub w pełni anonimowy) - ping (ms) - czas odpowiedzi (sec) - czas ładowania testowej strony www znajdującej się w Polsce za pośrednictwem danego serwera proxy - geolokalizacja W każdej chwili w bazie danych znajduje się około 40.000 adresów IP, które są na bieżąco weryfikowane. Na stronie głównej co 6 godzin udostępniana jest lista 50 losowo wybranych, aktywnych w chwili sprawdzania, serwerów proxy. Ilość wszystkich aktywnych serwerów dostępnych w serwisie waha się codziennie pomiędzy 2.000 a 4.000. Sprawdzenie całej bazy danych zajmuje ok. 2 godzin, więc jest pewność, że dowolny serwer sprawdzany był najpóźniej 2 godziny temu. System 24h na dobę dodaje i sprawdza nowe adresy IP. W planach na najbliższą przyszłość jest: - zbudowanie bardziej efektywnego silnika testowania serwerów - testowanie pod kątem Google SERP (czy są zbanowane przez Google) - sprawdzanie serwerów pod kątem SOCKS4/SOCKS5 - dodanie API Jeżeli projekt wzbudzi jakiekolwiek zainteresowanie, na pewno będzie dalej rozwijany. Proszę o komentarze, sugestie, requesty, zgłaszanie bugów, etc. Konta testowe można zakładać bezpośrednio przez stronę, zostawiając swój adres w komentarzu do tego posta albo wysyłając mi prywatną wiadomość. --- Sprawa druga, która wynika bezpośrednio z pierwszej. Na podstawie ProxyLab napisałem własny generator ruchu (traffic bot), którego wizyty zliczane są przez Google Analytics. Magluję go od kilku dni i wyniki są całkiem przyzwoite, na testowej stronie chciałem dobić do 1k odwiedzin dziennie, co mniej więcej wyszło, jak widać na załączonym obrazku. Spadek w środę wiązał się z wysypaniem skryptu podczas mojej nieobecności, ale jak wspomniałem, to dopiero testy. Możliwe jest wygenerowanie większej ilości ruchu, praktycznie nie widzę ograniczeń ilościowych. Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany skorzystaniem z któregokolwiek powyższych projektów, zapraszam. Przyjemnego ostatniego weekendu sierpnia!
×